Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
2. jan 2009

anielik, no supeeeeeer 😉 nech uz je august 😀 vsak ?

anielik
2. jan 2009

Ahojte,

zuzulik ma prezradila ☹ este nic neviem az v pondelok 😉 dam urcite vediet 😉 😉

Nboj Zuzi, urcite to vladnes, a vsetko bude oki, Ostala si v Tam?

zuzkafuny
2. jan 2009

Všetko dobré a len to dobré nech sa nám pod nohy pletie... v Novom Roku 😵 😵 😵
Anielik... blahoželááám... 😵

melory
3. jan 2009

ahojte, anielik dakujem za sms a tesim sa, ze si tehu.... 😵

my sme prisli vcera z kremnice...sli sme 25.12. no ja s muzikom sme sli na dve noci do trnavy....mali sme prazdny byt....hmmm...na nezaplatenie je take volno...a potom sme silvestrovali na chate v kremnici....deti sa u starkej varovali a ja som s muzom pretancovala pol noci.

veronika13
3. jan 2009

mel super, ja že kde si sa stratila 🙂

luminkasp
3. jan 2009

Anielik, gratulujem, to je skvele, velmi sa s tebou tesim

lilu ma novu foto 😉

Ideme aj na mesiac s papim na slovensko, tusim maja sa pytala😀

Silvestra sme stravili tak normal, my zijeme v strasne malej dedine, takze ohnostroj nebol ☹ , ja som varila veceru pre cca 20 ludi a zvladla som 😎

luminkasp
3. jan 2009

este som zabudla napisat,mounty, jasne, dufam, ze tento rok sa nam vo vlkaci podari aj stretnut 😎

lilu18
3. jan 2009

tiez gratulujem anielik a tiez som prehliadla ze si tehu 🙂

lilu18
3. jan 2009

kocky,neviete poradit? akukolvek malu fotku hodim na MK zobrazi sa mi obrovska tvar-preco? tak to nechcem a uz sa tu trapim niekolko minut 😒

lilu18
3. jan 2009

az teraz citam par str. vzad-vsetko nestiham boli sme dlho u svokrovcov...vacsina ste super sviatkovali dokonca trsali 😀 ,chore deticky su uz iste zdrave-verim ze ano.,a zuzulik aj v praci stihla byt..teda sikulka si 🙂 🙂 🙂

lilu18
3. jan 2009

dobru noc a pekne snicky

veronika13
3. jan 2009

lumi, tak to klobúk dolu pre toľko hladných krkov variť, ja sa toho desím, keď budem na stavbu pre 5-6 ľudí

maaja
3. jan 2009

ja sa desim varit aj len pre nas troch doma 😅
ale dost mi pomaha MK 😎 😀 dneska som robila spenat, mnam 🙂

maaja
3. jan 2009

a asi pred tyzdnom som si kupila taku velku mrazenu rybu bez hlavy ... este netusim co s nou, ale pride aj na nu raz 😀 😀 😀

veronika13
3. jan 2009

no na ryby si netrúfam moc ani ja, robila som kapra na štedrý deň, no neviem či sa podaril, mužík pochválil, no to nie je objektívne

veronika13
3. jan 2009

a ty maaja čo tu tak v noci, nezvykneš už 😀

maaja
3. jan 2009

veronika, teraz mame akoze prazdniny, tak vecer sa dostanem k netu a pokukam ... akurat ze nejak tu uz fakt nikto neni ☹

maaja
3. jan 2009

aj robo doniesol k vianociam kapra - ziveho !!!! tak sme ho "darovali" susedom 😎
ja na take nejsom, ne ze by som ho nevedela klofnut, ale to potom asi uz fakt ne .... navyse, experimentovat na stedry vecer - mali sme zarucene klasicke fileee 😉

veronika13
3. jan 2009

no u mňa by bol opačný problém, klofnúť by som mala problém, to potom by som už akosi s odretými ušami zvládla.... ale teraz by som ho robila inak, nechala v celku naplnila, pokorenila a šupla do trúby, necrcala by som sa s ním na podkovičky na panvici

veronika13
3. jan 2009

asi si holky ešte užívajú mužíkov, ak aj oni majú prázdniny z roboty

maaja
3. jan 2009

no ja sa tak chystam na u mrazenu rybu - kamoska povedala ze to mam riadne pokorenit tym rybacim korenim, nechat stat v chladnicke aspon pol dna a obliat maslom a piect v rure

veronika13
3. jan 2009

ktosí radi aj namočiť do mlieka, že sa to zbaví pachu, my sme to máčali pol dňa, ale nepomohlo veľmi

maaja
3. jan 2009

to je asi morska ryba co mam ... tu netreba, ci hej ?

veronika13
3. jan 2009

a robotka ako? rozbehlo sa to? si kedysi písala, že to akosi viazne

maaja
3. jan 2009

ozaj, pijete este mlieko ????

Marek hej - pred spanim 180ml a rano 180ml ... Nutrilon2 ... ale naposledy nemali tu dvojku, tak som mu trojku zobrala, co je az od dvoch rokov ... ale to neva, ze ???

inak vypije mi aj normalne mlieko, z pohara ...

maaja
3. jan 2009

robota ? mam novu strategiu, tak snad zaberie 😀
ja som od polky decembra este furt doma, az siedmeho ideme pracovat - vsetci 😎

veronika13
3. jan 2009

no my máme sojové, ale už omnoho menej ako kedysi vypije, podľa mňa nevadí, že si mu 3 dala, ja som Riškvi začala dávať 2 tiež o niečo skôr ako sa píše, asi 2-3 týždne to robili

maaja
3. jan 2009

xi, ale ja mu hidem dat o tri mesiace skor 😎 podla mna ale nemoze uskodit ... hlavne pri tom vsetkom co jedava 😉

sojove ? preco take ? to som snad ani ja sama nikdy nepila 😕

veronika13
3. jan 2009

my sme nakoniec do tej Blavy nešlo, ako som ti spomínala, možno zas z jari sa vyberieme, teraz začneme makať na daňových, aby toho zas v marci nebolo toľko

maaja
3. jan 2009

xi, ze danove a marec 😀
teda znie to tak "zadlho" ale snad to tu bude sup sup ... tesim sa uz na teplo ...
ale som si vsimla, ze aj ked je uz pol piatej oobede, este stale je svetlo vonku - to je dobre znamenie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre