Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

mounty
1. okt 2008

mel, nadherne vytvory!!!! Mas talent ak si to robila iba podla vlastnej fantazie, mozes ist predavat 😉

melory
1. okt 2008

predavacka som 😉 ano robila som to z toho co som nasla na stole. 😵

zboznujem tuto akciu, zucastnujem sa kazdorocne

a to nieje vsetko, prisli sme domov a hugo dostal druhy dych...urobili sme dalsie 😵 mame ich v kuchyni na parapete.

dakujem za pochvalu...

zuzpidka
1. okt 2008

Mel, tak daj foto pre inšpiráciu. Danielka budú niečo podobné robiť v piatok na výtvarnej v škole. tak keď pridáme foto aj my. 😉

melory
1. okt 2008

zuzpidka v albume

zuzpidka
1. okt 2008

Mel, ja som myslela že tie domáce daj foto. album sme už videli. 😉 😀

melory
1. okt 2008

musim stiahnut, moment.

melory
1. okt 2008

huga mam teraz doma, ale ked pojde v pondelok do skolky mozem odfotit uplne celu vystavu. davaju to do chodby v skolke a velmi to ozivi priestory. mna by aj bavilo aranzovat skolky a obchody...proste priestory.

idem uz pridavat domace hugove prace.... 😵

melory
1. okt 2008

7ks...priseriek...mna dojala v dobrom ta s pukancami na hlave 😅

zuzpidka
1. okt 2008

Hugo, to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. 😉 😀 Danielka sa inšpirovala. Zajtra sa chystáme urobiť šarkana. Pridáme potom foto. 😉

melory
1. okt 2008

sarkana...to by nam tatinko musel pomahat. ale dobry napad na vikend...pustat vonku sarkana.
bolo to popri vareni, cize som tomu moc nedala a hugo ani nedovolil 🙂

veronika13
1. okt 2008

ahojte, jeeej, tie sú zlaté 🙂 mel a nemáte viac foto z toho akvária?

veru, veru, choroby sú všade okolo, dúfam, že my neochorieme. Oktober má byť vraj pekný, tak si ho chcem užiť. Síce zatiaľ to tak nevyzerá☹V sobotu zas mužíka vyprevádzam do sveta, tak tu budem oxidovať častejšie.

maaja
1. okt 2008

caute, jeeeej melory, to je fakt bohovske, te vase vytvory 😀 😀 😀

fiha, ako citam, tak same choroby 😠 😠 😠

veronika13
1. okt 2008

vy ste zdraví, maaja?

maaja
1. okt 2008

cau verca, hej mysme uz zdravi, aj ked sople este mame 😠 brala mu vyter, v pondelok si mam volat po vysledky

maaja
1. okt 2008

na kolko ide muzik zasa prec?
aj moj ide v pondelok za hranice, ale len na tri dni 😀

veronika13
1. okt 2008

na 4 týždne, prísť má až na dušičky
tvoj ide kde?

maaja
1. okt 2008

4 tyzdne nei tak vela, ne ?

moj ide na rande k luminkasp 😀 ide totiz do Spanielska

veronika13
1. okt 2008

fíha, ja že len kdesi k susedom
no 4 týždne sú tak akurát 🙂

maaja
1. okt 2008

aaale sak ide len v pondelo a v stredu je uz doma ...ani si neoddychneme od neho 😀 😀 😀

veronika13
1. okt 2008

do Vianoc by mal ísť potom ešte raz a po Novom roku 2x, no ale zmeniť sa to môže, lebo to zbúchavajú vždy za pochodu, niekedy im odvolajú robotu, alebo nedostanú materiál... je to rôzne

veronika13
1. okt 2008

aspoň si upraceš 😀

maaja
1. okt 2008

hm, ja si to neviem predstavit take fungovanie bez ocina 😀 aj ked niekedy by som si to aj zelala aby isiel niekam prec 😀
ale ved kopa rodin tak funguje, nie?
ked som bola mala tak aj moj oco chodievl na tyzdnovky ...
a napriklad moj stryko bol v Lybii v kuse cely rok ... ale ked dosiel tak doniesol takeeeee prachyyyy 😀 akurat nedavno tu bol tak sme si na to tak zaspominali 😎

veronika13
1. okt 2008

neviem, mne to nevyhovuje, ale keď viem, že je to len dočasné, tak sa to dá. Tebe by sa to tiež prižralo po pár týždňoch, mesiacoch... boli by ste si vzácnejší, a možno by vám to aj pomohlo... ale fungovať takto ako rodina dlhodobo... to je dosť o ničom.... byť otcom aj mamou... ale viem, že kopec rodín tak musí žiť. Tie korunky sú výhoda, že tu by ich nezarobil ani za štyri mesiace, čo tam za mesiac, ale tak bol preč mesiac, teraz týžden doma, ja menzes a zas ide na mesiac 🙄 😖 😢 😀

maaja
1. okt 2008

som sa zasmiala 😀 😀 😀
no aspon neotehotnies 😀 😀 😀

maaja
1. okt 2008

ale hej, urcite to nie je lahke byt nrz aj mama j oco ... a ani sa to neda ... vidim to na marekovi a robovi ... ja sa s nim nedokazem tak hrat ako on ... a s marekom si uz aj na nevy lezieme, tak je dobre ked sa ma este s kym dalsim hrat ,,,

veronika13
1. okt 2008

no nie, potom sa mi zas trafí do menzesu 😠

maaja
1. okt 2008

hm, tak zasa neotehotnies 😎

veronika13
1. okt 2008

presne, je to tak, otcovia sú otcovia, nedajú sa nahradiť, tak ako sa nedajú nahradiť mamy

maaja
1. okt 2008

😔

veronika13
1. okt 2008

som si nemysleela, že v manželstve budem držať celibát 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre