Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
12. nov 2008

hej? tak to si ma potešila 😀

melory
12. nov 2008

ved ano, to mi povedala psychologicka, lebo ze sa nechce strapnit, ze by to slovo zle povedali, a nemaju potrebu "trepat"

lilu18
12. nov 2008

zenicky idem nieco porobit,papa az zajtra..dovtedy tu hadam budu aj 3 str.popisane 😵

veronika13
12. nov 2008

to ani ja nemám potrebu trepať, ale niekedy sa mi huba pustí, no vy ste to asi nezažili 😀

melory
12. nov 2008

ja podla periody...ked mam plodne aj plodne rozpravam a ked mam pred tak nic..som mlkva

melory
12. nov 2008

deti jedia pomaranc, su tichucko....treba vitaminy im dat

veronika13
12. nov 2008

mel, to je zaujimavé, to ma nenapadlo, skúsim odsedovať, teraz mám pred ale ani nemám s kým pokecať 😀

melory
12. nov 2008

🙂 🙂 🙂

veronika13
12. nov 2008

v dobrom vám závidím, že vám deti jedia ovocie, môj nechce nič ☹ už neviem ako ho to naučiť, dnes mu skúsim popučiť banán a zmiešať s výživkou, tu jedinu zje, inak čerstvé ovocie vôbec 😒

veronika13
12. nov 2008

používate to niektorá? jedna kámoška áno a chváli si to, výjde to cca rovnako ako prášok, lebo má k tomu aj ten eterický olej a na biele bio bielidlo, ale šetrí to prostredie. Mne sa to tiež pozdáva, keď budeme vo svojom tak na ne tiež prejdem. Super to môže byť na detské veci

http://www.bioshop.sk/obchod/pracie-prostriedky...

melory
12. nov 2008

veronika ja pouzivam persil alebo ariel...prote prostriedok co to ovocie vyperie.

melory
12. nov 2008

kde ste? mala spi a ja mam klud...inak urobila som doma opatrenia...hugo ma zakaz dvd. kym sa nebude ucit basnicku v skolke na vianocny cvecierok a zobrala som mu vsetky mece, pistole, proste vsetko bojove.

veronika13
12. nov 2008

ariel je super, tiež som ho mala, len je dosť drahý, tak som prešla na rex so soda efektom, ten mi vyperie porovnatelne. Škrvny z ovocia nemusím riešiť 😝

veronika13
12. nov 2008

takže tvrdý režim? 😀 môj tiež spí, ja som akurát dovarila trochu neskorší obed a teraz jem zeleninovú polievku zo včera a trochu pozerám bio veci, hlavne kozmetiku, lebo sa mi strašne zhoršila pleť, ale strašne... neviem si s tým rady, vyzerám hrozne, mel ty isto niečo účinné poznáš

melory
12. nov 2008

veronika 😉 na to som mierila 😉 , ze sranda.....
veronika a niesi alergicka na cokoladu alebo orechy ci vajce?

veronika13
12. nov 2008

no to neviem... nikdy mi alergie nezisťovali, ale my nezdá sa mi, orechy moc nejem iba ak čokoláda a vajcia, ale o čokoláde, je všeobecne známe, že nerobí dobre na pleť, moc ju nejem, len občas... a vajcia, to neviem, na čo to vadí?

luminkasp
12. nov 2008

ahojte,teda riande kecate 😎 , my ideme obedovat, pa

veronika13
12. nov 2008

a ešte jedna vec, asi tri týždne mám ako taký ekzém na pravej ruke, bolo to drsné, červené a svrbelo to, teraz je to bledé, menej drsné a nesvrbí, asi sa to zlepšuje, ale nič som pre to nerobila, len som si to naprela krémom na ruky, lebo už mi tam praskala koža a pred dvomi dňami rybacou masťou, možno ta pomohla, dnes ešte zopakujem, možno to tiež súvisí s tou pleťou 😕

veronika13
12. nov 2008

podotýkam, že nikdy som ekzém na ruke nemala, ani takú hroznu pleť, len nemôžem prísť na to, čo iné som jedla, robila.... všetko po starom.
Lumi, keď sme tu tak prcháš???

melory
12. nov 2008

vajcia ma napadli preto, ze moja svagrina z nich ma vzdy vyrazky

veronika13
12. nov 2008

no ja ich mám len na mojích problémových miestach už od nepamäti, len teraz sa to zhoršilo na pleti 😔

melory
12. nov 2008

ja som odpozorovala, ze nemozem pouzivat duschgel od avonu, mam z nich vyrazky na pleciach.....ako som zmenila znacku, tak je to o.k.

veronika13
12. nov 2008

duschgel? to nepoznám a avon robím už 7 rokov. To myslíš nejaký sprcháč?

melory
12. nov 2008

ano sprchac....robia mi to tie vonavuckave....s granatovym jablkom, jasminova vona a podobne

veronika13
12. nov 2008

ja používam tie senses a nemám s nimi problém

peha
12. nov 2008

ahojte skocim vam do sprchovacej temy - len som vas chcela pozdravit, velke ahooooooooooooj a velke cmuk, myslim na vas, no nestiham net, tak papaaaaa

melory
12. nov 2008

vidis, ja ano....tak som presla na niveu a pupaky zmizli.
inak ti moc neporadim, ja dost na plet kaslem.

veronikap
autor
12. nov 2008

čaute baby.. čo sa pleti týka, tak ja by som vedela rozprávať... už od puberty mám problémy... najkrajšiu pleť som mala ako tehotná, som dúfala, že mi to zostane a nič.. 😒 😎 len sa mi nejako mení.. (ale to je asi už vekom 😝 😀 ).. stále som mala mastnú, ako tehotná suchú a teraz je to také pol na pol.. ja sa viem dosť vyhádzať hlavne pod bradou, neviem prečo... aj sledujem čo jem a tak, ale na nič som zatiaľ neprišla.. čo už, nie každá z nás môže byť modelka 😉 😀

ingrid78
12. nov 2008

Ahojte, ja len z rychlika, lebo balim, ideme dnes na vychod na 2 tyzdne.
Veronika, skus sa pozriet na stranku www.nobilis.sk
Ja odtial pouzivam bio oleje na plet a starsne sa mi vylepsila. Skusala som aj kremy, ale tie oleje su najlepsie, nedam na ne dopustit

veronikap
autor
12. nov 2008

aj preto chodím pravidelne na kozmetiku.. nie že by som nemala čo robiť a kam dávať peniaze, ale raz za mesiac mi to musí ošetriť odborník a vyčistiť póry.. no a jasné, že masáž za odmenu 😵
ale teraz som začala používať kozmetiku artistry, tak som zvedavá.. mala by som mať čistejšiu pleť..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre