Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

ingrid78
5. okt 2008

Je to zlate, aj ked niekedy je toho az vela, sa rozprava aj sama so sebou, ale to jej velmi nerozumieme 🙂

veronika13
5. okt 2008

môj si tiež rozpráva, ale po svojom,nerozumiem mu, ale snaží sa, no nejde mu to 😀

melory
5. okt 2008

ahojte, stelka povie kde je, daj mi, toto nie....celkom sa dohodneme....rada pozera dve rozpravky, ine nemozu byt!! 😵
niekedy ma naladu a opakuje vsetky zvieratka a popritom ukazuje aj tie co sama vie. tvari sa pri tom, ze ma navrh...tie ocka vtedy...je to mile.

dostala som dnes krasne velke kvety....dracenu a fikus...take 1,5 metrove.
hned som ozivila citanie o kvetach a zariadovani.
stale nemame premyslenu kupelnu...ale uz od dnes mame volny priestor. v nasej pivnici mali nastahovany cely dom priatelia, ktory si nasli az teraz ubytovanie.

maaja kazdopadne pred kremnicou do mna stuchni...mozne je nemozne 😵

veronika13
5. okt 2008

ak prerábate me? som zachytila, že ste malovali spálnu, robili niečo zo sadrokartonom...

melory
5. okt 2008

spael je vymalovana....na ceste su kvety {nalepky na stenu}
v kupelni sme znizili ako prve strop a dali bodove svetla.

dalej sa uvidi...zacina sa to tu hybat...konecne.... 😵 plany su nekonecne 😎

melory
5. okt 2008

maajka prid...!? 😅

veronika13
5. okt 2008

tie nálepky na stenu sa aj mne páčia, máš nejakú stránku, kde ich ponúkajú? ja si zatiaľ len znáham inšpirácie

veronika13
5. okt 2008

pozerám, že už nemáš album na modrejstreche ☹

melory
5. okt 2008

veronika mam poslem ti linky...mam to v zalozkach

maaja
5. okt 2008

mel, kam ? 😀

aj my mame nalepky na stene 😀

veronika13
5. okt 2008

môžeš aj do iP

veronika13
5. okt 2008

maaji, čaaaaau

maaja
5. okt 2008

baby, vy ste sa tu objavili a ja som bola ozaj na odchode ... sak uz je zasa skoro polnoc 😝
idem este balit mojho muzika, ide zajtra do toho spanelska

mel, sak ked budeme v tej kremnici, tak ti poslem smsku, ze ci nahodou tam nejsi ... a nemate v plane ???

veronika13
5. okt 2008

baby, ja mám chuť na nejaký welnes pobyt, nejakú masaž, kúpanie, reštiku... dnes som kukala časopis, boli tam akési obrázky a som sa zasnívala 😀

maaja
5. okt 2008

inak ked som uz pisala o tom ze ako su obsadene hotely - prave som rezervovala lyzovacku v termine 14.2.2009 do 21.2.2009 ... ano dobre citate rok 2009 !!!!!!!! lebo vraj tiez sa to uz vychytava 😖

maaja
5. okt 2008

jaaaaj, veroni, to ja na take mam chut staaale 🙂
minule sme ale boli v restike - v Ikei - aj to sa rata ??? a predtym v ozajstnej - po dlhej dobe ... Myarek to fajn zvladol ...

ked uz o tom hovoreni pisete ... Marek ma rybu vola sa "meno" akoze "nemo" 😀 teda ta ryba je len balon 😵

melory
5. okt 2008

kremnica - bozie cesty su nevyspytatelne 🙂

veronika ja mam zas strasnu chut ist do salona, kde ma vydepiluju, manikura, pedikura, vlasy komplet bitka...a kozmetika

😕

veronika13
5. okt 2008

waaw, je toho fakt dosť, mne sa páči pod kuchynskú linku motiv prírodného kameňa, myslíte že by tam mohla ísť tapeta? aby to nenavlhlo a dalo sa to čistiť... 😕 asi nie, keď tak rozmýšľam, predsalen je to papier

melory
5. okt 2008

ked tam nebudes mat sporak urcite ano. ja som ho videla na zemy a tiez to bolo velmi zaujimave.

maaja
5. okt 2008

domov = dodom
von = jom
benzin = beneezn
maminka = maminka
oci = oa
voda = doda
lampa = lampa
panda = pampa

a kopa inych slov ... je to strasne mile 😵

maaja
5. okt 2008

veroni, tapeta na skrinky ? to by slo, ne ?

veronika13
5. okt 2008

tu kompletnú depiláciu, teda okrem hlavy, by som prijala tiež 😀 najlepšie s trvalým účinkom
maaja, sa akosi rozbiehate s výletmi 🙂 len tak ďalej a kde idete lyžovať? tento rok hádam už aj ja pôjdem na svah, hádam sa nedolámem po toľkom čase

melory
5. okt 2008

tiez sa tesim na to, ked bude rozpravat a rozpravat...a hlavne odpovedat 🙂

veronika13
5. okt 2008

ten benzín hovorí zložitejšie ako je po správnosti 😀 zlaté to je, sa teším keď sa rozkecá ten náš 🙂

maaja
5. okt 2008

nemyslim ze sa rozbiehame ... ten november je vlastne nahrada za september ked sme mali ist s nasimi znamimi ale nejak sa nepodarilo ... no a lyzovacka je az na rok 😀 a myslim ze asi bude len ta jedna ... ideme do Oščadnice www.bocy.sk

veronika13
5. okt 2008

nie na skrinky, na stenu medzi hornými skrinkami a dolnými, sporak tam bude, to je jasné, že len či sú aj nejaké vodeodolné, ale to si zistim, keď na to dôjde

veronika13
5. okt 2008

na Rači sme boli kedysi na lyžiarskom, bolo tam super, teraz je to všetko vynovené, tak to bude parááádička

maaja
5. okt 2008

ahaaaa, ja by som tam asi dala predsa len nieco pevnejsie ... viac vodeodolnejsie ...

k tomu benzinu - ked sa spytame co papa auto, tak povie ze benzin - teda povie to tak po svjom nejak asi ako som to napisala 😀

melory
5. okt 2008

http://shopiq.cz/dekorace-velur-2/
tieto kvety 2X by mi mali dorazit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre