Aprílčatká 2014

hotshot
23. júl 2013

Je tu niekto s termínom pôrodu apríl 2014? Dajte o sebe vedieť 🙂

janeita
24. júl 2013

@hotshot už su aprílovkyyy? juj mne to príde ako včera keď sa zakladali marcovky 😅 ale každopádne gratulujem 🙂

zemruska
24. júl 2013

ja by som ten nazov prepisala na APRILOVCATKA 2014 lebo toto mi akosi kole oci a gratulujem vsetkym tehulkam s terminom april 2014

grundia
24. júl 2013

Fuha,to uz az takto?ozaj to rychlo leti ten cas keď uz je tu aj apríl 2014🙂,gratulujem

alexandrag1
24. júl 2013

ahojte,co tak urobit sukromku?🙂

monikafilip
25. júl 2013

Ahojte všetky. Dnes som si robila test a je pozitivny. Podla poslednej menstruacie mi termin vychadza na 5.4.2014, tak sa pridavam do tejto temy. Su tu nejake ďalšie nadejné maminky na april 2014?

stella33
25. júl 2013

trochu je to skoro, ale co... 🙂 mne to vychadza koniec marca- zaciatok aprila. co sa mam roztrhnut? 🙂 tak sa najskor uvelebim tu.ja uz mam po testoch, aj po krvi, a sono. kedze mam geneticky zistene riziko trombozy, za sebou 2 potraty, a 37 rokov, uz aj picham Fraxiparin do brucha a vegetim na PN 🙂 a tesim sa... tak ako vzdy 🙂 nikdy nevieme ako co dopadne, ale nikto nam nesmie zobrat tu radost 🙂

leonetka
25. júl 2013

aj ja chceeem 🙂

majka1981
25. júl 2013

Vyzera to aj u mna na tehotenstvo, zatial nepotvrdene - ved je na to este skoro,no ale tak - pridavam sa 🙂

majka1981
25. júl 2013

@alexandrag1 sukromku urcite, ale az ked sa nas nazbiera, ci uz teraz chces?

alexandrag1
25. júl 2013

@monikafilip
@majka1981
@stella33
ahojte,tak vam gratulujem tiež 🙂 ja sa este k dokimu nechystam mozno tak za dva,tri tyzdne,skor to nema vyznam...ale hodnu kopku testov mam už poodkladanu 😀 budem rada ked sa raz zmenime na sukromku predsa len nemusi kazdy vediet skor nez napr rodinka,co sa tu na mk stava dost casto...

majka1981
25. júl 2013

@alexandrag1 aj ja pojdempravdepodobne az o dva tyzdne k gyn. Dovtedy dufam ze nenastanu Problemy a budeme uzvidiet aj srdiecko. Sukromku mozeme zalozit.

alexandrag1
25. júl 2013

@majka1981 a vies ju zalozit?lebo ja nie 😝 ved vlastne temu bude ukazovat každemu,nie?a kto chce sa prida 🙂 tykať si možme?

monikafilip
25. júl 2013

@alexandrag1
ahoj, aj ja sa pripajam za sukromku. Ale neviem ju zalozit a vlastne ani ako sa pridat. Tak prosim o vysvetlenie pre amatera - na modrom koniku som zatial neprispievala, len obcas sledovala niektore témy.

alexandrag1
25. júl 2013

@monikafilip ja som na mk sice uz nejaky ten cas ale so sukromkami nemam skusenosti.popytam sa dievcat na fore a dam vediet🙂

majka1981
25. júl 2013

Baby ja uz viem, ako ju zalozit, len ma nenapada dobry nazov 😀
dajte neake priklady a ja ju zalozim

alexandrag1
26. júl 2013

@majka1981 ved Aprílčatká 2014 neznie zle 🙂

monikafilip
26. júl 2013

@majka1981
Aprilčatká 2014 je milé, ja súhlasím.

stella33
26. júl 2013

Som tu nová.Takže neviem čo je súkromka, aké sú jej výhody oproti bežnej diskusii, ale hádam sa chytím 🙂

lucinkab
28. júl 2013

sme tu aj my, termínik podľa ovu je 8.4.2014 a zajtra sa objednávame ku dokymu 😉

nufficek
28. júl 2013

@hotshot cavessss hlasime sa vsetkym s terminom porodu 4.4.2014 😅 kto ste s nami? 🙂 🙂 🙂 🙂

nufficek
28. júl 2013

@alexandrag1 som za 🙂

nufficek
28. júl 2013

@stella33 drzim palceky!!!

usacek79
28. júl 2013

@majka1981
@alexandrag1 baby, ja teda nie som aprilova cakatelka, ale teda uz som na mk nejaky piatok a bola som vo viacerych sukromkach a konkretne Decembrovky 2013 som zalozila 🙂
tak aby ste len vedeli - je bezne pockat aspon dva mesiace (teda vo vasom pripade niekedy minimalne do konca augusta) vo verejnej skupine, nech sa prida co najviac cakateliek a az potom zakladat sukromku, lebo ta NIE JE verejne viditelna - teda vidia ju LEN jej clenky, takze tie ktore v nej nie su ani nemozu poziadat o pridanie, kedze o nej nevedia a nevidia ju a nevedia si ju ani najst v zozname skupin...
To by potom jedine musela nejaka z vas pravidelne chodit do tejto verejnej skupiny a vsetky, ktore sem pridu automaticky prehadzovat do sukromky a teda im to aj oznamit, ze uz v nej su (inak mnohym ani nenapadne, ze su v nejakej sukromke - poznam to, kedze tu nasu vediem uz 5ty mesiac 😉 )
a teda bola som uz v 5 roznych sukromkach co sa terminu porodu tyka a vzdy sa cakalo s vytvorenim sukromky aspon mesiac, zvacsa az dva od zalozenia verejnej skupiny 😉
samozrejme je to na vas, ako sa rozhodnete, len som chcela poradit 😉
drzte sa (a mimochodom ja som narodena 5.aprila, takze mam vzdy k aprilovkam velmi blizky vztah 😀 )

nufficek
28. júl 2013

@usacek79 dikes za rady 🙂

nufficek
28. júl 2013

Tak co maminy, ako sa citite? 🙂

alexandrag1
28. júl 2013

@nufficek napiste majka 1981 a prida vas,uz mame sukromku
@stella33
@lucinkab

cemi
28. júl 2013

Jeeej ze april 2014 😉 dievcata silno vam drzim palce 😉 my sme takto pred rokom zamiesili nasho tretieho 😉

lucinkab
28. júl 2013

@majka1981 ahoj vraj je uz sukromna, tak ma prosím pridaj. Termínik máme 8.4.2014 😉

magimary
28. júl 2013

milé maminky aprílčatiek 2014 😵
ja som takto pred rokom tiež zakladala tému pre apríl 2013 a dnes už v nej máme krásne 3-4mesačné pokladíky 😵

prajem vám, aby vám to ubiehalo hladko, krásne a aby vás na konci čakali tie najväčšie zázraky života 😉 🙂

nufficek
29. júl 2013

@alexandrag1 ahoj pisala som jej a nic... skusim este tu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre