Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
28. nov 2008

caute,

aj my sme vcera Mareka ostrihali, total nakratko, taky je iny teraz 😀 ale uz mal hrozne tie vlasky, len mu to vselijak stalo 😝

dneska sme aj my mali divnu noc, furt mrncal ... o pol druhej sa zobil, ze "mlieko" ... tak som mu spravila mlieko ... potom som sa celu noc budila a chodila ho zakryvat paplonom .... no a od pol siedmej zasa mrncal, tak o pol osmej pil mlieko ...

inak mne to decko nechce absolutne nic jest ... ale uuuplne nic ... ani nepije ... tiez mam pocit ze mu idu ocaky ... hnacky nastastie uz ustupili ....

maaja
28. nov 2008

ja som vcera kupila vianocny darcek pre mna a pre roba - listky na muzikal Pribeh ulice 😀 nedavno sme boli na Fontanu pre Zuzanu a boli sme sklamani ... tak snad toto bude lepsie ... Robo o tom nevie, tak sa dufam potesi, lebo raz sa vyjadril ze by to celkom rad videl ...

luminkasp
28. nov 2008

maja, pockaj aby ste ten darcek teraz nedostali dvakrat, ze ti aj robo kupi 😀

tak mi mame 3 ocny von, uz len jeden

anielik
28. nov 2008

ahojko,

lupmi posielam ti kalendar 🙂

maji ja mam strasnu dilemu so skolkou. KOlko stoji ta vasa mesacne? Ono sa mi vlastne rozhodne do 2 tyzdnov ci budem doma alebo nie a podla toho aj skolka Ci BA alebo SC alebo blatne 🙂)))
My mame aj ocaky bezbolestne klop klop tak uvidime ako to bude pokracovat 😉

miminka
28. nov 2008

ahojte,tak ako sa mate? my uz konecne byvame sami.mame sice len 1-izbovy bytik,ale na zaciatok staci.
dolezite je ze konecne byvame sami a nie u svokry.
co je tu nove?

veronika13
28. nov 2008

lumi, žeby si ma až tak motivovala? teraz mi je zbytočne nahadzovať si snž, keď mám muža preč 😀
inak aj mňa láka divadlo,naposledy som bola zo školy, možno pôjdeme s kamošmi 10.12. Malované na skle, ale skôr nie, lebo je to večer a to by Riško asi u mamy nevydržal a spať tam nechce ☹
dnes som bola na nákupy predvianočné, tak som super pokúpila, Riškovi knižku akú som chcela o zvieratkách, svokrovi pyžamo, švagrom rukavice, nejakú kozmetiku... som spokojná, ešte s mužíkom pôjdeme dotiahnúť 🙂
miminka, ahoj 🙂 to je fajn, že ste sami, budete mať krásne Vianoce 🙂 drobci sa držia? teda jeden drobec, druhý veľkáč 😵

miminka
28. nov 2008

ahoj Veronika no držia sa veď ak chceš pozri foto ako rastieme.
no pekne vianoce ako sa to vezme, u manzele v robote uraduje financna kriza,tak neustale trpneme ci nedostane vypoved

veronika13
28. nov 2008

to ano, aj u nas, v zahraničí firmy čakajú ako sa to vyvinie,tak sú chlapi doma, môj a jeho partia sú teraz jediný z firmy, ktorí sú vonku a nevedia či ešte pôjdu

veronika13
28. nov 2008

že holotrt, som sa dobre zasmiala 😀
Filipko má pekné faldiky, vidno, že dobre živený 🙂 očká má ako Sebko na stretku v Revúcom, tiež asi dosť na tebe visí, že? a Sebko sa dosť zmenil do tváričky odvtedy, však už je to rok, to je logické, taký veľkáč. Nežiarli na malého?

veronika13
28. nov 2008

inak dnes mali v tescu akciu na body po 1ks za 42,- no našla som najväčšie 12-18mesiacov, ale zobrala som dvoje Riškovi a aj ako darčeky pod stromček pre švagrovú a kamošky 🙂 pekné vzory boli

lilu18
29. nov 2008

ahojte,zase zachranujem 😀
my sme boli vcera na pohrebe ☹ tak som maala aj taku naladu,radsej som nesla sem

ta fin.kriza je nieco strasne-tusim vcera davali v TV hromadne prepustanie 😠 teda pred sviatkami, chudaci

luminkasp
30. nov 2008

Ahojte,

anielik, dakujem, teraz za chvilku ti odpisem na ip.

BABY U NAS SNEZILO, BOLA SOM S MALOU OD 9:30 VONKU, DAM FOTKY DO ALBUMU, NORMALNE AJ SNEHULIAKA SME UROBILI😀, ALE UZ JE ODMAK ☹

lilu18
30. nov 2008

neskutocne..pozrela som fotky ved vy tam mate snehuuuuuuuu ako u nas v Tatrach 😀 super 🙂 u nas prsi 😠 teda dufam ze mala uvidi sneh aspon na vianoce

lumi-krasne fotecky 😵 😵 😵

luminkasp
30. nov 2008

lilu, moj synovec, co je na tych fotkach urobil dnes prveho snehuliaka v zivote, resp. sa pozeral ako sa robi 😎

lilu, ale uz sa topi, no snad v noci este trosicku nasnezi,nech mame aj zajtra a my sme uz asi na neviem aky dlhy cas zas vybaveni a bez snehu, neuveritelna zima, ja sa dnes tesim ako male decko 😀

veronika13
30. nov 2008

lumi, to je snehuuuuu, veru, to máte viac ako my teraz 😀 aj tu už zlieza

luminkasp
30. nov 2008

verca, ja som fakt stastna ako decko a keby ste videli moju malu, najskor sa tak zacudovane pozerala a potom taky rehot, ked sme gule hadzali, ale u vas ten sneh vydrzal znacne dlhsie, teraz trosicku snezi, ale vsetko sa to topi ☹

veronika13
30. nov 2008

to hej, len dúfam, že do Vianoc ešte napadne čerstvý a potom už nemusí

luminkasp
30. nov 2008

xi, tak to ti verim 😉

veronika13
30. nov 2008

tak si sa potešila snehu... prajem ti to, aspoň takto si mala kúsok slovenských Vianoc na pár hodín aj v Španielsku 😵

luminkasp
30. nov 2008

verca, fakt ako male dieta som sa vytesovala, po mne pozerali ako po sisi 😀

anielik poslala som ti uz ip

veronika13
30. nov 2008

mňa tiež potešil,ale teba musel obzvlášť 😀 ja sa teším z príchodu každého ročného počasia, keď zacítim prvý jarný vzduch a keď sa začne príroda prebúdzať, milujem tie jemne zelené listy stromov, leto mám rada tiež, a na jeseň, keď sa sfarbí lístie a je sucho, to je supeeeer 😉

veronika13
30. nov 2008

aj v DK sú Mikulášske akcie... no bez mužíka sa mi tam moc nechce, ale ak bude tu u nás, tak pôjdeme, nech Riško vidí Mikuláša 🙂

luminkasp
30. nov 2008

idem este nejake foto prihodit

zuzkafuny
30. nov 2008

čauteeee 😉 🙂
tu prší... a po snehu za chvíľku ani stopy ☹
a tu v malých mestách ani len poriadny Mikuláš nechodí 😠
inak sa máme supiš a malému sa podarilo povedať má nemá 😀 😀 😀 to je pokrok...!!!
Do vianoc by mohol dať ešte aspoň dve slovká 😀 😀 😀

veronika13
30. nov 2008

po domoch už asi nechodí nikde, ale aspoň kdesi v kulturáku by mal byť, nie? Taká perlička, ja som asi dva roky robila Mikuláša, kamarátka čerta, najhoršie, že sa deti báli viac mňa 😝

zuzulik22
1. dec 2008

ahojte, tak nas kubko isiel uz dnes rano k detickam. Ani sa nestihol spamatat, takze neplakal, a potom sme si uz len volali, ze zatial je v pohode a hra sa s detickami, ale som ako na ihlach, ci kazdu chvilu nezazvoni telefon. Tak na nas myslite. Vecer sa zastavim a napisem ako sme dopadli. Mna caka upratovanie, lebo zajtra kolaudujeme, tak nech si pan starosta nezaspini oblecenie. Tak zatial sa majte krasne a drzte nam palce 🙂

lilu18
1. dec 2008

ahojte kocky a maciatka 🙂
vidim,ze nie len ja nstiham PC,cim su sviatky blizsie tym menej stiham 😀

veron. som zazila v Tescu -mali tam dakeho maskota co rozdaval cukriky a ine sladkosti deckam a miesto toho ,aby sa deti z neho tesili sa bali 😒 aj nasa sa kryla za mna

zuzkafuny -mala zacala ,ze lammmmpa 😀 a prusi-to asi preto ze stale svietim a stale prsi 😀
a ten Mikulas nechodi ani u nas na dedine,dokonca ani v kulturaku starosta nic pre deti neorganizuje 😠

veronika13
1. dec 2008

tak to je dosť o ničom, že ani v kulturáku, ja zatiaľ neviem žeby sa tu niečo organizovalo, ale zvykne sa, tak hádam bude

kat22
1. dec 2008

caute aprilovky

konecne zas moment cas, nikto ma netaha ze "mama poooj " 😀 alebo "jesimaaaaja" 😀

pozeram ze v spanielsku snezilo? 😲 lumi, co mala terezka na sniezik? Naty bola taka rozpacita, ked nasnezilo, nevedela podla mna najprv ci sa ma bat alebo sa tesit. ale potom ju aj emmku muz zobral na sanky a to zas ani domov nechcela ist. teraz nam sanky stoja v hale a mlada obcas na ne nasadne 😀 a tvari sa ze naozaj 😀

asi jej idu zuby, lebo je nervna, mala aj ritulu vystipanu, ale uz to preslo. stale by sa len nosila.
a uz mame za sebou aj prvu "navstevu" zvieratiek...najstarsia doniesla zo skoly vsi, som myslela, ze ma vykoti, lebo som nasla aj natalke, ja a emmka nic, muz je prec. znamenalo to kompletne oprat vsetko na 60ke. cez vikend prsalo, tak som musela ist a kupit susicku na pradlo. cize bol pre mna jezsiko 😀 ale som stastna, lebo tych cca 15 praciek by mi este teraz svietilo v kupelni a na balkone a na susiakoch a kade tade...takto uz ani nezehlim ....to byval najvacsi problem

idem na ucho, emmuska je chora, tak budem v noci vstavat na atb
majte sa krasne a zelam prijemny advent
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre