Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
23. apr 2010

moni exnúť nie nie pekne v klude 🙂

no naša hypo je super preplatíme minimum 😉 hold som šikulka 😀

no a ja mám kaderníčku o pár poschodí vyšie v bytovke a je super 😉 som véééééééélmi spokojná a aj strihať vie super 🙂

moni
23. apr 2010

evil, no tak to teda si sikulka! 😵 a ake mate plany, ist do vacsieho, alebo stavat, alebo rekonstruovat? teda, nechcem vyzvedat.....

zuzuj, este mame tyzden do konca aprila, neboj sa to daaaame 🙂

evil15
23. apr 2010

np určite chcem rodinný domček ale na teraz nám postačí aj byt aspoň máme čas si popozerať viacej domov a rozhodnúť sa, jedno je isté chcema bývať tu v okolí tak to nám dá trošku zabrať nájsť niečo za rozumnú cenu a v dobrom stave lebo je to tu drahé nakolko máš kúsok všade, Senec je dobrí lokalita ... no uvidíme čo nám čas prinesie aj ked mm by chcel stavať ale to je dosť peňazí tak uvidíme čo vymyslíme 😉

aktakk
23. apr 2010

Stanusa- nechapem preco mam stale jeden mesiac, ked sme mali 1 mesiac uz 20-teho...hm...
Kinderka- co tu este robite, utekajte rodit, hadam nechcete tahat do maja, alebo?

moni
23. apr 2010

evil veru to je dobra lokalita! ale tie ceny za pozemky 😝 tak snad najdete cosi co sa vam bude pozdavat!
my sme pozerali aj senec, ale nakoniec vyhral trosku opacny smer a skoncili sme v devinskej 🙂
ale kamoska co byva vo vlkoch nas doteraz nahovara aby sme sa tahali tam 🙂

moni
23. apr 2010

aktakk, neda sa nam rodit na povel...tie nase potvory sa tam zasprajcovali asi 😀
a oficialne aj tak maju este cas, prenasa zatial iba zuvinka a lienka (ak sa dobre pamatam)

evil15
23. apr 2010

aktakk my by sme radi išli aj hned ale neni to také jednoduchéééééééééééééééé moja 😀 😝 porad nám niečo??????

moni môj mm je zo senca a mne to tu vyhovuje je tu všetko čo potrebujem a všade to mám na kúsok ked budem chodiť s malou v kočíku a to je dobré

zuzuj
23. apr 2010

tak mam za sebou chlebiky s redkvičkou, predtym som neodolala a dala si moj milovany ICE CAPPY FRUIT a ide ma teraz od záhy prekotit...jasne ked bol grepovo pomarancový...kde su tie mandle?....
evil: tak to si vyhrala s tou kaderníckou...aj uces na svadbu ti robila...lebo pekny pekny..
aktak: veru porad recept...ty si malu nejako rychlo vyhnala..
moni: no ved dame, ale ja chcem uz v nedelu...aj ked radsej by som si mala ist kufor dobalit konecne.. 😀 namiesto sedenia za netom a lamentovania. Inak ty to ako mas, teraz ako som pochopila si v USA a tam nie ste natrvalo?....moj kamos bol nuteny prestahovat sa s Devinskej a stale ju ospevuje do nemoty...a tiez podobne jeden moj klient...ten je uplne nestastný..ze uz nemoze na kopec vybehnut....
A ozaj evil: to sa ti ako podarilo s tou hypo...asi pridem k tebe na konzultaciu... bud. rok v septembri nam konci 5 rokov co sme si dali fixny tak bolo by treba nieco pospekulovat... 😀
A tvoj muz ma pravdu...dom ja neodporucam...je to zataz nekonecnááááááá na prachy a never ending robota...je to fakt pre bohatych..co si vsetko naraz možu dokončiť...len posra... plot okolo domu ta vyjde tolko co dalsia hruba stavba...my samozrejme mame taky, ze nam az do zaludka vidno... 😀

moni
23. apr 2010

zuzuj, redkvicku si pisem na zoznam co ma manzel kupit, take chute si mi narobila! slak traf aj celu zahu 🙂
no tu nie sme natrvalo, zatial mame robotu a viza do 2012, potom sa uvidi co vymyslime. mna to taha domov, manzela ani velmi nie.

evil15
23. apr 2010

zuzj kludne ti poradím s hypo neni problém 🙂 ved treba si všetko spraviť tak aby to bolo výhodné ore teba a nie pre banku 😉

no účes mi robila druhá kamoška lebo táto nemala čas v sobotu 🙂 ale som spokojná ja mám šťastie na kaderníčky len ma nesmie chytiť nálada že si to spravím sama lebo to je potom katastrofa tisícročia 😀 😀 😀

ozaj baby môže ma malá tlačiť až tak že ma dosť pichá pod lavým prsom a ani poriadne sa nadýchnuť nemôžem a už to trvá asi tak 2 hodky som si myslela že je to len také nič ale nejako to neprestáva 😨 😨

cheerlady
23. apr 2010

no ja som byvala v dome este s nasimi,potom sme boli s mm 2roky v byte a to bolo pre nas ako za trest-stale sme len vymyslali,kam by sme vypadli a len sme sa tulali,co nas to nebavilo byt zatvoreni medzi 4stenami 😖 podarilo sa nam najst domcek za rozumnu cenu,vzali sme si hypo,poprerabali a je to uplne o inom-viac priestoru,zahrada,psik,auta parkujeme vo dvore,takze ziaden strach ako bol na sidlisku,ci ich tam rano najdeme,proste sme velmi stastni,ze sa nam to podarilo 🙂 je pravda,ze na dome je kopa roboty a stale je co vylepsovat,ale my mame z toho radost ako sa to vsetko meni 🙂

zuvinka102
23. apr 2010

no prisla som zas medzi vas.. aj my by sme casom chceli ist do domu ale ja som 100% petrzalcanka a vychovana v byte kde mi problem robi upratat tri izby tak neviem ako to budem zvladat v dome a zahradke 😀 😀

vejula
23. apr 2010

aj mz chceme domček ale momentalne niesu korunky 😅 musime postupne našetriť

evil15
23. apr 2010

no bambulky idem ja od vás idem si lažkať a snád to prejde dobrú nocku a pekne poporiadku s rodením kinderka 😉 zajtra som tu zas a opäť 😀 papa

moni
23. apr 2010

evil, no je mozne ze si mala natiahla labku a cosi ti privrzla v medzirebrovych svaloch. to zvykne boliet pri nadychu. skus nejako zmenit polohu, mne najlepsie pomahalo ked som si lahla na chrbat, aj ked mala protestovala.

cheer, to znie super ako vam to vyslo a ze ste spokojni! 🙂
ono je asi ozaj pravda ze ludia preferuju bud dom alebo byt....ja patrim do tej druhej kategorie. nikdy som v dome nebyvala, ale ani po tom vobec netuzim

zuvinka102
23. apr 2010

evil dobru nocku a poriadne sa vyspinkaj kym este ako tak mozeme.. a zajtra sa tu vidime 😅 😅

moni
23. apr 2010

evil, dobru!
zuvinka privolava porod? tuto hlasku ze zajtra sa tu vidime povedalo vela tehul, a do rana boli maminky 😵

zuvinka102
23. apr 2010

no mozno nejaka ta snaha tu je ale ja sa citim az tak prilis dobre, ze velmi o porode pochybujem 😅

mackopuf
23. apr 2010

ahojte,tak som tiez este kinderko 😅
Dnes som bola v poradni a moj doktor mi vravi,ze na porod to este nevyzera,ze maly je dost vysoko,ze aj brusko mam makke... 😵
Tak mi dal poradnu este na 30.-ho 😀 😀 😀

zuzuj
23. apr 2010

🙂 moni: prepac za urobenie chutí, dufajme ze MM dojde skoro z obchodu... 🙂 Sa ti nedivim, ze sa chces vratit..ja by som nevedela mimo SR zit...jedine ak tak niekde pri mori
evil: s tym rebrom to mam ja dlho...aj ked uz nie denne...asi sa mi fakt to brucho trochu znizilo...mna to bolievalo presne ked som bola za netom teda som sedela a nejako blbo ruky mala...a myslim, ze je to tym ze aj brucho tlaci aj ciciky na to..teda ja ich mam tazke jak fras..som to mavala take ze ani poriadne nadychnut sa nedalo...no a chod si fakt lahnut...zmena polohy pomaha..
Ja som tiez za byt..ale najma z pohodlnosti, ze praveze nemam taku gulu na nohe...To inak zavidim CHEER ze ste to takto z domcekom potiahli dobre..mna by to aj tesilo ta robota..keby bolo za co dorabat 🙂 takto nikam nejdeme len setrime...
Ale je pravda, ze som si uz celkom zvykla, ze sa da vybehnut na dvor a aj psika mame odvtedy,..moje prve dieta.. 🙂 to by som uz nikomu nedala...ALe presne na Petrzku nedam dopustit ako ZUVI mas nejake izby a pokoj a velmi nemusis sa starat...
Baby aj ja len tak kuknem pasivne...ta zaha ma pali jak fras..a kedze zajtra makam na dome samozrejme v zaujme nedelneho porodu, tak idem kuknut ten kufor do porodnice..
Mamule a tehule dobru noc ak sa sem este nedotrepem..a pockajte na mna s porodom ...a pekne snicky babatkam prajem. 🙂 .

moni
23. apr 2010

zuvi, no tak to mozes byt iba prijemne prekvapena! 😵

vitaj mackopuf, no hlavne ze ste ok. zbojnik ma dovolene vypytat sa buduci tyzden tak nech zatial cusi 🙂

zuvinka102
23. apr 2010

mackopuf takze mozno budete mat majove babo??

zuzuj dobru nocku ak by si sa tu uz neukazala..

moni tak to by som bola az prilis prekvapena, keby sa to rozbehlo, nakolko vy tu mate aj poslickov a tak a ja nic

sanyk
23. apr 2010

ahojte kočky moni ešte si cela? čo poslíčkovia nestíham čítať. dnes sa mi konečne podarilo upraviť nejake fotky celkom sa mi podarili. mrknite. ozaj dnes mame 7 tyzdnou a vrabček sa vcera prvy krat pretocil s chrbatika na brusko a od minuleho tyzdna sa pretaca z bruska na chrbatik sikuliacik moj

mackopuf
23. apr 2010

moni 😀 to hej,este som mu nedala povel,ze moze 😅
zuvi-ja by som bola rada este v aprili,lebo uz sa ho neviem dockat a aj je uz dost tazky na nosenie 😝 😵 A z tych poslickov si nic nerob,ani ja neviem co to je 😎 ,my pojdeme rovno "na ostro" 😉

zuvinka102
23. apr 2010

mackopuf no to asi ano ale ja som v 38tt ich mala ale teraz nic no len mozno by som ich uz aj prijala nakolko uz 4den prenasam..

zuvinka102
23. apr 2010

sanyk malinky je zlatucky aj sikovnicek 😅

mackopuf
23. apr 2010

zuvi-kasli na poslov,chci uz riadne kontrakcie a chod 😀 ,nech uz mate maleho pri sebe 😉

zuvinka102
23. apr 2010

no my by sme radi uz aj mm prave ukecaval..ale ved uvidime co nas caka.. no ja si myslim, ze ho toho 3.aprila moc stopli, ked sme boli v nemocke, v tedy sa to zdalo byt skoro.. a teraz protestuje dorbcek

mackopuf
23. apr 2010

zuvi a co ste mali toho 3.-ho? ak sa smiem spytat.. 😕

moni
23. apr 2010

sanyk, veru cela, krasna gulata tucibomba 😀
maly chrustik je sikovny, len tak dalej, to su velke pokroky!

zuvi, na figu su mi ti poslickovia trapni 😅 keby som nemala ten balon pred sebou a hmyridlo v nom, tak si myslim, ze idem dostat kramy 😝
veru mackopuf ti dobre radi, chod na ostro 😀 normalne sa nastvi a davaj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre