Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
2. dec 2008

ahojte, kat22 príď aj častejšie, a už viem na koho sme v tabuľke zabudli, na teba 😔 napravíme

luminkasp
2. dec 2008

ahojte,

zdobime s tereskou okna 🙂

veronikap
autor
2. dec 2008

ahojte, my sme včera zdobili celý byt.. ešte na okná by som chcela nejaké hviezdičky, ale dnes sme nič nenašli.. keď som doniesla krabicu z pivnice, zina hneď ožila.. vidno že je baba, hneď sa chcela vo všetkom prehrabovať a rozbalovať 😀
ale aj ona už začína vystrkovať rožky.. včera keď som jej niečo zakázala alebo ju upozornila, že sa to nesmie, to ste mali vidieť tie nervy a revyyyy ako keby ju mučili.. no hrúza... dúfam, že sa to nestane pravidlom 😝

veronikap
autor
2. dec 2008

ozaj a čo dnes varíte? dajte nejaké tipy na ďalšie dni 😉
my dnes máme obľúbenú zeleninovú s písmenkami a tvarohovo-jablkovú žemlovku z vianočky

lilu18
2. dec 2008

🙂

lilu18
2. dec 2008

skuska,nejdemi odoslat

lilu18
2. dec 2008

veron-to mi tieto jedy uz mame davno 😀
este mame paprikas-zvlast pre tatiho-pikantny a pre malu 😀

baby otvorili u nas MC-HURAAAA

kat22
2. dec 2008

ahojte

ja som dnes upratala detsku definitivne, mozu si baby vyzdobit , este mi ostalo polovica pracovne, obyvacka a kupelna...takze pohodka. beriem to vo velkom style a nemilosrdne vyhadzujem vsetko, co nepouzivame. take mam skrine prevzdusnene 😀 😀 😀 😀

jedy doverne poznam aj ja . ale snazim sa nevsimat si ju, nechce sa vtedy ani tulit ...necham ju nech ju to prejde. nas v tomto vycvicila emmka ked bola mala 😀 😀 😀 😀 😀

dnes som varila kuracie n aindicky sposob ( s kari korenim a jablckami ) k tomu ryza, polievka cesnakova zo vcera :-P
zajtra sosovicova kysla a druhe neviem ...

lilu18
2. dec 2008

lumi ma tiez inspirovala tym upratovanim 🙂 a zacala som kupelkou a pri sprchovom kute,ze uuuuuf a toto co je 😕 totiz tento kusok domacnosti ma na starosti nas tato,ale sprch.kut viditelne flakal -sice umyl ale len tam kde najviac vidiet-boze a teraz si mozem zodrat ruky po lakte a nejde to v tych zahyboch a ...cim to cistite.? Tusim tam vylejem Savo 🤐

kubanka
2. dec 2008

Ahojte ja sa xcem opytat v com vam spia deticky. Moja uz vyrastla zo vsetkych dupackovych pyzamiek a prave som jej vyprala dvojdielne pyzamko. To by nebol problem, ale ona spi len tak bez prikrytia, stale sa odkopava a bojim sa, aby jej nebola zima v tom dvojdielnom. Asi dame este aj bodynko a pancusky k tomu.

veronikap my mame segedinsky gulas.

lilu18
2. dec 2008

hm na indicky sposob,moze byt dobre

lilu18
2. dec 2008

mnam-ten milujem-normalne som ostala hladna pri vas 😀

kubanka spime v dvojdielnom a pod tym ma tielkove body

maaja
2. dec 2008

lilu, vies co je dobre na kupelnovu spinu ????
hm, ale teraz si nespomeniem ako sa to vola 😖 ale je to take dvojfarebne, biele a modre, treba to zatrepat aby sa to zmiesalo ... no a najvecsi problem je zohnat to - ja to viem zohnat len v DMke ... neviem ci to nahodou nie je cif ... ale zabera to fakt dobre, jedine co u mna funguje

maaja
2. dec 2008

my spime v takom overale co v tescu predavaju ... este su mu dobre 18-24 mesiacov, teda aj velike su, ale to je fajn ... mame aj dvojdielne pyzamka, ale tam sa mu to vytahuje a stale spi s holym bruskom ...

lilu18
2. dec 2008

v stredu idem do DM minut tu adventnu knizku tak sa tam spytam-dik maji

zuzulik22
2. dec 2008

ahojte, lilu ja pouzivam na sprchovy kut - cilit bang- oranzovy s rozprasovacom 😉

anielik
2. dec 2008

Ahojte,

tak ja tiez upratujem 😉
my sme dnes varili kuraci perkelt s knedlou a rajcinovu polievocku

Lilu savo je asi najlepsie ☹ ☹ ☹ ale nenadychaj sa ho velmi

idem pokracovat kym krpec drichme 😉

maaja
2. dec 2008

lilu, ja este doma mrknem ze ako sa to vola

lilu18
2. dec 2008

presne preto,ze mavala hole brusko v dvoj.pyz. tak jej pod davame tielkove body a moze sa krutit 🙂

zuzulik22
2. dec 2008

a my sme dnes skolaudovali konecne. Kubko je uz druhy den s detickami, vsetko je v pohode, vobec neplace ani rano, ale nic nepapa, az ked pride domov. za cely den tam vypije jedno mlieko ☹

lilu18
2. dec 2008

sa tu variiii...no idem obedovat ,ale este priidem 😵

kubanka
2. dec 2008

lilu a na nozky davate ponozky? Nam su uz dupackove pyzamka male, ma pokrcene palceky v nich, tak ich uz nexcem davat.

luminkasp
2. dec 2008

kubi, ja davam body tielko a normalne davam teraz puncochy, lebo je strasna zima, ale ked neni taka zima, davam iba ponozky, nasa sa aj odkryva vela, tak viem ze je tak v celku v teplucku 😉

som rada, ze som vas inspirovala upratovanim, ja uz mam na oknach vyzdobene zasnesene mesto a betlehem s pastiermi, zvieratkami, 3 kralmi a anjelmi, na hornej casti zatial visi len mikulas a snehuliak, tak bezim dorabat, mala bola cela natesena, vsetko mi podavala, polovicu pokrcila, ale hlavne ze sa tesila 🙂

Dnes idem baby zhanat vianocny stromcek maly nam tu hore a vianocne ozdoby a muku na pecenie, tak mi drzte palce, lebo s tymto je v spanielsku strasne velky problem ☹ Muku pri najhorsom kupim v pekarni mojej svagrinej, ale ten zvysok...

tak zatial

luminkasp
2. dec 2008

ozaj, dnes som varila paellu, neviem, ci viete, co to je, take spanielske rizoto, hehe, keby ma teraz pocul moj muzik, tak ma asi kopne do zadku 😅 , spanieli nemaju radi, ked to tak niekto prirovnava, ak chcete, hodim vam potom recept

kubanka
2. dec 2008

lumi tak hod recept na paellu

veronika13
2. dec 2008

ahojte, ja sa chystám zbobiť až po Mikuláši a aj piecť
tiež som zvedavá na to rizoto 😀

melory
3. dec 2008

veronika 13 vsetko najlepsie k narodeninam.

veronikap
autor
3. dec 2008

ahojte, my spávame v klasických dvojdielných pyžamkách a na nohách ponožky.. už spáva pod klasickým detským paplónikom a nejako sa neodkopáva.. a v izbe má relatívne teplo, ešte chorá nebola (klop klop klop!)
čo sa upratovania týka, tak v piatok som umyla okná, lebo tak pekne slniečko svietilo, že som sa nemohla na ne pozerať aké boli špinavé 😀 ale nejaké extra veľké upratovanie robiť nejdem.. v auguste sme maľovali,t ak vtedy som komplet všetko preriedila v skriniach a pod. . Zinke sme teraz kúpili novú policovú skriňu, tak jej som robila poriadok aj teraz... a inak ani netreba.. len také to klasické utieranie prachu a podláh... prečdvčerom sme trošku vyzdobili, ešte niečo na okná a je to 😉
a napečené mám už medovníčky, kokosové rožky, také sušienky a včera som robila marcipánové špičky, ... 😝 😎

melory
3. dec 2008

kubanka gratulujem k tehu....bude tabulka???

veronikap
autor
3. dec 2008

veronika má narodeniny? tak to teda všetko naj naj naj 😵

inak zuzulik, s tým jedením / nejedením je to normálne.. mamina robí v MŠ a to majú každý rok, niektoré detičky si musia zvyknúť a potom už aj papať začnú 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre