Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
22. dec 2008

ahojte, tak ja som dnes urobila este rafaelo, suhajdy a kavove zrna. Musim este trosku popratat a mozeme sviatkovat😀

no a ja som rada, ze je lilu medzi nami, nie ze nam zdrhnes k tym seniorom 😉

luminkasp
22. dec 2008

prihodila som nejake nove foto, ak si chcete kuk

veronikap
autor
22. dec 2008

ahojte, my sme robili stromček včera, aj s malou... podávala všetko čo mohla, zlatá bola 😵 😀
okná som umývala pred mesiacom, ale absolútne ma netrápia... aj teraz napr. prší, tak sú zase špinavé... kašlať na ne, aj tak je skoro tma, zatiahneme žalúzie a je to 😀 😀
u nás sa už tiež začína zvianočievať, sa neviem dočkať keď bude zina rozbaľovať darčeky a ako sa budeme s nimi hrať.. 😀 😀

zuzkafuny
22. dec 2008

Lilu... však ja tiež mladica ako ty 😀 😀 😀

zuzkafuny
22. dec 2008

Aj ja už mám stromček... ale mne Mišiak nič nepodával... 😠 bral a hádzal všetko psovi a ten pravdaže nebol proti a hrýzol... aaach...!!! To bola fuška 😖
Ale dieťa už spí, pes tiež...

melory
22. dec 2008

u nas sa kapor vypraza teeesne pred vecerou.
dnes som iekla ako drak...a to - ze nebudem....ale musela som...muzik sladke rad.

lilu18
22. dec 2008

mel-u nas tiez

zuzkafuny-tak super aspon tu nie som sama kedze seniorov niet 😀

lumi-dakujem,ty si take slniecko a malinka na fotkach cela ty 🙂

lilu18
22. dec 2008

dobru nocku 🙂

kat22
22. dec 2008

ahojte

my mame napecene, dost mi pomohla Kika, uz len zotrem dlazky a prach na tv nech vidime na rozpravky 😀
stromcek budeme stavat zajtra, teda deti si ho ozdobia podla seba 🙂

takze vam zelam stastne a vesele

Pod stromčekom dary,
detská tvár už žiari,
pod stromčekom balíčky
pre veľkých i maličkých.
Každý si v nich nájde,
radosť, šťastie, nádej.

katy

salajcatko
22. dec 2008

ahojte kočky moje
uf, zasa mám čo robiť kým zistim aspon trošku čo sa tu deje 🙂
ale isto pečiete, varíte, upratujete, balíte 😀 ako ja, no nie?
my sme stromček robili dnes, dokonca 3 - nám, mojim rodičom a mojej babke,ten našťastie taká maličký 😉
stromčeky zdobím rada, ale nerada ich skladám 😝

Zajtra idem chystať šalát, kapustinicu a spratať bordel, salaj berie poobede deti von, nech to upratovanie nie je ako bumerang, pretože u nás je to tak, že ja spracem jeden kút, a oni mi stihnú zvyšné 3 rozhádzať 😒

salajcatko
22. dec 2008

tak a ešte vám sem dám moj vianočný veršík, lebo do vianoc sa sem asi nedostanem...ale budem na vás myslieť 🙂

Nech čerti od vás smolu odnesú,choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy,malé dane, ostatného primerane. Počas celého roku všetko dobre praje vaša salajka 🙂

maaja
22. dec 2008

ahojte,

my sme dneska boli u babky - mojej maminy - niesli sme tam darceky co akoze dedov jezisko pre babku nechal 😀 ale tajne, psssst ... 😵 a sme sa tam zdrzali cely den - babka povedala ze ju nezdrziavame od roboty, tak sme tam trcali 😉

ja idem zajtra, za jeden den, urobit komplet vianocne upratovanie 😀 hi hi hi - akože ... vyslala som Roba aj s Marekom do Šale pre kolačiky k druhej babke a ja zatial poupracem doma ....

stromček budeme robit az zajtra vecer ked marek zaspi ...

zuzulik22
23. dec 2008

ahojte, som tu len na skok, uz mame skoro vsetky veci prestahovane, uz len nejake na novom dome vylozit. Rano sme preniesli uz aj kubkovu postielku, takze dnes bude premiera - spime v novom dome. Do vecera bude este roboty dost, ale uz to budeme mat z krku. Kubko je prechladnuty, rano najnovsie vstava o 4.00 takze toho moc nenaspime, no snad cez sviatky uz budeme mat aj trosku kludu. V stredu doobeda urobime stromcek, nalozime zakusky na tanier a budeme pomalicky cakat na veceru mojich rodicov.
Prajeme Vam a Vasim rodinam pozehnane Vianocne sviatky, plne lasky, pokoja, vela krasnych darcekov a vela usmevov na perach nasich aprilovciatok a aj ich surodencov.

zuzkafuny
23. dec 2008

Zuzulik 🙂 tak vianoce v novom...??? Paráda...!!!
Ja ešte hádam do vianoc nakuknem... 😀 😀 😀
a dnes idem s kamoškou von 😖 to aby sa mi zajtrajšok rááátal 🙂

veronikap
autor
23. dec 2008

ahojte, aj my želáme všetkým šťastné a veselé!! a darčekové 😉 😵

my sme dnes so zinkou prevliekli periny, už sú aj opraté, poutierali sme prach, umyli kúpeľňu, wc.. a už nerobím čo sa upratovania týka nič... práve sa mi varia zemiaky na šalát, tak ten ešte večer urobím, nech je dobre odstáty a asi ešte hodím variť kapustnicu.. zajtra už len rybu pre mňa a zinku... bude u nás na večeri svokra, tak tá donesie kapra a vianočku...

budem sa snažiť ešte sa tu ukázať... tak nech vám tieto Vianoce nič nepokazí a máte len dobrú náladu 😵 😉

lilu18
23. dec 2008

U NAS UZ ROZVONIAVA KAPUSTNICA 😀 pustame koledy a mala si pri tom tancuje,hmmka..aj kaprov sme boli u susedky pozriet ako plavaju vo vani-jasne ze sa tam namocila 😀 No som rada ze je napecene popratane.Ostane len vyzdobit stromcek a balit darky-to uz muzik. 🙂

lilu18
23. dec 2008

este sa vecer ukazem,zapriat k vianociam.Nebudu to take krasne riekanky,lebo take neviem 😀 ale staci ze od srdca

veronika13
23. dec 2008

My sa máme tiež ok, len Riško akosi veľmi trucuje posledné dni, ani obliecť, ani spať, jesť to už ani nehovorím.... Ak by som sa neukázala tak prajem krásne a požehnané Vianoce🙂

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce! 🙂

salajcatko
23. dec 2008

pekný dnik prajem

ja som rýchlo sem nakukla, peťo šiel s deťmi vonka, takmer celý den tu sneží, tak sa mi to celkom pozdáva. Kapustnica hotová, šalát tiež, už len zajtra dám majonézu, uvarila som viac zemiakov v šupke, zajtra opečiem deťom,aby nemali šalát.
trochu som poupratovala, poutierala prontom kuch. linku, tá si to chudera už riadne zaslúžila 🙂 umyla dlážky, pochystala darčeky, ešte deťom trochu detskú izbu spracem lebo im tam zasa bomba buchla a pre dnešok končim.

peťo ma zdrav. problémy, dnes sa na kontrole dozvedel že musí isť na biopsiu ladvín, hned po silvestri musí zbierať moč 24hod. na krv, tak je z toho nervozny, lebo máme ísť na 3 dni na chata do podbanskeho a nevie ako to spraví...no uznajte zbierať moč hned po silvestri 😀 😝 ..tak nám držte palce nech je všetko Ok lebo fakt nie je viac ako zdravie 😉

tak ešte raz, kráááásne a ničim nerušené sviatky vám želáme, užite si ich, a nech tieto sviatočné dni su také, ako si prajete 🙂

zuzpidka
23. dec 2008

ahojte po dlhom čase.
Všetkým želáme krásne a veselé Vianoce, veľa radosti a darčekov pod stromčekom. 😀

mounty
23. dec 2008

Pozehnane Vianoce nielen zajtra ale kazdy den v roku, papapaaaaaaaaaa

lilu18
23. dec 2008

vianoce ciste a biele ako sneh
v zivote len radost,stastie,zdravie a smiech.

KRAAASNE VIANOCE 🙂 a dovi v novom roku 🙂

miriamka12
24. dec 2008

Ahojte, tiez sa pripajame k zelaniu krasnych Vianoc a tiez prajeme vela lasky v kruhu tych najblizsich 😵

melory
24. dec 2008

prajem vsetko, co radost vzbudi, prajem lasku, za to, ze spaja ludi, prajem priatelov, co dokazu zit, prajem milovat a milovany byt, prajem, aby jeden druhemu viac stastia prial, aby rok 2009 za to stal. prijemne prezitie vianocnych sviatkov, vela stastia, zdravia a lasky do noveho roka zela melory ... 😵 😵 😵

kubanka
24. dec 2008

stastne a vesele vianoce 🙂

ingrid78
24. dec 2008

Ahojte baby,
vsetkym vam zelam Krasne Vianoce, plne lasky a stastia, prezite v kruhu najblizsich.
Nech sme hlavne zdravi a nech nam deticky prinasaju vela radosti.
Pa 🙂

veronikap
autor
25. dec 2008

ahojte všetci, tak ako? poslúchali ste? 😉
my buntošíme už o 6tej 😒 A už od rána varíme... Zina sa nevie nabažiť novej kuchynky 😀 a ešte je k nej aj vysávač, tak stále izbičku vysáva...
sme sa všetci tak tešili na to, ako bude zina rozbaľovať svoje darčeky, že každému bolo jedno, či vôbec niečo dostal.. 😀
práve sťahujem fotky, tak nejaké pridám do albumu 🙂

zuzkafuny
25. dec 2008

Prajem krááásne Vianoce :o)))

maaja
25. dec 2008

Kráááásne Vianoce prajeme .... dodatočne 😵 , skor sa nepodarilo

maaja
25. dec 2008

inak parada, bolo to troska ine ako minuly rok, take rychlejsie by som povedala ... sme boli dooeda troska vonku, potom marek pospal tri hodky a potom vecera ... ale tak rychlo rychlo, lebo Marek bol nedockavy 😀 a ked vosiel do izby ku stromceku, taky bol podareny, len zhiiiiikol a bezal po darceky ... tak kraaaasne rozbaloval, len papiere lietali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre