Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
12. sep 2008

mala sa zobudila-teda vela nepospala potvorka,dakujeme za prianie

mozno je maly len nachladnuty,drzim palceky nech ste ok 🙂

veronika13
12. sep 2008

ďakujem 🙂

lilu18
12. sep 2008

😀 😀 😀 nie je zac

lilu18
12. sep 2008

mala sa blazni v postielke,tak kym tam je a nevylieza tak nech sa blazni,aspon tu kavu co som mienila pit dopijem 😀

veronika13
12. sep 2008

aj môj zázrak už vstal, v dobrej nálade našťastie, idem do neho niečo natlačiť, nech sa konečne naje, pa

lilu18
12. sep 2008

aj my ideme papat,kakat... 😀 vecer pridem kuk co noveho pa

andreafa
12. sep 2008

aj my mame dnes 17m 🙂
lilu, kde si rodila? a kedy presne sa mala narodila?
ja ruzinov o 13,00 cisarskym 🙂 booze, to bolo daaavno!
inak ahojte vsetky. ja nestiham nic, takze len sem tam sem nakuknem.
papa

zuzkafuny
12. sep 2008

Môj si čarbe 😀
Som mu kúpila voskovky a papiere... ale baví ho to chvíľu, potom vrčí autom, potom zas kus čarbe... a tak. Aspoň sa hrá... už asi pol hodinku sám 😀 Prvý krát 😀

veronika13
12. sep 2008

zuzi super, tvoj bude čochvíľa nazávisla osobnosť 🙂

zuzkafuny
12. sep 2008

Veronika šup kuk stretko...!!!

lilu18
12. sep 2008

som tu 🙂
andreafa-na Antolskej o 11.30 a tiez SC 😀 tak sme sa nestretli,ale este mozmeeeee 😀 asi v pond. ideme do ZOO ,alebo dakde v BA kde sa mala vyblazni ved ma tato volno-je predsa sviatok-huraaaaa

lilu18
12. sep 2008

tak sa majte,hadam niekedy aj s niektorou pokecam,asi som tu vzdy v zlom case 😀

maaja
12. sep 2008

lilu, ja som z Pezinka - teda ne priamo, len okres ... a na vinobranie ideme - tak ta budem vyzerat 😀

maaja
12. sep 2008

baby, pametate jak som pisala ze nas Linda pes ma kramy ( hara sa ) ... tak ju strazime nech ju nejaky nepretahne ... Robo tak uzavrel cely dvor, ze ta potvora uz tyzden nevysla von, lebo nema kade 😎 tak sme akoze boli spokojni ...
lenze minule rano sme ju nasli taku zaslintanu hore za krkom - robo hovoril ze to urcite ma od sexovacky ... lenze jak ked nema kade ujst ???
no ale sa nam to potvrdilo 😠 Linda sa sice von nedostane, ale cudzi pes sem k nam ano 😠 😠 😠 Robo kuka z okna ze co to - a to vam sex v priamom prenose - taky nechutny pes sa natrasal priamo na nej 😝 😝 😝
tak teraz isiel robo skumat ako zabrani dalsim vstupom 😀

a ja len dufam, ze nebude mat stence .... booooze co s tym budeme robit ??? navyse Linda je cistokrvny papierovy jazvecik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

veronika13
12. sep 2008

no tak budete mať potomkou poulične zmesy, no a čooo, aj to sú pekné psíky 🙂

maaja
12. sep 2008

urcite hej - vlastne ani nejde o to ci to budu zmesy, ale ze vobec budu 😖 uz tento jeen pes robo v zahrade sarapatu 😀

maaja
12. sep 2008

som tu len na skok - musim ist pozerat film Gympl - ked sa R okupe ...

maaja
12. sep 2008

citala, som ze Riskovi je lepsie - to som rada 😉
ako si to nakoniec vyriesila s Dr ked ta vasa je chora ? ci na dovolenke 😨

veronika13
12. sep 2008

volala som ráno do Dk, že kto ju zastupuje a nakoniec som zistila, že robí naša dr., len tu k nám do Zázrivej nemôže prísť, lebo ona zastupuje jednu, tak sme išli do DK

veronika13
12. sep 2008

Gympl som videla, čakala som od neho viac, také pubertálne moc nemusím a aj to včerajšie WTC ma sklamalo, Cage-a tam bolo sotva vidno, stále bol zasypaný. Myslela som, že ta myšlienka pádu tých dvojičiek sa tam bude rozoberať viac, mne to pripadalo len také okrajove, takých filmou už bolo nakrútených, takže tento nevynikol, ani keď tam bol Nikolas

veronika13
12. sep 2008

robím presnidavku, akurát som ju dala sterilizovať, dúfam, že mi neskysne

veronika13
12. sep 2008

tu už nikoho niet, no čo musím počkať, tak zatiaľ si budem písať sama so sebou 😀

maaja
12. sep 2008

ty si este tu ???
Gympl sa nekona 😅 povedala som Robovi ze asi pri tom zaspim, tak on si pustil nejaky iny film a ja som sem zasla potajme 😵
ja som vcera to WTC nepozerala 😕

maaja
12. sep 2008

verony, a na koho čakaš ? 😀

veronika13
12. sep 2008

o nič si neprišla

maaja
12. sep 2008

presnidavku ? akoze vyživu ?
ja nic take nerobievam ... ani nezavaram 😖 niekedy ma to aj mrzi, ale viem ze u nas by to bolo na dve veci ... navyse, zavari mi mamina a segra varieva lekváre a vzdycky mi da ... mne ale aj tak najlepsie chutia z obchodu 😅 a my to aj tak jeme len sporadicky

veronika13
12. sep 2008

kým sa mi zasterilizujú presnidavky a tušila som, že sa ešte objavíš 😀

maaja
12. sep 2008

aaale, mala by som napisat jednu darovaciu zmluvu pre robovu maminu - v nedelu tam ideme, tak by som jej to uz mala dat 🙄 ale taaaaak sa mi nechce 😝

veronika13
12. sep 2008

veď my tiež, ale ma to baví a mužík to ma rad a tie výživy hlavne pre Riška... džemy do koláčov... čučky sú zdravé, brusnice som hlavne kvôli sebe na obličky
mne tiež mama dá, ale mne sa to ráta, keď si to sama... i keď sa mi už aj kopu pokazilo 😝

veronika13
12. sep 2008

však to je brnkačka pre teba, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre