Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
30. sep 2008

mel, netrap sa preto, sak ludia obcas zle pochopia a potom...

zuzkafuny
30. sep 2008

Ja si zas myslím, že to nemyslela tak ako to povedala, aj keď povedané sa už naspäť vziať nedá...
a zúfalstvo a bezmocnosť si robia s človekom čo chcú... 😢
S mojím dieťaťom ísť do obchodu... óóó pomáhajte všetci...!!! 😀 😀 😀
a keď konečne dôjdem, domov tak kým si všetky vyťahané nervy naspäť povťahujem... 😀 😀 😀

luminkasp
30. sep 2008

hehe, zuzi, tak vtahuj nervy, vtahuj

ja som tiez taky typ, ze velakrat poviem aj co nechcem, sa rychlo nastvem a potom....

ale zas niekedy som az velmi trpezliva 😀 , zalezi od daneho objektu

zuzkafuny
30. sep 2008

Lumi... 😀
Už mi len jedna nerva visí... 😀 😀 😀
ale rolujem rolujem 😀 a pôjdem sa s čudom prejsť...

melory
30. sep 2008

baby to bolo daaaaavno, ked mala dieťa este v nemocke. bolo to v teme o nedonosenych detoch ta tema uz ani nieje, vymeniala sa za iny nazov a zacalo sa odznova. je mi luto co sa jej stralo, no kazdy si je strojcom vlastneho stastia. babatku sa ulavilo...to je hlavne.

dozvedela som sa ze poidla priznakov ma moja stelka sarlah!!!

zuzpidka
30. sep 2008

Mel, aké má príznaky? Dada mala šarlah a mala drobné červené vyrážky po brušku a chrbátiku a len trošku pokašliavala a bolelo ju hrdielko. Dr. nám povedala, že to je jasný šarlah. 😉

zuzulik22
30. sep 2008

ahojte, tak sa hlasim po dlhom case. Ja mam crevnu chripku a maly ma normalnu chripku. Vcera mal 40 teploty, tak sme boli u lekara a hned ako sme prisli domov tak sa zacal potit a dnes ma uz 37, tak som rada, lebo ak by to do stredy nepreslo dali by mu atb. My sme este atb nebrali, tak snad ani tak skoro nebudeme.
Aj nas maly spava na tom malickom vankusiku, rad sa s nim mojka a este nikdy nespal s nami v postely, lebo ja potrebujem svoj priestor a nevyspala by som sa 😉
Mel nic si z toho nerob. Ja som zase typ cloveka, ktory neznasa, ked ho lutuju, lebo potom sa zacnem lutovat aj ja sama a to je zle. Skor mam rada, ked sa ma niekto snazi nakopnut. Ja som mala v tomto vzdy velku pomoc v otcovi (aj mam). Ked som spadla v aule na promociach pred milionmi ludi, tak sa zasmial a povedal - ty vies ako na seba upozornit, no a vsetci sa zasmiali a mne bolo ovela lepsie. Ale ludia su rozni.

zuzkafuny
30. sep 2008

Zuzi... to bolo milé 😵

melory
30. sep 2008

zuzulik presne o tom to bolo, zalozila temu a kazdy ju lutoval, ja som tam nabehla, nech ju nelutuju, ale poradia co robit a posilnia, lebo fakt bola na pokraji zrutenia. a bola som ta zla dokonca aj v jej ociach...zastala si ma jedna jedina baba. tiez nemam rada lutovanie - nepoviem - polutujem a staci....ide sa dalej, hore hlava. napriklad ja ani moc nevyplakavam, zacnem, poplacem a snazim sa to stopnut niecim prijemnym.

zuzpidka, zatial ma horucky, boli ju hrdlo urcite, lebo nechce preglgat.
na jazyku ma biely povlak a na tom cervene bodky {uz som jej to stiahla sodou bicarbonou.
na perach ma akoby "cucflek"...len aby to nebola slintavka...vyrazky som zatial nespozorovala.

dnes som vyupratovala kazdu jednu bednicku s hrackami...ani som vela nevyhodila...par zlomenych blbosti a papierov.

melory
30. sep 2008

21:33 uz to vzdavam, papa, 😝

anielik
30. sep 2008

ahojte,

tak aj som tu nachvilonku ☹
Mierne vas vobec nestiham...chodim na anglinu po veceroch a este k tomu s matkom plavanie...no mam toho dost + domacnost...a tak co mate noveho?

No kotenka aj mne je luto, ale myslim mel ze vtedy si jej napisala dobre. Treba polutovat, ale najlepsie je nakopnut, aj ked kazdy sme inej povahy...a asi na kazdeho zabera nieco ine...

MEL vy ste opat chori? Kde ste to ziskali? nema len nejaku zabu?
Lumi fuuuha, no ale sak oni su taki narod. ale na druhej strane u nas je to asi obdobne, len o vsetkom nevieme ☹
Veronikap, ako tvoja stranka? uz si ju rozbehla?
maaji ako sa mate?

posielame vsetkym pusinky a posnazim sa prist aj v lepsom case 😉

maaja
30. sep 2008

melory, na vas sa tei choroby lepia 🙄

no, my sme dneska boli na kontrolu - nasastie je uz oki, len este zobrala vyter z nosteka a neodorucila nam tento tyzden jaslicky ...inak take divne sa m stalo - isla som volat do tych jasli, ze teda este tento tyzden neprideme a cslo na ktore som olalpovedalo ze "cislo sa nepouziva" ... pritom doteraz som vzdy na to volala ... ak neiem co si mysliet o tom, navyse vyzeram jak nejaka nezodpovedna mamina, ze ani neoznamim ze neprideme 😠 🙄

ingrid78
1. okt 2008

Bre ranko 🙂
Nikde nikoho?

mounty
1. okt 2008

nas tiez sleduju uz tyzden kvoli sarlachu...........vyrazky drobne po celom tele mal ale chybala teplota aj vyrazky v krku..........vraj ak sa mu zacnu lupat dlane, koza, tak to sarlach bol a pojdeme pre antibiotika........boli sme s chlapcom co mal sarlach ale este pred vypuknutim tak je tu moznost..........Mel, vyter Ti to potvrdi do styroch dni ci Stelka ma sarlach, treba ist hned k DR............pa

zuzkafuny
1. okt 2008

ahojte... 🙂

zuzpidka
1. okt 2008

ahojte.
Mel, tiež si myslím že by bolo dobré ísť k lekárke. 😒 ☹
Rastík zaspal a ja som sa pustila do žehlenia a idem si k tomu pustiť včerajšiu Ordináciu, lebo som ju nevidela celú. 😉

luminkasp
1. okt 2008

baby, vyzniem ako blba, co je to sarlach, prosim vas? My asi tou klimou mame stastie, ze nasa tere vobec nie je chora a dufam, ze ani nebude

melory
1. okt 2008

dnes rano som volala s doktorkou, urcite k nej nemam chodit, ze aby nedostala nieco ine v cakarni. je to daky novy viru, ktory dostavaju deti, ked im idu ocne zuby...co aj idu...vyhadzuju sa afty na perach ...dnes sa jej jedne vyhodil aj na vonkajsej strane. zaba to nieje. nieje to ani infekcne a nedostanu to ine deti, len tie co im idu ocne zuby...ma to zaujalo. mame byt rozhodne v teple a neist von. nelieci sa to antibiotikami. teploty maju byt tri dni, co aj su. huga mam doma do konca tyzdna.

melory
1. okt 2008

a jasne ze mi je kotenka luto, niesom presa kus ladu ☹

zuzpidka
1. okt 2008

Mel, už sa tou Kotenko toľko nezaoberaj. Zblbneš z toho. Máš čo robiť keď máš doma obidve deti. 😒 😉

luminkasp
1. okt 2008

no, zas novy vyrus, co som ja nepoznala...

veronikap
autor
1. okt 2008

ahojte, tak u nás je chorý ocino...dnes ráno sa nepostavil z postele, že ho celé telo bolí... teplota a pod. ... tak dúfam, že nič nechytíme.. 😒
všetkým maródom želáme skoré uzdravenie 😵

zuzpidka
1. okt 2008

Veru, aj my želáme všetkým maródom skoré uzdravenie. 😉 😀

luminkasp
1. okt 2008

Aj my, nech ste zas vsetci skoro zdravi

melory
1. okt 2008

mne poradila len vela vitaminu c v tekutej forme. nastasie pije dzusy. teplotu uz nema...mala doktorka pravdu.

luminkasp
1. okt 2008

mel ja ta obdivujem, ja mam panicky strach z chorob 😎

melory
1. okt 2008

luminkasp, nemas c o obdivovat, moje deti rastu s chorobami....s hugom som chodila po nemocniciach kvoli alergii...to bolo horsie, kym som doma je fajn. kym je stelka na nohach je este lepsie.
my byvame vo velkom meste, kde je vela obchodnych centier a vela chorob...neubranis sa. stelke idu ocne zuby...doteraz aj ine...vtedy maju deti oslabeny imunitny system a lahko dostanu hocco co prejde okolo.chodim pre huga do akolky a ako je uz zname tak tam chodia aj chore deti...stelka to hned dostane...
predtym sme byvali v bytovke kde byvalo 100 mladych rodin s detmi, stacilo ist domov po chodbe a hned sme ochoreli.
dako s tym dokazeme zit.

melory
1. okt 2008

bola som dnes v skolke, robili sme s detmi rozne veci z darov zeme. /hned som odhlasila huga a zobrala so sebou/
to co som urobila ja som odfotila a pridala ku mne do albumu...tak kuk, kym to nenajdu admini 😵

luminkasp
1. okt 2008

tu celkovo deti nie su moc chore

melory
1. okt 2008

mozno to bude tym teplom, tu sa ochladilo zrazu o 20 stupnov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre