Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
9. jan 2009

mounty-aj ja verim ze budete obe v poriadku,len citam ale toto treba aj napisat-ze? 🙂

lilu18
9. jan 2009

dobru chut dnes ho varim aj ja 😀

melory
9. jan 2009

tak vy spenatikove??? u nas len taka polievocka...sampiony, kalerab, mrkva, petrzlen, zeler a zemiaky.....a zo vcera kura...ale idem robit detom puding {sojove mlieko} a este sa idem potrapit s domacimy rezancami....nameliem orechy a je to.

veronika13
9. jan 2009

tiež som trochu ako maaja nakukla do témy HIE 3. stupňa, aj tej predtým, kým ten malý Honzík ešte žil, a mala som dosť zmiešané pocity z reakcii jeho matky, ale už som to asi pochopila.... 😔

veronikap, tak potom nám daj vedieť, či sa zadarilo 🙂

Zuzulik, s tou kolegynou si viem predstaviť, že to musí byť nepríjemné, ale ty predsa nemôžeš za to, že ju tam nedali. A presne ako ti zuzkafuny radí, milým slovom a úsmevom na ňu a možno budete ešte aj kamošky 😀

ja som včera varila zajaca, svokra mi dala polovicu a mužík chcel skúsiť, ale nikdy viac. Strašne dlho to trvalo a mäsa nič moc, tak ostávam verná klasike, kura, hovädo a prasa 😀

melory
9. jan 2009

ja by som chcela tento rok vylucit prasa a zamerat sa na hovado a hydinu.

melory
9. jan 2009

huginko rozlozil pexesso - ideme na to - a mam po konikovani

veronikap
autor
9. jan 2009

ahojte, ja mám od obeda malú u babky, nechcelo sa jej dnes pracovať 😀 tak som práve doupratovala, uvarila hrachvú krémovú.. už sa na ňu teším 😝
zuzi, hlavu hore, ako píšu baby, všade sa vždy nájde nejaký "triedny blbec"... ja mám odskúšané, že takého človeka najviac vykoľajíš, keď budeš milá a budeš to prehliadať.. 😉
my sme od nového roka zdvojnásobili množstvo zeleniny v strave.. na večeru máme hlavne zeleninové šaláty, drahý si zatiaľ nesťažuje, tak som zvedavá do kedy 😀 a malá si aj tak vždy vypýta čo chce..
idem sa pustiť do tej polievky, tak pa zatiaľ

melory
9. jan 2009

ahojte baby...a co vy dnes...nic???? sa mi nechce zdat 😵

lilu18
9. jan 2009

podme podme..na prvu stranuuuu 😀

mel-nove foto? ci zle vidim? 😎

veronika13
9. jan 2009

Riško dneska chytil nejakú hnusnú hnačku, sa mi 2x pokakal na návšteve a teraz zas 😖

lilu18
9. jan 2009

ryzovy odvar al,slabi cierny caj

veronika13
9. jan 2009

jasné, dík
a može piť sojové mlieko?

melory
10. jan 2009

veronika zradsej ziadne mlieko...to aj v nemocnici, ked som bola z hugo...bola prva vec co vysadili....mlieko nelen zahlienuje, ale aj vyvolava hnacky.

lilu18 vidis dobre....len teraz sme dvaja aj s MM. 🙂

zuzkafuny
10. jan 2009

ahojte... idem piť kávu 😉

veronika13
10. jan 2009

ale sojové vlastne ani mlieko nie je, nie? je to ako náhrada za mlieko... ale nadávam mu, ani si nepýta, ani v noci nepýtal, čo obyčajne pije 2x

lilu18
10. jan 2009

zdravim 🙂

lilu18
10. jan 2009

idem papat-mozno vecer mrknem 😵

melory
10. jan 2009

veronika je sojove mlieko nutrolin, sojove v prasku, take obycajne akoby do kavy a potom aj tekute sojove v krabici, ako normalne mlieko trvanlive. ale jasne, ze po mlieku ani stopy.....no aj tak ma presvedcili v nemocnici, ze ucinok je ten isty. takze nedavat pri hnackach, kasli a vracani.
....veronika....dva krat????????????????????????????
....moja spi celu noc, ani by ma nenapadlo, ze este........2x....si ma vykolajila.

melory
10. jan 2009

inak k vzdoru som nepisala, lebo stelka ho nema.....hugo ma doterz 😀 ....ju to dako nebavi, je flefibilna.

melory
10. jan 2009

flefibilna asi tazko ale flexibilna ano

luminkasp
10. jan 2009

caf mel

melory
10. jan 2009

ahoj spanielka...ako ? teplo? tu pod nulou

luminkasp
10. jan 2009

ze teplo, boze, este dobre, ze my nemame plyn z ruska, mel -5, ano pocujes dobre, -5 a snezi cely den

melory
10. jan 2009

nechapem....inak tuho rozmyslame nad dovolenkou v spanielsku, lebo muz chce ist do grecka, ale tam sa nikde nemoze fajcit....tak to teda nejdem 😀 , nahrad je taliansko, ale muzovi sa nepaci more a ta tlacenica na plazi.....tak vyzera to na juzne spanielsko. .....
ze -5...ved to je aj tu.

luminkasp
10. jan 2009

mel, juzne spanielsko, hm, to je fajn, ze by ste ma dosli aj kuknut? 😉

tu je fakt zima, musim ist

melory
10. jan 2009

si na juhu? dako som nepostrehla....popozerame ponuky....poradis? co najblizsie k vam a k letisku.

melory
10. jan 2009

mame pozvanie aj do ameriky....ale...je tu velke ale, ze ked uz mame dat za letenky tolko penazi, radi by sme sa stretli aj s kamoskou v kolumbii a pozreli si aj mexico....cize musime to zosumarizovat....a spanielsko je s detmi a amerika bez...no vsetko je to o vzajomnom zosuladeni tolkych osob na jednom kontinente. ak nevyjde amerika, urcite pojdeme aspon do londyna

lilu18
10. jan 2009

fuha,mel.a kolko stoji letenka? aj ja by som sla 😀

melory
10. jan 2009

lilu18 dost....30.000sk na jedneho...cize 60.000sk LEN letenky. 😉 budeme mat co robit...mexico je nas sen a preto, ked by sme tam uz boli, tak by sme si to obehali....musime si to pekne premysliet....v lete aby sme sa moc neuvarili, ale zas aby som v svetry nechodila....aby sme sa zodpovedne presuvali z miesta na miesto....mam z toho zmiesane pocity....ale ked nebude amerika....bude na 100% egypt. a to spanielsko s detmi,.

veronika13
10. jan 2009

ahojte, no nedávam mu sojové vôbec. Dnes večer mi zas vyvracal všetko čo za celý deň zjedol a vypil ☹ ale aj svokor, švagor a švagriná dnes vracali, tak je asi niečo vo vzduchu alebo v rodine... dúfam, že to čoskoro prejde.

no tak u nás je -25 😖 to už aj kravám mlieko vo vemene pomaly mrzne...

tak vy cestujete, pekne, južná Amerika sa mi tiež páči, najmä ta oblasť amazonky, čistá príroda... USA moc nemusím, keď už tak tiež niekde mimo rušných miest

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre