Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
3. nov 2008

😀 to bolo dobreeee,ze pod stromcek...tak uz aj ja pisem jeziskovi 😀

zuzpidka
4. nov 2008

ahojte. tak Rastík ešte spinká, tak som sem nakukla. už som stihla uvariť polievočku, prichystať si veci na prípravu zapekaných zemiakov so slaninkou a s kyslou kapustou. Rastík tiež málo rozpráva, skôr používa posunky, ale keď sa mu chce tak sa pustí do keckania. ja si z toho že málo rozpráva nerobím nič, pretože taká bola aj Dadka a po 2-3 týždňoch v škôlke sa jej pusa nezavrie dodnes. takže ja to beriem z tohto pohľadu.

zuzkafuny
4. nov 2008

ahojte... 😉 🙂
čo sa nám nechce písať...???

lilu18
4. nov 2008

ahojky

veronikap
autor
4. nov 2008

ahojte, ja sa tiež divím, že po kom to tá naša zina má...lebo ja určite nepatrím k tým ukecaým 😝 😀
a si predstavte, že už spí... spapala polievočku (druhý deň po sebe oslavujeme, že jej zjedla relatívne veľa a bez rečí 😕 ) .. ja mám navarené zo včera, aj prať sme už stihli... normálne veget.. o 5 ide zinka k babke, bude tam aj spať, ideme večer do toho kina... no paráda deň dnes 😎 😵

ja už mám darčeky vybavené, asi prvý krát v živote s takým predstihom.. zinke už prišla tá kuchynka z quelle, Adélke sme kúpili stolík so stoličkami, babky dostanú kalendáre, už sú tiež hotové.. jedna švagriná puzzle, druhá snehovú guľu so zinkinou fotkou a potom ešte pribalím koláčiky a vybavené... my so súrodencami si nekupujeme nič a viac sa už stresovať nebudem... nikto si nikdy nič nepovie, tak dostanú len takú pozornosť.. 🙂

idem sa asi aj ja najesť, nejaká som zostala hladná 😝

lilu18
4. nov 2008

tak prajem krasny dnik 🙂 nech sa kino vydari

lilu18
4. nov 2008

idem si s malou zdriemnut,akasi pliaga na mna sada ☹

luminkasp
4. nov 2008

Babulenky zacinam s obvyklou temou luminky, ciapku co som nasla na nete sa zda mala, kde ste kupovali mikulaske ciapky?

zuzkafuny
4. nov 2008

Lumi... :o))) aj ja by som chcela... takú peknú 🙂
treba mi do kalendára urobiť december 😀 😀 😀

luminkasp
4. nov 2008

problem, v spanielsku po nich ani slychu ani chyru...

nasa mamina mi by ju aj kupila, len musim jej dat typ, a tu na nete, co mi poslala anielik link, je dost mala 😖

zuzulik22
4. nov 2008

ahojte, ani nas kubko nejako obzvlast nerozprava - len take bezne mama, baba, tata, ali(to je kamos) a no no a tak. Ale za to da vzdy najavo,co chce, aj bez slov. My ideme vo stvrtok pozriet asi nasu buducu opatrovatelku. Som zvedava, malo by tam s kubkom byt dokopy 7-8 deticiek. Len som zvedava ako bude poobede spat, lebo ked mame doma Aliho, tak ani jeden nechce spat a vzajomne po sebe vykrikuju z jednej izby do druhej a spanie nikde. No uvidime.
My sme vcera uz objednali nove spotrebice do kuchyne, aj chladnicku, na buduci tyzden nam pridu urobit nove okno, ktore nam zlodeji vypacili, vo stvrtok alarm, tak snad do tych vianoc uz budeme byvat 🙂

luminkasp
4. nov 2008

zuzulik, drzim palce, aby ste mohli byvat vo vlastnom co najskor.

luminkasp
4. nov 2008

No kde ste zase vsetky?

luminkasp
4. nov 2008

lilu, ty si poklad😀

lilu18
4. nov 2008

hadam si vyberies 😀
hodila by som ti aj viac ,ale blbne mi net-dlho nacitava a lezie mi to na nervy,ak nic nevyberies este nieco dam 🙂

luminkasp
4. nov 2008

lilu, ja ta budem volat obchodny profik na nete😀

lilu18
4. nov 2008

neblazni,to google je profik 😀

lilu18
4. nov 2008

este si tu?
prisiel nam ten domcek pre malu,tak sa vytesujem 😀

anielik
4. nov 2008

ahojte,

Lilu, ten still je po 10kusov 😉

anielik
4. nov 2008

lumi makam na kalendariku 🙂)) 😵

veronika13
5. nov 2008

ahojte, lumi no to máš blbé s tou mik. čiapkou, ale ty si šikovnica, ty by si ju určite dokázala aj ušiť, nie?

lilu18
5. nov 2008

ahojte

nepozerala som ani jeden link,tak az nie je ok sa ospravedlnujem-sorry

a fakt,neda sa usit?

lilu18
5. nov 2008

uz som pozrela---uf,po 125 ks-tusim 😒 chybicka sa vloudila

maaja
5. nov 2008

lilu, no si zachranila pred prepadom na druhu stranu 😀

baby, co je, nezijete ??? no inak prava sa ozyvam, ze 😀 som nepisala ani neviem uz koooolko ...
len som sa chcela postazovat ze jake ucty za mobil mi v poslednej dobe chodia 😝 😝 😝 tak som sa rozhodla ze asi prestupim do O2 ... mate s tym niektora skusenost ????? dufam ze to nie je nejaka skryta finta, tie ich reklamy 😀

anielik
5. nov 2008

lilu, ja uz som rozmylsala nad usitim, minuly rok som sila cizmicky na mikulasa : 🙂 tak zeby tento rok capice? Musim kuknut co maju v obchode

maji, ja nemam skusenosti, ale znamim sa velmi paci v O2....inak matko to vie povedat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre