Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
26. apr 2008

môj si šklbe vlasy keď má nervy 😠

zuzkafuny
26. apr 2008

veru tak... a mne čím je malý starší, je besnejší... a niekedy si nestíham ani v záhradke porobiť a to som si chcela urobiť skalku. Asi keď ju konečne urobím tak sadiť už len o rok budem ☹

veronika13
26. apr 2008

môj ma vzadu také dlhšie vlásky, tak si ich tiež ťahá, ale nie keď má nervy, ideme mu ich ostrihať

zuzkafuny
26. apr 2008

môj má zas šticu dlhú... tiež mu ju chceme ostrihať 😀

zuzkafuny
26. apr 2008

idem ja... sa majte
papa 😉 🙂

veronika13
26. apr 2008

aké sú si tie deti podobné ale zároveň každé iné, že?

veronika13
26. apr 2008

akurát som sa ťa chcela opýtať či už si spracovala polovičku so stretkom

salajcatko
26. apr 2008

jej baby ste ešte tu? som sa začítala do jednej témy,aj veronika tam písala,ale ju pred chvílkou zamkli ☹

veronika13
26. apr 2008

do ktorej?

veronika13
26. apr 2008

to tu len ja ponocujem?

zuzkafuny
27. apr 2008

Krásny deň...!!! 😉 🙂

miriamka12
27. apr 2008

Ahojte 😎 Tusim ste vsetky niekde vonku 😎 Aj my sme prave prisli zo zahradky, popolievali sme hrasok a mala travicku, ale tak po svojom 😀 cikala kade chodila sa jej to pacilo tak sa na tom rehotala. Prvy krat behala "naholo" 😀 po vonku.

miriamka12
27. apr 2008

Zuzpidka suuuper fotecky 😵 😵 😵 My dame neake zajtra 😉

salajcatko
27. apr 2008

Dobrý večer, dnes bol kráááásny deň
prešla som s malou v kočíku krásnou prírodou niekolko kilákov, a ksicht mi táák opálilo, že som ako rak 😎 a jujujuj isto to bude aj štípať..
😝 a vy ste čo porábali???

anielik
27. apr 2008

ahojte,

tak my sme boli doma, vcera sme boli vonku cele poobedie a noc bola strasna a dnes prisli sopliky ☹ ☹ ale zato som si posadila muskatiky 😉

zuzkafuny
27. apr 2008

ahojte... ja som si dnes urobila konečne skalku 😀 teda bol to skôr pokus, ale celkom sa podaril... ešte si nejaké kvietočky musím pozháňať...ale hlavne že skaly sú na sebe 😀
a potom prechádzka ku svokrovcom ako každú nedeľu a práve som dovetrala psa a vegetím dolámaná na aprílových drobcoch 😅 ale len na chvíľu.
Veronika... vyzerá to sľubne 😀

salajcatko
27. apr 2008

zuzka, pošli foto skalky, nechsa inšpirujem, tiež mám skalku, dnes som si do nej nový kvietok zasadila 🙂

anielik, tak prajem skore uzdravenie, nech môžete lietať po vonku 😎
ja som inak tiež strašne moc usoplená, ale ja mám alergiu..a už mi z toho šibe, a vyčepáva to strašne 😠

zuzkafuny
27. apr 2008

Salaj tam ešte nič nemám... ona je ešte chúďa taká holučká... 😅 ale odfotím a pochválim sa 😀

salajcatko
27. apr 2008

ok, budem trpezlivá 😀

veronika13
27. apr 2008

tiež robím skalku, ale sliepky mi likvidujú kvietky, tak ma to štve, lebo moje úsilie je fuč 😝 ale dnes sme mali tiež krásny deň, boli sme na prechádzke aj s mužíkom, tiež mi spieklo ksicht a aj ma hlava zo slnka bolí

salajcatko
27. apr 2008

môj mužík bol dnes celý den v práci ☹

zuzkafuny
27. apr 2008

Veronika... zo sliepky treba polievku urobiť...!!! mňam...!!! 😝

veronika13
27. apr 2008

to hej, ale keď ich je asi 20ks 🙄

zuzkafuny
27. apr 2008

tak ich treba zatvoriť... 😉 🙂 a z jednej urobiť polievku 😉 😅

zuzkafuny
27. apr 2008

inak ja by som nemohla nič na zjedenie chovať... by som to nevedela zabiť a keby to aj mal kto zabiť, tak vedomie že som sa o to starala, by mi to zjesť nedovolilo 😢 ale vajíčka mám rada... 😀

veronika13
27. apr 2008

zatvoriť nie, ale určit im miesto kde budú, lenže tu im patrí celý dvor a svokrovi nevysvetlíš 🤐

zuzkafuny
27. apr 2008

Jaj... som myslela že už u vás v dome 😅 ale to by ste ho tak rýchlo asi nepostavili 😉 🙂
Až je to milý svokor, tak mu to povedz, alebo im to tam neskrášľuj 😖 nie...???

ingrid78
27. apr 2008

Ahojte, aj my sme mali dnes krasny den, boli sme v botanickej 🙂 Kajka prvykrat po trave lozila, si to uzivala. Este berieme ATB, tak som sa bala ci ju neofukne na zemi, Miriamka nebojis sa na holo, sice bolo teplo, ja som sa asi este na leto neadaptovala.
Dnes vecer som dala Kajke prvykrat nutrilon, vypila 60ml, neviem ci je to dost, asi aj malo, ale na prvykrat staci, inak dost to mlieko smrdi. Uz 3.noc ju kojim kazde 2 hodky a dnes rano vstala o 5.00, tak som to vyskusala. Ale idu jej stolicky, tak to mozno bude tym, snad...
Veronika, dokedy tu mas muzika? 🙂

veronika13
27. apr 2008

ingrid, do septembra 🙂 dovtedy musíme postaviť dom 😀

ingrid78
27. apr 2008

Fiiha, som si vsimla, ze je tu teraz dlhsie, a kde budete staviat, mate uz pozemok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre