Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
10. sep 2008

huraaaa

veronika13
10. sep 2008

môj išiel teraz, idem rýchlo upratovať

lilu18
10. sep 2008

pocka,neutecie 😀

veronika13
10. sep 2008

už čaká pár dní 😀

lilu18
10. sep 2008

no vidis,neutieklo 😀

veronika13
10. sep 2008

no začnem smeťami a potom sa uvidí 😉

lilu18
10. sep 2008

tiez uz musim

luminkasp
10. sep 2008

kat, pamatame pamatame, ako s mate?

kat22
10. sep 2008

ahojte

vcera mi uz nevyslo napisat skolili ma deti 😀

mame sa dobre ale strasne rychlo, mam pocit ze ked rano vstanem j epondelok a vecer idem spat tak uz je piatok, to medzitym strasne utecie. Natalka je strasne sidlo, nasa duracellka, neobsedi sekundu. meria daco cez 80cm a vazi necelych 9kg. zubov mame 8, ale prvy vysiel az v 13 mesiacoch. chodime plavat od 6teho mesiaca v kuse, uz krasne preplava cca 3 metre sama pod vodou, vyzera kao zabicka 😀 rozvazuje sa jej jazycek, ale je taka mamickina. bez mamy ani ranu 😠 este sa kojime, raz denne, nadranom. pri ukladani pije sunar - teda vecer a rano ked vstane. inak je vsezravec, nevarim jej extra, iba ked nam dospelym daco pikantne a pod, tak detom varim take detske. papat lubi, zjedla by aj kona. muz ju vola janko polienko ( to je rozpravka o chlapcovi co vsetko zozral 😀 )
dnes nas milo prekvapila a 2 razy sa pekne vypytala na nocnik. doniesla si ho a aj nacikala donho. skusala som ju tam posadit asi 3 razy, ale vzdy po 3 sekundach usla, tak som to nechala tak. az kym sa ona nerozhodne. tak som zvedava, ci jej to vydrzi a bude sa pytat aj nadalej.
no neviem co este, ale aby vas to bavilo citat 😀

luminkasp
10. sep 2008

kat a pediater ti nepovedal, ze je moc chuda, lebo mna zdusil a riadne a to my mame 9300g

miriamka12
10. sep 2008

Ahojte kocky 😎 Tak sa hlasime a to priamo zo slnecneho Bulharska 😎 Troska som vas docitala kuka tu na mna ujo Bulhar som nabehla do net kaviarne 😝 Sarah chrape na hotely, teda o spani sa moc neda hovorit, idu nam vsetky 4 ocne zuby ☹

Kukla som ze aj stretko sa chysta 😉 No radi by sme sa pridali ale hned po dovolenke ideme zaviest novinky a to ze Sarah nastupuje do jasliciek Koralky, takze spolujaslickari Andreafina Kajka, a tusim aj Maajin Marek 😉 A mna caka pohovor do prace 🙄 Tak uvidime ako to zvladneme.

Takze vsetkym vam posielame pusinky 😵

melory
10. sep 2008

baby neblaznite s pracou 🙂
stela ma od dnesneho dna 4 ocne zuby...a to jej tie tri vysli za jeden umrncany den. nastastie bez horucok.

miminka
10. sep 2008

ahojte je tu teraz niekto?

melory
10. sep 2008

akurat ja 😀

miminka
10. sep 2008

ahoj ako sa mas?

miminka
10. sep 2008

pozerala som si tvoj album,tak keby si mi povedala vtedy na stretku,ze mala bude blond,tak ti isto neuverim,ale je zlatucka 😀

melory
10. sep 2008

ahoj som v kremnici u nasich....moja mala ciganocka pekvapila 😀 😀 😀 ale uz jej to zas tmavne...aj hugo mal taky odtien a teraz ma klasika hnede...mam sa dobre, len sa mi dako zle prehlta, asi angina na mna ide, deti kychaju...neviem neviem....muz mi doma maluje spalen na fialovo bordovi odtien 😕 😵 tesim sa na to ako male dieta.
inak fajn, niekedy ma picha v hlave s tych zvukov, co deti vydaju, ale fajn.

ingrid78
10. sep 2008

Mel dobehni na kavu, prave tocia 😉

melory
10. sep 2008

neveriiiim, super. tak pusku pre kordiaka.... 😀 😝 🤐
inak dnes som sa zrovna zamerala na balkon a akurat tuje som nevidela ☹ tak neviem kam mam ist 😕

ingrid78
10. sep 2008

Ale to je blok vpravo od toho zlteho, taky bielo modry

miminka
10. sep 2008

tak zneuzi rodicov a oddychuj
no ani mi nehovor otych zvukoch,Sebko napodobnuje maleho ako place a robi to aj vtedy ak chce on nieco a my mu nechceme povolit,ale aj vtedy ak place Filip,tak je to des.
dnes Filip spal cez den len 2krat po pol hodine,tak som zvedava aka bude noc.ale prisudzujem to aj tomu,ze dnes sme boli na kontrolne odbery a dako debilne ho pichli do hlavicky.
aj Sebko dako zacina chucnat aj ma soplik aj kycha.dufam,ze to od neho nechyti aj filip.dala som mu kvapky od kasla aj nasivin,tak dufam,ze mu to prejde.
filip je zatial stale tmavy a sebko stale blond,ale modrooki su obaja.

miminka
10. sep 2008

o com to kecate nechapem prosim vysvetlit pre blond 😅

melory
10. sep 2008

🙂 miminka ingrid byva na ulici, kde sa toci panelak. 😉

miminka
10. sep 2008

aha aj som si myslela,len som nevedela ci som to spravne pochopila.
fiha aj ja by som si rada obkukla tie kocky co tam hraju ako vypadaju bez makeupu 😉

melory
10. sep 2008

segra videla morovu a ze je to kocka ako svet.....

miminka
10. sep 2008

ok baby ja prcham idem si pospat kym sa filip nezobudi na jedenie.ahojte

veronika13
10. sep 2008

mimi, tak sa drž, dúfam, že choroby vás obídu, a aj nás, lebo dnes Riško ráno tiež akosi chrčal a tiež soplík vykúkol

ingrid78
10. sep 2008

Bola so si dat shower. Morova bola moja zakaznicka a fakt vyzera ako v telke.
Sa mi to k tebe vobec nehodi Mel ze panelak pozeras 🙂

ingrid78
10. sep 2008

No ale idem aj ja, lebo ma este caka kopec roboty, zase cestujeme na vikend na chalupu, este mam zehlenie i balenie, tak sa majte krasne

melory
10. sep 2008

ingrid, mne sa panelak paci, lebo je to skutocne panelak. take zo zivota....inak nemam telku, tak u nasich kukam a doma reprizy na nete..moj muz sa mi strasne smeje kvoli tom, no co uz...som plna prekvapeni.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre