Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
13. okt 2008

ahojteee 😉 🙂

mounty
13. okt 2008

Ahojte, najma veronika13 😉

Veru, v piatok som bola na kramaroch a zistili malinkej tych cyst hodne na mozgu a na oboch stranach ale Dr. Cunderlik ma ubezpecil ze sa to vsrebe, ze sa nemam vobec obavat, inak je dieta krasne a morfologicky uplne v poriadku..........sice som jednu noc nespala ale dnes som bola na genetike sa poinformovat a povedali mi to iste, ze Downici to mavaju ale nasa asi nie lebo ma rozmery sije a j tu nosovu kosticku v poriadku........tak sa uz netrapim a verim ze mam pod srdcom krasne zdrave dievcatko 🙂
Aj tak vam ale dakujem za starostlivost a modlitby a verim s vasimi povzbudeniami to dotiahneme bez stresov dalej az do porodu 🙂

Zatial papa, Niki ma stale desny zapal pluc, ATB vobec nezaberaju, su to vraj dake chlamydie ci co, svinstvo....

luminkasp
13. okt 2008

Ahoj mounty

luminkasp
13. okt 2008

Mounty, teraz citam cely tvoj prispevok, ak mala tie rozmery v poriadku, tak je vsetko v poriadku. Tu sa chodi kazdy mesiac na prehliadky a robia vzdy len sono, vnutorne vysetrenia nie. No a tu sa robi povinne vysetrenie, ci nie downik a zalezi to od tych rozmerov, tak sa neobavaj, bude v poriadku.

nikimi prajem skore uzdravenie

mounty
13. okt 2008

lumi dik, veru chudak Niki, uz druhy tyzden je zavrety ale vcera a predvcerom som neodolala slniecku, tak sme boli na 15 minut vonku, taky bol stastny 🙂

uz som doobedovala tak sa idem vystriet na chvilu, lumi pekny slnecny den Ti prajem, som rada ze sme sa "stretli" 😉

zuzulik22
13. okt 2008

lumi super, tesime sa a verime, ze mala bude krasnucka, zdravucka 🙂

ingrid78
13. okt 2008

Ahojteee, my uz konecne teplotu nemame, vyzera to tak ze nas potrapili ocne zuby. 4. den sme doma a uz nam z toho harasi, co je to ale oproti Mounty s Nikim 🙂 Katka drzime palce, nech vsetko dobre dopadne 😵

zuzpidka
13. okt 2008

Všetkým maródom želáme skoré uzdravenie. My sa zatiaľ držíme a ešte spinkáme svoj obedňajší spánok. 😉 😵 Učím sa tu s Danielkou, ale dnes jej ide čítanie veľmi zle. Čítame rozprávku už 5-ty krát a stále to nie je ono. 😠

luminkasp
13. okt 2008

Uf, baby, nasa mala este nebola nikdy chora, asi 2x prechladnuta a von som s nou chodila stale, tu je to tou klimou, ja by som sa doma asi zblaznila 😝

ingrid78
13. okt 2008

Lumi my chodime vela medzi deti, aj take co chodia do skolky. Od 4 mes sme plavali, a teraz chodime do babyfitu, takze kopec deti, a samozrejme sa vzdy nieco na nas nalepi, ale nastastie to boli tentokrat zuby 🙂

luminkasp
13. okt 2008

ingi, aj my sme s detmi, ale myslim, ze tu je to celkovo klimou, ze tie deti su menej chore 😎

babulky nahadzujem nove foto, ak chcete vidiet moju malu v tradicnych spanielskych satach a sochu, co spravil nas papi, mate jedinecnu moznost v albume teresa 7 😀 😀

ak stihnem vytvorit dnes aj album teresa 8, budem vas informovat 😎

zuzkafuny
13. okt 2008

Ja som mojemu Mišiačikovi odfotila vlnky vo vlasoch 😀 😀 😀 Keby mu chceli zostať 😵 😵 😵

luminkasp
13. okt 2008

zuzka, kuknem, aj my mame, ale iba vzadu

luminkasp
13. okt 2008

zuzka, no maly je uplne nadherny

uspesne som donahadzovala foto aj do albumu teresa8

idem, lebo uz mi je z tych foto zle 😝 , spravila som cez fiesty iba 400 😎

zuzkafuny
13. okt 2008

Lumi... ty si iná fotografka 😉 🙂 😀
idem kuk aj ja...

zuzkafuny
13. okt 2008

Lumi... papi šikovný 🙂

luminkasp
13. okt 2008

zuzkafuny, ja som vobec nefotila, kym som mojho muzika nestretla, no a teraz je to asi tak,ze mi povie, kde je fotak? lebo on vela foti a dobre, nie ako ja (ma 14 fotakov a hruza ak sa im nieco stane)... alebo ze, boze, zas mas fotak?... mozes uz stiahnut foto z pc, hehehe, proste som sa rozfotila, lebo si vzdy poviem, snad mi aspon jedna vyjde 😎 😀

melory
13. okt 2008

mounty som stastna, ze to dobre dopadlo.

veronika13
13. okt 2008

mounty, teším sa s tebou, mi odľahlo aj za teba, držkajte sa 😉

ingrid78
13. okt 2008

Moje dieta zaspalo az teraz, a to sme isli o 19.30 do postele 😠 No co uz som si ju tak naucila... Ked ju necham samu tak potvorka tak zacne plakat, ale to by nevadilo, ona si ale strci prsty do ust a povracia sa, a este sa aj ako bonus k tomu poserka 😒 Dufam, ze nam z nej nerastie bulimicka.

ingrid78
14. okt 2008

Jeee, co sa deje, kde ste vsetky?

lilu18
14. okt 2008

ahojte len na rychlo pozdravim a mozno poobede vas aj pocitam...ste popisali

zuzpidka
14. okt 2008

ahojte. tak mi sme už boli vonku, odviezli sme šéfka na autobus do školy, do polovice obed hotový a my sa hráme. dnes je vonku aspoň u nás hmla a zima. 😒

ingrid78
14. okt 2008

Zuzi co dobreeho si navarila?

zuzulik22
14. okt 2008

ahojte, ja som sa vcera pomylila - to nemalo byt lumi, ale mounty 🙂
my ideme papat a potom hajat, tak sa mozem ucit 🙂

melory
14. okt 2008

my cakame navstevu - moju mamu, sestru a brata....velmi sa na nich tesim. par dni som upratovala {ved mama} 😵
deti mam doma cele dni, len co do obchodu ideme.....je hmla a nechcem aby dostali virus...uz som opatrnejsia. nebavia ma tie choroby.

mounty
14. okt 2008

ach, dievky , ja sa vam musim zase postazovat, dnes sme boli rano s Nikinkom na odbere krvi. 15 minut ho tam prepichovala, rypala sa v rukach, je ako sito........a ani kvapka krvi!!! Vobec mu nevidno zilky a chudak taaaak plakal. Poradte mi ak aj vy ste mali taketo skusenosti, mame cakat kym bude vacsi alebo ist k inej doktorke, normalne som zufala, lebo potrebujeme testy na alergiu na kravske mlieko a kadeco ine ☹ ☹

ingrid78
14. okt 2008

mounty, to chce jedine sikovnu lekarku, nam brali krv 3krat a hned na prvy sup ju pichli, a to este hovorili ze to pojde asi tazko lebo mala tucnu rucku.
Tak a nam teplota zmizla, ale zacali sme pokaslievat, ma porazi, lebo som sa uz tesila ze po 4 dnoch doma pojdeme konecne von.
Mel ty si taka kreativna dusa, co robis s detmi doma? Mne uz dochadza fantazia, vsetky hracky obohrate, uz sme obe nervne. Asi mas vyhodu ze mas 2 det ia lepsie sa spolu zahraju, neviem...

veronika13
14. okt 2008

ingi a ako riešiš to vracanie? kamoške to malá tiež robí, je v takom veku ako naše

mounty, nám brali krv pred mesiacom a tiež to bol brutus, ani nie že nájsť žilku, ale ta krv tiekla pomaličky, pritom malý hodne pije, doktorka vravela, že pred odberom treba, aby veľa pil. Mu rozflákala žilku na dvoch miestach, mal tam modriny asi dva týždne ešte. A ten plač... Neviem či je to v doktorke, ale môže byť, ja mám tiež so sebou rôzne skúsenosti, jedna dr. namala probléma a druhá sa mi nemohla krvi dorezať... a určite nečakaj, ak ma alergiu, treba to zistiť čím skôr

akurát pečiem pizzu, malý zabúval, tak som si chvíľu sadla

zuzpidka
14. okt 2008

Dnes som varila zapekané cestoviny-špirálky so zeleninou a tuniakom. Zaliate Maggi omáčkami 4 druhy syra. Teraz to jem a je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Uvidíme ako to bude chutiť ostatním. 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre