Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
14. apr 2010

ktorej to vyšlo?????

michalag
14. apr 2010

Breeee ranko 🙂

tarinka blahozelaaame 😵 😵 😵 , tak ste sa konecne dockali 🙂

cici, to je ulava vsak 🙂

evil, mne podla toho vysiel aj Sami a aj malicka ale teraz neviem ci to nie je len nahoda 😝

evil15
14. apr 2010

miši no uvidíme či to aj nám vyjde 🙂

susanita555
14. apr 2010

dobre ranko prajem ja som sa dnes vobec nevyspala od tretej rana ma strasili porodne sny uz aby som to mala za sebou lebo toto cakanie je strasneeee 😒
frucht asi uz fakt rodi kedze tu nieje
evil mne to tiez vyslo 🙂

kikarv
14. apr 2010

ahoooooojte baby. už sme doma. pustili nás v čera ale nestíhala som a večer som bola K.O.
čo je tu nové?
gratulujem všetkým mamičkám len ešľte nemám prehľad ako to tu vyzerá kto už nieje a kto ešte je kinderko.
budem vás spätne čitať len mi to bude trvať.
michalag mi o niektorých už napísala takže viem o 4 mamičkách ale určite to tu už bude poriadne bábätkovské. 😀

niečo v skratke mi napíšte nech mám akotaký prehľad.
Lea je zlatučká krásne papká spinká aj 3hodiny akokedy, prdká kaká 😀 😀 😀 😀 😀

susanita555
14. apr 2010

kikus vitaj
ako to rychlo zbehlo a uz si aj doma z uzlickom 😀
tak prajem vela vela zdravia tebe aj malinkej 🙂

evil15
14. apr 2010

kika vitaj 🙂

no vidíš to už si aj domka s princeznou 😉 no ešte sme tu niektoré kinderká ale je nás tu málo ☹ všetky sa predbiehajú 😀

zuzadula
14. apr 2010

kika vitaaaaaj 🙂 .. srdecne gratulujem 🙂 .. prajem pohodu a vela radosti s malou ... 🙂 .. nech to aj nadalej tak pokracuje..aj mliecka dost, aj prdkov 😀 😀 😀

ak budes mat chvilocku cas.. niekedy aj neskor, budem rada, ak mi popises, ako to s vami pokracivalo v nemocke.. aky bol porod..a v akom stave si tam prisla.. mozes cez IP..ak ti to nebude vadit.. zaujima ma to ciste profesionalne ako dulu, lebo s tebou som o tych prejavoch pred porodom popisala trosku viac 🙂 dakujem..
oddychujte.. mojkajte sa.. vychutnavajte sa navzajom.. 🙂... sestonedelie je len vase 🙂

michalag
14. apr 2010

kika, vitajte doma 🙂 .... a ako to cele zvladla Vanda?

cifroska
14. apr 2010

Ahojte mamicky a cakatelky.
Blahozelam vsetkym maminkam a ich detickam. 🙂
Ja som bola dnes rano na poradni.Otvorena som ,doktor povedal,ze este mozno tyzden dva. 😒 .
Prajem pekny den. 🙂

juliap
14. apr 2010

evil, mne to zatial podla tej tabulky vychadza, aj teraz to tam je ze by mal byt princ, tak uvidime ...
kika, tak vitajte doma, no a zostalo nas tu fakt len malicko kinderiek, tusim 6-7 maximum ... no ale my si pockame na terminy pekne, ziadne obehovacky, to len barancekovia sa drali na svet a byci su disciplinovani ... 😀

evil15
14. apr 2010

juliap presne tak býci si počkajú na pekné počasie 🙂

marika1902
14. apr 2010

Dobre rano vsetkym. Ja hlasim stale status 2v1.

Vsetkym novym mamickam blahozelam 😀 😀

Kika vitaj doma 😀 😀

Asi frucht a sasikas dnes porodia ked tu este nie su 😀 😀 A moni sa vcera tiez neozvala ale ona sa mi zda vravela ze ma poradnu tak uvidime ci sa nahodou nepredbehla 😀 😀

marika1902
14. apr 2010

Inak prezila som dost zlu noc alebo skor zaspavanie. Mala som dost silnych poslov a z toho som chodila na wc hadam kazdych 5 min. A kedze aj Kubko bol dost nepokojny a v kuse sa vrtel tlacil mi na nervy na oboch nohach cize strasne bolesti som mala. MM si myslel ze idem rodit ked som to predychavala a v kuse behala.

zuzana1971
14. apr 2010

evil mne tato tabulka nevysla, ale vysla mi ta, co mam v albumceku

kinderka tie co ste este nerodili kedy mate TP?

frucht bud rodi, alebo sexuje, alebo dlazky pucuje 😀

tarinke balhozelam k malej princeznicke 😵

kika vitajte doma, kojis bez problemov?

zuzuj
14. apr 2010

tarinka gratulkujem a aj vseckym novo narodeniatkam....
Ja som tu chvílu nebola, lebo sme mali pokazeny net...no a zorientovat sa po 4 dnoch bude tazké...
kukam aj tabulku tak je Vas uz hodne....
Ja som mala vcera nervi jak fras, malička sa vobec nehybala až ked som ju velmi štuchala tak sa tak 1x vždy pomrvila...tak som vedela, že je živá...ale aj tak neviem čo sa deje...dufam, že dnes to bude lepšie...lebo až v piatok mam poradnu...
Od zajtra som v 39tt a termin posledná s michalag 29.4....ale mam takeho tušáka, že ja preskočím k májovkám...lebo minule na poradni žiadny posun...len makky krčok...ale inak ešte 2,5cm....tak dufam, že to bude max 1 máj...alebo radšej 2 máj, lebo ja som antikomunista 😀 😀 😀
Baby a Vy čo nové???...maminky čo sú tu už pomaly aj na porod zabudnú kym my posledné pojdeme....

majca424
14. apr 2010

ahoj kika 🙂
blahoželám 🙂 🙂 😵 ani som nestihla zaregistrovať,, že už asi rodíš 😀 ale paráda, tak už to máš za sebou 😉

cicimon
14. apr 2010

caute

gratulujem k novym babatkam!

mne ta tabulka tiez sedi

inac....svokra uz odisla a my si uzivamr pohody 🙂

juliap
14. apr 2010

zuzanka, ja mam termin 24.4., marika 20.4., moni a evil maju tusim spolu 26.4., cifroska 27.4., michala 29.4., este by mali byt kinderka blondy a ninuska, tie maju tiez tusim 20.4. alebo 24.4, takze fakt poriedko

ninuska8
14. apr 2010

zuzi, ja som mala jeden termin uz vcera, to bolo podla poslednej mrchy, ale podla utz mi to vychadza az na 23.4. tak neviem kedy sa malej zachce von

najhorsie je, ze segra ma 24.4. svadbu a velmi by som scela ist, je mi jedno ako ale vyzera to, ze pojdem ako kinderko...nemam ziadnych poslov, len ma tlaci v lonovej kosti to je asi tak vsetko a puchnu mi nohy jak fras...tak asi tak

jaak vam fajne mamule, ale musim sa priznat, ze mi brusenko bude chybat🙂

majca424
14. apr 2010

kočky, neviete poradiť nejaký pekný kočík? lebo ja som chcela ten Espiro GT a oni ho nikde nemajú 😠
Všetci mi len tak odpisujú, že by bol niekedy v máji alebo v júni, tak som sa rozhodla vybrať si iný... Poradte, ale taký aj cenovo trošku pristupný 😀

susanita555
14. apr 2010

na mna ste zabudli ☹ ja som mala termin posunuty ale nakoniec asi porodim az toho 25.4 uvidime a este kamila ma rovnaky termin ako ja 😉

susanita555
14. apr 2010

majca skus stranku www.maderna.sk tam som videla kociky

juliap
14. apr 2010

ninuska, tak sa nakoniec mozno stretneme v porodke, my mame zase 24.4. oslavu synovcovu, a to mi povedal, ze uz pridem s mimi, ale nejako sa mi vidi, ze toho 24.4. nakoniec zavrsim porodom ... a ty pekne dohovor slecne, ze ju este vytancujes v brusinku a zo svadby rovno do nemocky ... 😀

marika1902
14. apr 2010

ninuska ja mam tiez dva terminy 16teho to je podla utz a 20teho podla pm. A vcera mi dr. povedal ze podla utz je len orientacny ze oni sa orientuju podla terminu pm. Tak aby ta este neposlali do nemocnice ze prenasas 😀

zuzuj
14. apr 2010

majca: tak tazko...lebo ked si aj niekde objednas cez net je to najlacnejsie...tak ti dojde tak nasjkor za 2 tyzdne a to je uz pomaly maj....tak to uz aj ten tvoj by si mala...nie?...ci myslis tym, ze az niekedy daleko v maji?....
Ja mam kocik cez ppluxbazar a kocik dosiel do tych 2 tyzdnov...mozno sa da aj skor, lebo tetuš chodí tak každé 2tt pre kočíky do Polska takže zaleží kedy zavoláš...Ja mam Dorjan Danny 3 xxl 2010 a je super...ešte nepoužívam, ale ma všetko otočne kolesá, smer aj v protismere, sedadlo športové až do ľahu..5 poloh... da sa lahko naklikávat, je to 3 kombinacia a dostanes u nej aj fusak zadarmo...a ma asi naj rozmery myslim velke vanička aj športak a pritom podvozok ma len širku 60cm...neni to dizajnová vychytavka ale ´to ostatné prevážilo...v mojom albume mam vaničku a sportovu časť kukni...
Ma tetuš aj ine kociky tak pokukaj...

majca424
14. apr 2010

no musím niečo skúsiť pokukať...
zuzuj, ono to je tak, že oni mi napísali, že výrobca im ho má doviesť niekedy v máji v júni. Tak si vyber, to je myslím dosť veľký rozsah a ja už by som aj teraz chcela ísť kočíkovať 😀 no môže to byť aj začiatkom mája, ale aj koncom a môžu z toho byť aj nakoniec pekné 2 mesiace. Ale tam je ten problém, že výrobca ho ide asi nejako prerobiť a zdražovať, lebo už som ho na pár stránkach našla ale o 100 eur drahší. To si už potom môžem vybrať aj nejaký krajší kočík... Ale skúsim ešte pokukať, prípadne by som chcela ísť ešte raz kuknuť do Poľska sama a uvidíme... ale Ďakujem za rady 😉

zuzkabar1983
14. apr 2010

Baby neviete mi nahodou poradit .... v nemocnici, co sme dostali tu lekarsku spravu (od gynekologa) .... mam ju zaniest mojej dr teraz ci staci, ked pojdem na kontrolu po sestonedeli??

ivka1603
14. apr 2010

Zuzkabar1983 - staci to zaniest az po sestonedeli, nemusis tam teraz chodit 🙂

evil15
14. apr 2010

baby nestrašte tu s prenášaním NO NO NO ja sa utešujem tým že už zachvílku to bude no snád mne vyjde aspoň ten 2 TPčo je 26.4 lebo prvý podlaPM je až 1.mája a to by bolo už asi veľa na mňa 😀

cici super že už máš klud 🙂 moja svokra býva o ulicu dalej takže sa mám načo tešiť 😠 😠 😠 mi pekne oznámila že si berie 3 týždne dovolenky aby mohla byť somnou a mimi skoro som predčasne porodila 😅 tak som s mm hodila reč že nie nie nie a povedal jej to tak som zvedavá čo bude v sobotu ideme tam na návštevu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre