Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
16. dec 2008

s hugom? tie jeho otazky, hry a hlavne skolku...co v skolke, co do skolky a podobne...ale hlavne hry a vychovu. stelka sa totizto vychovava sama.

melory
16. dec 2008

baby...ja tu dnes trcim pol dna {manzel je doma} a vy nikde???? 😲

melory
16. dec 2008

este nieco k stelke....baby davam ju spat cca14hod, lebo o 12hod je najzivsia.....pride hugo zo skolky a podobne zalezitosti.....spi dve hodiny a teraz je este hore....ked ju spat nedam, tak je to to ise...proste bez spanku a rano vyspava do 8hod.zda sa mi to na hlavu padnute. neda sa vobec uspat, smeje sa, hra sa s rukami, robi jasovinky.....zufalstvo. huga skrabkam na chrbatiku a je do 10minut uspaty,,,,ju sucham po brusku a nic...to brusko si sama vyziada.

maaja
17. dec 2008

melory,

aj sestrin maly vstava rano o siedmej a ide spat az vecer o jedenastej 😖 segra je z toho na nervy ... plus ma doma aj druheho syna, lebo je furt chory tak neni v skolke a segre teda uz z nich presibava ... ti jej chalani ( 2 a 5 ) sa spolu vobec nehraju a furt sa len hadaju ....

mozno by si si skecla s mojou segrou o vychove toho starsieho, keby segra mala net 😅 ale musim povedat ze to decko sa vychovava samo - ale asi ne tak jak Stelka, ale preto ze sa mu nikto nevenuje ... sak ten maly snad este nikdy nehral clovece, domino, pexeso, puzzle a ine hry ktore si myslim ze v jeho veku su uz bezne ... alebo sa mylim ????

ozaj, mel, a Hugo robi take vyplnovacky ? co su take vselijake akoze knizky kde je zadana uloha a decko ma riesit - napriklad ze zakruzkuj zvieratka co maju 4 nohy atd .... ja sa na toto strasne tesim 😉 😀

luminkasp
17. dec 2008

ahojte,

ja som mala pokazeny pc, ale uz funguje 😎

veronika13
17. dec 2008

ahojte, maja dúfam,že ti je jasné,že ja neodsudzujem nikoho kto dá dieťa do jaslí 😉 som rada, že si odtiaľ donesú kopec pozitívneho a nielen choroby z kolektívu

monkap, ty si zo Za? blízko býva aj janamed, a ja som z Terchovej, len teraz bývam kúsok ďalej, ale už je to Orava 😀

maaja
17. dec 2008

veronika13, je mi to jasne 🙂 ty dobra dusa by si asi ani nevedela odsudit 😀
niekedy vecer sa zastavim 🙂 na nete samozrejme

monkap
17. dec 2008

veronika: ano, ZA 🙂 tak to sme skoro susedy

luminkasp
17. dec 2008

Ahojte, ja som vas len tak zbezne kukla.

Anielik, ja umyvam vlasky v lete uplne kazdy den, teraz ked je zima a je chladno, tak asi tak dvakrat do tyzdna. No a sampon pouzivam vzdy, detska znacka denenes, neviem, ci je na slovensku.

Aj ja obdivujem vsetky slobodne mamicky, ktore to dokazu tak dokonale zvladnut, neviem, ci by som ja bola schopna, klobuk dole.

Nasa mala si uz vie sama aj zaspievat, nedavno mi zaspievala, sama od seba, ked videla, ze prsi, cele prsi prsi ... uplne sama a bez chyby, tak ja som bola uplne nadsena a samozrejme stastna ako blcha v kozuchu ako jej to ide pekne aj po slovensky.

Baby ja mam asi 6 cd od podhradskej a odporucam kazdemu, teraz sme dostali aj rozpravky a tiez su skevele. Mala to zboznuje a riadne sa da pritom aj vytancovat.

No a neviem, co vsetko ste tu este popisali, aj som zabudla😀

melory
17. dec 2008

maajka
hugo nam zere veskery cas....venujeme sa jenu najviac a stelka sa pri nas motka.
ked je v skolke, tak je to samozrejme ine....to sme dve pre seba...s vychovou som to myslela tak, ze ja uz ani neriesim, vsetko hugo za nas...pouci ju co moze a co nie.
prehra sa vela s hrackami od huga a ked sa on hra daku hru ona sa ho snazi napodobnit....preto som myslela, ze sa vychovava sama.
.....ano....hugo teraz fici na pexese...normalne ma minule nabil 😀 hanba...ale co uz, nedavala som taky pozor ako ja....obidvaja nechceme prehrat, tak ma somnou tazky boj. vyhra je cestna....ma sklony podvadzat....tak este aj to musim sledovat.
hugovi kupujem casopis macko-pu a tam su ti same take veci co pises, ze spajame zvieratka co ziju v lese, potom co vo vode....je to velmi tvorive, lebo v strede su rozne skladacky na lepenie, sitie a podobne.
takze u nas je to naopak, stelke sa v hre venujeme menej a hugovi viac, je to uz od narodenia...stelka sa mi prehrala ako som pisale pred rokom aj hodinku sama pri bednicke s hrackami....ale hugo vyzadoval celodennu pozornost, co mu ostalo doteraz....ked citam s hugom, tak stelka je pri nas.

baby ta moja mala je zblaznena do konikov.

melory
17. dec 2008

alebo hamba??? 😅

melory
17. dec 2008

normalne teraz neviem.... 😀

luminkasp
17. dec 2008

mel, hanba, od slova hanit 😉

veronika13
17. dec 2008

mel aj Riško má rad koníky, ale aj iné zvieratka ale vedú kone 🙂
maji, som rada, že si rozumieme a dojdi 😉
monkap a kde presnejšie bývaš? môžeš aj IP

zuzulik22
17. dec 2008

anielik, idem naspat do TAM, ale presnu poziciu neviem, lebo naposledy boli mozne dve. Dozviem sa v piatok, ale pre mna su obe ok. A tie vlasky umyvame samponom.
A ty kedy sa planujes vratit do prace?

melory
17. dec 2008

podhradsku sme - veronika13 - kupovali kvoli konikom " male koniky lubi boh....." velmi sa jej to paci...ako vsetko o konikoch...hugo v jej veku tiez mal najradsej koniky. objednala som dva cd-cka a hned na druhy den nam ich dorucili....tomu sa hovori bleskovka.
luminka dakujem, uz sa nebudem hanbit.... 🙂

monkap
17. dec 2008

veron: priamo ZA, sidlisko Vlcince

zuzkafuny
18. dec 2008

Ahojteee 😀
my fičíííme na psovi 😀 😀 😀
hneď ako ráno vstane, až do večera 😅
a je taký výmyselník 🙂 ale to že nehovorí, to mu nevadí...

zuzkafuny
18. dec 2008

Minule sa pýtal (už pravdaže z postielky keď mal spať) cikať... asi 10 krát.
DÁAA...!!! znamená cikať
NÁAA...!!! znamená vidíš?
Ocko ho zobral a vraví mu "a som zvedavý, koľko kvapiek vytlačíš teraz...!!!"
A on stojí a tlačí a nakoniec zapľul a vraví "NÁAA...!!!"
😀 😀 😀
a už si vie obuť aj svoje topky... vždy naopak 😖

lilu18
18. dec 2008

bre ranko,nestiham vas ...naobed ked mala zaspi nakuknem

lilu18
18. dec 2008

zuzi,neboj rozrozprava sa...nasa ked sa po...tak krici-hanba 😀

zuzkafuny
18. dec 2008

tááák... a som ho dala spať 😀 😀 😀
a idem si vyčistiť foťák...

lilu18
18. dec 2008

o 10??? hm...mne teraz mala zaspala...sme boli oslavovat v langosarni 😀 tak mala sa tam napraskala mak.sulancami,strudlou a s plnym bruskom haji 😵

luminkasp
18. dec 2008

lilu, mne mala zaspala az teraz

melory
18. dec 2008

inak s tym obliekanim je to sranda....dievcata su ozaj sikovnejsie...nasa si nastastie topanky obuva spravne...to skor hugo doteraz naopak...ale vie si obliect nohavice, na co som hrda. je velmi snaziva, lebo sa chce vyrovnat bratovi.
dnes bol u zubara, bol statocny

salajcatko
18. dec 2008

po 1OO rokoch vás všetkych zdravím z Martina 🙂
čítať vás asi moc dozadu asi ani nejdem, bo by som tu sedela aj do vianoc 😝 ale verím a dúfam že všetci a všetko je v najlepšiom poriadku.

My sa držíme, čítala som na tejto strane, spanie, vlásky, koníky a hafinov...u nás letia tiež havinovia, ale aj koniky sú celkom trendy. Spáva len raz, tak v priemere dve hodky, rozpráva ..no to ani neviem posúdiť, povie mama, kajka, havo, ham, be be ked chce ísť cikať alebo kakať, na vranu povie kraaa, na hava hav hav, na leva vrčí, na muchu bzučí, a to je asi tak všetko,,jasnačka ešte také klasiky ako ham, bo, aha...a ked sa jej spýtate, že "kto si ty"? tak vám povie JA..a "ako sa voláš?" tak odpovie MIMI (tak ju akosi skoro všetci voláme). Takmer vo všetkom a vždy napodobňuje mňa a karin, ale ked ju porovnám s kajkou v jej veku, tak veru Karin bola ovela šikovnejšia, táto je taký maličký nervák a totálna herečka 😝 😵
Papá dospelácke jedlá, lebo tie typycký detské na tie mi kašle 😖 no a miluje kyslé uhorky, salámu s horčicou,tatársku a kečup - na zbláznenie 😠
Som sa tu rozkecala čo??? ale Simonka už spí, Karin je u babky do 19.00 a salaj na nočnej, takže som si zapla PC a vegetím, hoci mi tu asi bomba vybuchla 😵

no píííííííííííííšte ako sa máte, som zvedavá 😉

salajcatko
18. dec 2008

tak ja som skoro odpadla, akurát pozerám v TV správach,ako na západe napadol sneh..a kolko 😕 😕
no nám tu dnes prší od samého rána ☹ 😠

lilu18
18. dec 2008

ano,ze sneh..hen par km od nas a nam tu prsiiiiiii len sa leje 😠

zuzkafuny
18. dec 2008

Sali... mne si dnes hlavou preletela 😀 😀 😀 vitaj 😀
A tu nám tiež prší a prší a prší.

salajcatko
18. dec 2008

ahoj zuzi, hej??? no ale dúfam že len v dobrom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre