Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

malalady
5. aug 2008

😀 xexe... hej.. mne to ide Tobíkove priezvisko 🙂 len lutujem, že som nedala svoje.. ja som aj chcela len všetci aby som dala po nom, že jak sa on z neho teši.. no tak to aj dopadlo.. a teraz všetci lutuju čo mi hovorili.. no neva čo už

veronika13
5. aug 2008

ale to sa dá myslim zmeniť, no neviem presne ako, pozri témy v "Paragrafoch"

malalady
5. aug 2008

stará sa aj o svoju dcerku čo mu dávam plus! (bo Tobikov otec dlabe na neho) stara sa aj o mojho Tobiasa bere ho ako svojho vlastneho🙂 ku mne sa správa uuuuuuuuplne ako gentlman🙂 rozmaznava si ma.. no a teraz? nič mi nedovoli robit.. pere, upratuje.. 🙂 no parada sa mam pri nom jak princezná 😀 😀

lilu18
5. aug 2008

myslim ze ked si ho terajsi muz osvoji a da mu jeho priezvisko.Tak sa to zmeni-myslim

lilu18
5. aug 2008

jeeej,superman,aj ja chceeem aspon na den 😀 pozicias?

malalady
5. aug 2008

lilu ne ne 😀 toto je výnimočný kus chlopa je ich veeeeeeeelmi malo 😀 😀 😀

veronika13
5. aug 2008

to áno, len nech mu to vydrží, prajem ti to 😉 môj je tiež super, ale na pranie sa moc nechytá

lilu18
5. aug 2008

tak,tak...no aby som zase toho mojho tak nehanila kus pochvalim. Kazde rano mam prichystane ranajky-on uz v robotke ked vstavame a cez vik. ranaj. do postele 🙂

veronika13
5. aug 2008

jaaaaaj, tak toto už hej, to by som rada aj môjho naučila 😀

lilu18
5. aug 2008

sam sa naucil ked som bola tehu nemohla som rano vstat,hned by som vracala...a ostalo dodnes

veronika13
5. aug 2008

no už radšej nechváľte, bo budem smutná

lilu18
5. aug 2008

ved len nech im tie dobre navyky vydrzia,tych zlych maju aj tak dost.aspon vacsina.Moj tiez neperie ani riad nesprace a s malou vydrzi kym je v kociku 😀 hrat sa velmi nieee

lilu18
5. aug 2008

papa uz musim off,pekny den,hadam prestane prsat

veronika13
5. aug 2008

akurát sa mi zobudilo dieťa, idem sa mu povenovať a dnes upratuje mužík, dostal príkazom 😀

zuzkafuny
5. aug 2008

aká debata sa tu rozorúdila 🙂
ženy... mne asi odišla práčka... nie na pivo...!!! Tak ho musím doprať ručne ☹ ale dám sa na to až večer... Dnes celkom na figu deň... ale zas nemôže byť každý deň super... by ma to rozmaznalo náhodou 😠 😠 😠

antea
5. aug 2008

Ahojte babulky, tak ja vam prajem pomaly aj dobru nocku. Nejako som unavena. Neviem, posledne dni sa to taha. Ale bude lepsie. Aj mne manzel pomaha. On aj zehli. Ale v poslednom case ja rada zehlim hlavne detske veci. Ale aj tak, som rada ze ho to bavi.
Ta pracka to je nemile. Och joj. Dufam ze si poistena. Nech cvakaju darmozraci.
Zuzulik dakujem za Tvoj pohlad na ten nas 🙂) problem . Ja som tiez kludnejsia teraz ale vnutri mi to teda jedno nie je. LEn nepozem vsetko hned vyblafnut a vykecat.

maaja
5. aug 2008

malalady, ja som mala termin 5.4.2007 🙂

zuzkafuny
6. aug 2008

Ahojte... dnes je krááásne a my sa pôjdeme kúpať... najskôr musím niečo dožalúdka nachystať 😖 Pomoooc...!!! ☹

veronika13
6. aug 2008

leto už pomaly končí a my sme sa ešte kúpať neboli 😖 akurát sme sa vrátili z materského centra, malý išiel spať a ja tiež asi pôjdem za nim, lebo som ako zbitá.

malalady
6. aug 2008

maaja 🙂 😀 teraz mne prischol xii 😀 😀 😀

melory
6. aug 2008

ahojte....hlasim sa z vyletu
bola som v kremnici s detmi a svagrinou, ktora mala dve deti + k mojim...cize 2zeny + 3chalani a jedna stelka
zili sme cely cas na chatke bez energii 🙂 , kurili sme si v piecke, vonku voda 😕 😀
starali sme sa o cierne maciatko 🙂 take rozkosne, celodenna hracka nasich deti.

mali sme sa velmi dobre, chodili sme na kupalisko, opekali, "resetovali" hlavy. zajtra musim dat "na nohy" domacnost a zotavit sa zo soku z prichodu na sidlisko 😨

v piakok rano cakam "egyptana" a tesim sa na exoticke darceky...zatial viem, ze mam saty 🙂

malalady
6. aug 2008

melory.. my sme s drahým a jeho segrou a mangelom boli na dedinkách.. no ale ti poviem, že tam nechod aspon na tie chatky čo sú tam!!!! 😠 ako zadala tam vek našich deti a oni nám dali takú chatku že och! voda tam pretekala navlhčene steny a smrdelo to za pliesnou.. !!! ako otras joj!! tak ja čo som bola po dlllllhom čase na dovolenke som s toho nemala nič.. bo v tedy este pršalo tak som musela davat pozor na mojho Tobíka aby nebehal po dlažke!!! 😠 😠 😠

melory
6. aug 2008

u nas to bolo dost v pohode, pretoze chatka patri mojej segre a citila som sa ako doma....hojdacka pred chatkou, stan pre deti, vo vnutry novy taransky obklad a podlahy, podkrovie nadherne.
miesto na opekanie do casopisu...doma je doma = rodina je rodina

malalady
6. aug 2008

melory to hej paradička... 😀 aj ja ceeeem taku dovolenku mat za sebou heh 😀 😀 😀 😀 😀

melory
6. aug 2008

musis si najprv zasluzit 😉
🤐

melory
6. aug 2008

som "grogy" idem si vylozit nohy a odpocinut

zuzkafuny
6. aug 2008

juuu... na kupku bolo super... a ma aj chytilo... ale nie na hlavu 😕 😅
Mišiak už je ako od rómov 😀 😀 😀
Mel... si mi chuť na opekačku urobila... ale kde o takomto čase u nás kúpim määäso...??? 😕 😕 😕
nechám si to na zajtra... kúpim krásny prerastený bôčik 😵 😵 😵 tešííím...!!!
a ozaj... už mám aj práčku... novú... ešte nie doma, ale akoby už bola 😀 😀 😀

melory
6. aug 2008

zuzka, opekacka je super vec, a celkovo vylet na chatu je pre mna viac ako more 🤐
tvoj ako od romov, moja ako od cernochov 😀 len tie blede vlasky nesedia.....

salajcatko
6. aug 2008

čaute kočky
MEL vitaj zasa medzi nami 🙂
aj moje dietky sú už krásne hnedé, každý sa pýta, kde sme boli na dovolenke..a vyzerá to dobre, ked povieme, že v Štúrove 😀

My sme dnes tiež opekali, ale len tak so salajom, narýchlo,ako večeru 😝

veronika13
6. aug 2008

juuuj, takú opekačku musíme aj my zbúchať, no ešte nemáme urobené posedie, švagor sa do toho pustil a ako ho poznám, tak asi ešte ani na budúci rok tam nebudeme sedieť, takže len tak na kolene zatiaľ 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre