Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzulik22
10. aug 2008

caute caute,

sali tak dnes vecer sa stanes milionarkou - dnes tahaju loto

Teda sefko posli aj k nam na zapad. Ja som sa tesila, ze roman pojde tento tyzden na sluzobku do LM a kupi od cciganov huby, ale nejde

veronika13
10. aug 2008

baby, včera som nakukla do témy nedonosenátka, deti do 1kg, som si uvedomila aké šťastie a dar od Boha máme, že máme zdravé a donosené deti. Veď to nie je samozrejmosť a ako musia tí rodičia bojovať každý deň, kým sa tie deti dostanú z najhoršieho. A tie detičky na tých fotkách, chudatka, ešte mali byť v brušku a už musia bojovať na vonku... ale vďaka Bohu, že medicina je v tomto smere tak ďaleko, že dokáže aj také detičky zachraniť 🙂

zuzpidka
10. aug 2008

Veronika13, my máme v rodine chlapčeka, ktorý má 2,5 roka a nevie ani chodiť a papá cez sondu do žalúdka. Bol veľmi chceným bábätkom a takto to dopadlo. Nedávno veľmi ťažko bojoval o život. Dostal nejakú vnútornú infekciu a jeho život bol ohrozený. Veľmi sa každý deň za ňho modlím, aby sa dostal z toho najhoršieho. V nemocnici leží už 4. mesiac. Jeho organizmus je už z toho večného boja unavený a vyčerpaný. Uvidíme ako to s ním dopadne, ale spolu s jeho rodičmi veríme, že to dopadne dobre. ☹ ☹ ☹

veronika13
10. aug 2008

to je hrozne, keď detičky takto trpia 😢

salajcatko
10. aug 2008

veru je to hrozné a smutné ☹ ☹ ☹
ja takéto "príbehy" vnímam veľmi ťažko a citlivo, milujem deti a bolí ma ked trpia ☹

no, idem kuk Deniho parťakov 3, hádam pri tom nezaspím 😵

janamed
10. aug 2008

ahojte babenky,
po dlhej dobe sa Vám hlasime, že sme o.k., nemam ani kedy Vás citat dozadu, tak čo je nové??
deturence rastu ako z vody, len moja mala ešte akosi okrem mama, baba, ham a mnam nechce nič ine zrozumitelne vravieť, iba po svojom...
Martinke dnes prvý krát začali zas pupaky alerg.po dlhej dobe, tak začneme zas po lekaroch, mna akosi mooc škrabe hrdlo už 3 dni, a asi aj malu janku začina, bo akosi kašle...

veronika13
10. aug 2008

jani, ahoooj, akurát včera som na teba myslela, že ako sa asi máte a že sa ti ozvem smskou 🙂

maaja
10. aug 2008

ahojte,
no tak dneska uz bolo lepsie ako vcera 😵
teplotka poobede klesla, akurat ze nic nepapal ... ale fakt nic, len na obed polievocku 🙄
a boli sme na kolotococh 😀 tak krasne sa Marek kolotočoval ... Robo ho zobral aj na husenkovu drahu, dilino, sak ja som sa na to nemohla divat, mi bolo spatne z toho 😝 ... no a nas dedo, teda moj ocino, posadil sestrinho maleho 5ročneho na velky retazak - segra isla odpadnut, ale maly sa tesiiiil 😀 😀 😀
dosli sme az o deviatej vecer domov ...

maaja
10. aug 2008

salajcatko, zuzkafuny, zuzpidka, zuzulik22 - prajeme vam vsetko najlepsie k meninkam 😀
M+M

luminkasp
11. aug 2008

Dnes tu nikto nie je?

melory
11. aug 2008

zuzanky vsetko najlepsie k meninam....je vas tu veru pozehnane... 😵

antea
11. aug 2008

Vsetkym Zuzankam vsetko najlepsie!!!! Kuknite, sedi to na niaku z vas? ZUZANA:
Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Pre ženu je to dosť zaťažkávajúce meno a na ceste za šťastím je veľkou prekážkou. Priťahuje k sebe totiž mnoho katastrof a situácií, kedy sa Zuzany musia prejaviť ako silné a hrdinské ženy. No ich podstate to nevyhovuje a byť hrdinkou je pre nich často záťaž. Oveľa radšej by boli v ústraní, nie v popredí, starali sa o seba a rodinu, o manžela a nebojovali. Vedia, že majú v sebe silu, ale radšej by ju neprejavovali a všetko závažné radšej nechávali na iných. Až v poslednej chvíli sa rozhodnú konať, no vtedy sa menia z pokojných osobností na tigrice a levice, teda bojujú vášnivo a bez obmedzenia, alebo myšlienok na zadné vrátka. Každý, kto sa im dostane do cesty, keď za niečo bojujú, stane sa obeťou, pretože ony necúvnu ani pred sebazničením. Je teda zbytočné s nimi bojovať, pretože málokto je ochotný nechať sa zničiť. Vždy sú maximalistky, chcú mať vždy všetko - lásku, aj vernosť, aj dôveru, aj šťastie, aj peniaze - teda sú veľmi náročné. No ak im to muž poskytne, nikdy ho nezradia a budú ho obhajovať za každých okolností. Toto meno je vhodné pre znamenia : Váhy, Panna, Strelec, Baran, Lev, Býk a vhodnou farbou je zelená.

veronika13
11. aug 2008

tiež sa pripájam ku gratulácii, ani si nevšímam kalendár 😖 teraz kukám, že o týždeň má meniny mama 😀 v piatok svagrina a v stredu švagor narodky, máme pestrý týždeň 🙂

lilu18
11. aug 2008

tiez prajem zuzkam vsetko naj. nech sa vam splnia sny 🙂

ste ma zaskocili,este ze som si otvorila PC inak neviem ze musim gratulovat 😀 uz aj letim

zuzulik22
11. aug 2008

dakujeme za vsetky zuzky 🙂
nas kubko spinka uz dve hodky. Teraz mame dva tyzdne u nas kamosku aj s malym, ma o pol roka viac ako kubko tak je nam veselo. Sa hraju a my mame klud. A po tych dvoch tyzdnoch ideme spolu do chorvatska - sa tesim 🙂

lilu18
11. aug 2008

zuzulik to je super,mala sa strasne rada hra s detmi,uz ked oci otvori krici paaaa-akoze ist pa-von a potom si prinesie botky a bucha na vchodove dvere 😀 Nuz doma nemame male deti,nema sa s kym hrat.Iste aj v CH. bude super bud. rok rozmyslam ze nahovorim daku kamosku co ma male deti aby sa nasa nenudila

zuzkafuny
11. aug 2008

Antea... znamenie a farba sedí na mňa 😀 😀 😀
Drahé ZUZKY...!!! Nech sa máme len a len dobre a nech sa nám zlé vyhýba...!!! 😠 😠 😠 Lebo beda...!!! 😉 🙂
papapapa...!!!
letím preč... nie na metle 😉

zuzkafuny
11. aug 2008

a ďakujeme za priania 🙂 🙂 🙂

melory
11. aug 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

konecne sa mi podarilo dostat fotak do ruk.....slubena blondinka 🙂

zuzulik22
11. aug 2008

a vsetkym ostatnym zuzkam len to naj prajeme aj my s jakubkom 🙂

melory
11. aug 2008

dako vas holky nestiham pri mojich "stihackach"
co mi je ozaj luto!

stelka zacina pekne rozpravat, nie slova ako hugo, ale hned cele vety...rozkosne.
serblik tak pol na pol, ako sa jej zadari...ale plienky este kupujem... 😉 ked sa jej podari na zem, hned uteka k serbliku a vysvetluje {asi sama sebe} ze tam sa cika...alebo zacne kricat "kde je serblik"

darceky z egypta...prehoz cez postel kleopatry, saty, koooopa goralok, naramkov a blbosticiek na cackanie, tri sosky : kleopatry, tutanchamona a macky, jedna vtaka a jeden skarabeus...vsetko z kamena, oooobrovska vodna fajka 😉 , a kopa somariniek ako zalozky z papirusu a uz ani neviem co...najvzacnejsi je sarkofat {tak sa to pise???} co nasiel na zemy pri expedicii.

luminkasp
11. aug 2008

zuzky vsetko naj, este ze to tu niekto napisal, lebo ja by som ani nevedela 😎

melory
11. aug 2008

inak vsimli ste si ze najviac pesniciek je prave o sussane 😉 ?

veronika13
11. aug 2008

mel, krásna je ako blondínka, a to jej od slnka vytiahlo??? až sa mi nechce veriť
tak toľko darčekov nedostanem za celý rok 😀 nie je sarkofag ta mumia alebo truhla čo sú v nej? 😕 🤐

melory
11. aug 2008

veronika13 muz bol tiez blondak a hugo svojho casu tiez...ide v ich slapajach, len dako pri nej ma to sokovalo...kedze je cmuridielko.

asi som strelila pri nazve vedla, ale myslela som ulomok zo sochy...mame hlavu sokola.

veronika13
11. aug 2008

tvoj muž blondiak??? tak to ma zarazilo ešte viac 😀 to akokeby ja som bola kedysi tlstá černoška
a ten úlomok je ako veľký?

melory
11. aug 2008

mam aj fotky, bol do 5 rokov blondak a od 15-ky kuceravy.

velky asi ako dlan.

zuzkafuny
11. aug 2008

Mel... ty si musela byť dobrá... hm...
Ženy...!!! Pomaly s hríbami... maminu sestru niesol drahý do nemocnice na podozrenie z otravy hríbami ☹
a to keby ste videli tú rôznorodosť v košíku môjho drahého 🙄 ma pot oblieva... ale zatial (klop klop klop) mi ešte nič nebolo 😅 až na harašenie v lebeni 😀 😀 😀
Môj chlap má vlasy ako uhoľ a do troch rokov ich mal biele 🙂

salajcatko
11. aug 2008

za aseba aj za ostatné Zuzanky dakujem pekne ste zlaté a ja prajem tiež len a len to naj -lepšie, krajšie, milšie a všetko dobre 🙂

MEL Stelka je kráááásna, mne sa veeeľmi páči, taký výrazny typ, no bude to riadna kočka teda 🙂
a to vážne stelka už tak, že kde je šerblík??? no to moja teda blaboce celý boží deň, ale v akom nárečo to je, to ani ja ako jej matka netuším 😵
a tie darčeky, nooo, tak tvojmu mužíkovi všetka česť, asi to prečitam zajtra salajovi 😝

Antea, na mňa ta charakteristika sedí dosť, hlavne tá časť, že ked sa neserkám, tak to stojí za to 😀
ale znamenie a farba vôbec - som kozoroh a proti zelenej síce nemám nič,ale extra ju nemusím

melory
11. aug 2008

zuzka aj moja sestra ked sa doslova prezrala hribami sla do nemocnice na podozrenie 😀 hriby su vlastne maso a ked sa urobia na oleji,,,ajajajaaaaaj. no aby som bola presna hrib je pohlavny organ podhubia 😵 teraz dobru chut 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre