Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
3. máj 2008

hm, tak to uz za rok, jedny vianoce este vydrzis a mas to, to je super, nie? a muzik od septembra pojde zas do zahranicia pracovat?

luminkasp
3. máj 2008

no ja skoro kazdy den a dobre to chuti 😎 a v lete letne vino, mnam, alebo sangria, hmmmmmmm

veronika13
3. máj 2008

to by bol ten ideálny prípad, počítam, že sa to min. o pol roka pretiahne

áno, v septembri ide zas do Švedska, bude tam s prestávkami pol roka, tak budem opäť často fičať sama 😒

luminkasp
3. máj 2008

boze, este hodinu, kym ten hokej zacne, isto zaspim, ked to nebudem moct ani sledovat, uf uf

veronika13
3. máj 2008

mňa to aj v receptoch odrádza, že víno pridať, nie je to moc kyslé?

veronika13
3. máj 2008

to chceš fakt na hokej čakať? mňa už teraz režú oči, pojdem ja spať o chvíľu

luminkasp
3. máj 2008

a na kolko bude chodit, ci to este neviete? a tam co robi? vo svedsku som nikdy nebola

veronika13
3. máj 2008

hrajú naši?

luminkasp
3. máj 2008

no, jasne, inak by som necakala, hrame o 0:55, zaciatok a koniec asi o tretej rano, ja som nocny vtak, budem po pritom pisat poviedku, alebo citat knihu na vodicak, hihi

veronika13
3. máj 2008

tiež som tam nikdy nebola; asi na 4 týždne, týždeň doma a potom zas na 4 týždne. Robí prekladateľa a tiež lešenárske práce

luminkasp
3. máj 2008

a baby nase tu sa maju ako? ich vsetky pozdravujem, ked to budu zajtra citat 😀

veronika13
3. máj 2008

tak ty píšeš poviedky? novinka 🙂

veronika13
3. máj 2008

dúfam, že dobre, veľa sa tu teraz nestretáme, len sem-tam, ale choroby ustali, a vytešujeme sa na stretko, sa to už blíži

luminkasp
3. máj 2008

verca, hihi, vies co som si ja najskor predstavila? robi prekladatela, akoze tlmocnika a za tym ze lesenarske prace, mi to neslo dokopy, nie som sisi? a on co vravi, paci sa mu tam?

veronika13
3. máj 2008

ale hej, páči, len mu je tam niekedy dlho, hlavne to, že tam zarobí rýchlejšie ako tu

luminkasp
3. máj 2008

a kedy mate stretko?

ano, pisem, aj basne, na strednej som bola sefredaktorka a chcela som studovat zurnu, ale som sa zamilovala do mojho muzika a akosi som zmenila smer 😀

veronika13
3. máj 2008

ale našťastie máme internet, tak sme stále v kontakte, až to je niekedy nevýhoda, ale kd si den nepíšeme už som nesvoja

luminkasp
3. máj 2008

jasne, sak o tom to je, preco ludia chodia vonku robit a to ze mu je tam dlho uplne chapem, mne o tom nik nemusi rozpravat a to ja mam pri sebe aj muza aj dceru 😎

veronika13
3. máj 2008

16.-18.5. tu neďaleko v Terchovej 😀

no to si riadne zmenila smer a tam sa niečo také nedá študovať?

luminkasp
3. máj 2008

ma tam net? tak to je skvele, nie? ja som si pisala s mojim muzom tiez kazdy den, teraz si uz nepiseme 😎 😀

veronika13
3. máj 2008

akurát dnes som zachytila správu, že z Anglicka Slováci vo veľkom odchádzajú, už to neni tak atraktívne, ale také remeselné roboty sú tam stále ešte dobre oceňované

luminkasp
3. máj 2008

jej, v terchovej, to je super, potom dobre pofotte, si popozeram aspon foto

az tak nie, da sa aj tu studovat, ale myslim, ze moja spanielcina zas nie je na novinarskej urovni, ale nieco by som chcela studovat, mozno uz o rok

veronika13
3. máj 2008

má net, tak večer po robote, kď si navarí a učlovečí sa, tak si skypujeme, doma si tiež nepíšeme 😀 hoci niekedy by som to aj brala, lebo komunikácia niekedy viazne

veronika13
3. máj 2008

ale tak termíny a odborné slova by si nachytala a za rok by si si ešte niečo naštudovala, určite na to máš keď ťa to baví a španielsky isto dobre vies 😉

luminkasp
3. máj 2008

Ja neviem ako to je teraz s tym zarabanim, ale zas ked koruna silnie, tak uz sa to asi tak nevyplati, nie?

ja by som chcela, aby uz bolo euro na slovensku a nemusela menit peniaze, ked tam pojdem

veronika13
3. máj 2008

a čo hovorí papi na to, že chceš študovať?

veronika13
3. máj 2008

hej, koruna silnie, no Slovaci na Slovensku to nejak zvlášť nepociťujú, teda tuna v okolí veru nie 😝

luminkasp
3. máj 2008

po spanielsky viem dobre, ale ... no neviem, ale urcite sa na nieco dam 😀

veronika13
3. máj 2008

ja osobne euro nechcem

veronika13
3. máj 2008

najťažšie je začať, ako aj so stavbou, najhoršie sú základy, potom to už ide 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre