Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
14. jan 2009

ty brdo, u nas jak husto snezi ...

dneska som nesla "do roboty" ... robo mi po ceste volal ze ked nemusim nech ani nejdem ze sa hrozne smyka ... no on s Marekom uz boli na ceste ... tak som teraz sama doma ... aspon poupracem aj take veci na ktore sa uz dlllllhoooo chystam ...

maaja
14. jan 2009

inak ked som si teraz zapla MK, tak ako prve som si prcitala od anad ze "mame anetku" som to najprv pochopila, ze uz sa im narodila 😀 no potom som precitala celu suvislost a zistila som ze Anetka je este v brusku ...
danka, tak vam drzim palceky nech vam to cele dobre dopadne 🙂

maaja
14. jan 2009

my pijeme mlieko 2x denne - rano 180ml a vecer bud tolko alebo menej .... kupujem Nutrilon 2ku ... minule nemali tak som kupila 3ku, ale to sa neda poriadne rozmiesat, tak som sa rozhodla, ze aj ked bude mat Marek dva roky, aj tak ostanem na tej 2ke ... inak ja mu davam aj normnalne kravske mlieko, len tak z pohara pit a ide mu ... aj krupicovu kasu a puding z toho robim

lilu18
14. jan 2009

maaja,tiez pije nutrilon ale 3,no a najnovsie som objavila hero baby lactum-zlozenim aj chutovo je tusim najlepsie,mala si normalne pyta eeesteee 😀 akurat ta cena-tusim viac ako nutrilon 😠

Lumi...to nie..! snad nekrachne. 😨

veronika13
14. jan 2009

lumi hádam nie, to možno v súvislosti s krízou povedali, skús niečo vygoogliť o tom.

ja som upratovala po Vianociach, teda aj po Novom roku také kúty čo už dávno nie, no potom sme pochoreli, tak to zas stojí, ale však neutečie 😀

lilu18
14. jan 2009

😀 neboj pocka ta

maaja
14. jan 2009

klop klop, my sme zatial zdravi 😉

veronikap
autor
14. jan 2009

ahojte 🙂 lumi o sky europe sa hovorí už dlho, že krachuje, ale lietať lietajú, tak ja by som si z toho veľa nerobila... v dnešnej dobe by nás už asi nemal prekvapiť krach žiadnej firmy 😖 kamoška robí v Peugeote, od nového roka bola v robote 1 deň.. najskôr finančná kríza, teraz plyn... nikto nevie čo bude nasledovať 😒 hrôza tieto časy ☹

my tiež ešte pijeme nutrilon, teda ja kupujem v rakúsku milupu junior, stojí 9,90, t.j. cca o 150,- Sk menej ako Nutrilon a podľa mňa je to to isté.. ale pijeme už len pred spaním 180 ml... odkedy jej ho nedávam napr. ráno, tak zje aj kúsok chleba s maslom a skôr si niečo vypýta že chce jesť... a jogurty by jedla stále 🙂

my sme tiež zatiaľ zdravý (klop, klop)

nechcem ešte nič zakríknuť, ale tak dlho asi nevydržím... 😀 tak zatiaľ len tak medzi nami: sme v 6. týždni 😵 😅 mám to už aj od lekárky potvrdené, ale ešte bolo skoro na ultrazvuk, takže sme ešte nevideli srdiečko, ale som presvedčená o tom, že bude všetko ok 😵

anielik
14. jan 2009

veronika to je super 🙂 veeeeeeelmi gratulujem🙂 takze mozno stihnete aj koniec augusta 😀 😀 😀 juj, aspon tam nebudem sama... 😉 😉 😉

luminkasp
14. jan 2009

veronika gratulujem, to je skvele, tesim sa s vami. Tak si s anielikom opat zopakujete tehu maraton 😎

veronikap
autor
14. jan 2009

ďakujeme 😵 veľmi sa z toho tešíme.. zatiaľ to vychádza na 13.9., tak uvidíme.. 😉

melory
14. jan 2009

veronika velmi sa tesim 😵 😵 😵 zinka bude mat surpdenca...to bude radosti 🙂 nech sa vam dari, vela stastia

veronika13
14. jan 2009

veronikap, gratulujem, to je prekvapko 🙂 nech je všetko v poriadku 😵

mirininu
14. jan 2009

ahojte kočky,

trošku som k Vám nakukla 🙂 . Mám tiež aprílového drobca ale rok 2008 , chcem sa opýtať: boli ste niektorá v lete na dovolenke? Viete niečo odporučiť ? My by sme chceli ísť , ale nemáme predstavu kde by to bolo vhodné.

Ďakujem

veronika13
14. jan 2009

boli sme v Chorvátsku, bolo fajn, len by som zvolila niečo viac na severe Chorvátska, kvôli dlhému cestovaniu, tam bola melory, tak poradí viac. Určite ubytko bližšie k moru, my sme mali vyše 130 schodov a niekedy to bolo hrozné, po prvých dňoch sme si už zvykli

melory
14. jan 2009

tiez sme boli v chorvatsku, ale poviem ti, ze na rok uz nejdem nikam, kde su kamienky....velmi to malej vadilo, stale na nich padala, mala modriny na nohach...uz budem vyberat dovolenku s pieskom a lietadlom.....predsa sme sli 15-17 hodin v autobuse, nastasti sa mi nepokakala, ale aj tak mi nervy tiekli z casu na cas....takze plaze nevyhovujuce...aj ked uzili sme si to na jednicku

ingrid78
14. jan 2009

Veroni uzasne gratulujeme.
Asi mi toho vela uslo, aj Anielik caka babo?
Poviem vam aj ja by som prial pre Kajku surodenca, strasne ma rada deti, ale kedze som tu sama, tak do toho teraz nejdem, keby som tu aspon mamu mala.
Inak o tom Rakusku uvazujem, ze tam zacnem chodit na nakupy, tu ma fakt uz se.. 😠 Za kasu 120,- a v Rakusku stoji2 eura. Nerozumiem tomu, maju ovela vyssie platy a nizsie ceny, tu su vsetci pripeceni, kazdy sa chce len rychlo nabalit, ta nasa povaha slovenska...

maaja
15. jan 2009

veronikap, to je uuuuzasssnnneeee 😎 !!!!! velmi vam to prajem, a je super ze sa vam tak relativne rychlo podarilo ... a tiez chapem ze este nechces moc o tom vykrikovat a tesit sa, ale neboj, urcite vsetko dobre dopadne ...

teda s anieličkou to mate super .... drzim vam obom palceky a priebezne informujte, ne ze nam zdrhnete k tym augustovkam / septembrovkam 😵

inak musim povedat, ze v poslednej dobe sem chodim zo zvedavosto kvoli veronikap 😀 ze co a ako 😉

maaja
15. jan 2009

a sme aspon na chvilku na prvej strane 😉

luminkasp
15. jan 2009

ingrid aj ja som tu uplne sama ☹

kojis este karolinku? ako ste na tom? ja kojim este cez den 3krat a v noci 2krat, uz uvazujem o odstaveni, ale bude to kriz... Baby, ta moja, ked jej nechcem dat, tak mi vravi, mami, daj mi iba trosicku, pozri iba taku malu, a ked nepovolujem, tak, mami, iba minutku... No keby aspon nehovorila, ako sa mam tvarit,ze nerozumiem? 😀

maji, opat na chvilu na prvej strane

a ja chodim, aby som maju vystihla, a nic, hehehehehehehehe

zuzkafuny
15. jan 2009

Ahojte...!!!

veronikap
autor
15. jan 2009

ahojte, ďakujeme za gratulácie a jasné, že vás budem priebežne informovať... k septembrovkám sa mi zatiaľ veľmi nechce, vy ste môj "domov" 😀

miri, my sme boli s malou minulý rok v Turecku a bolo super.. z lietadla bola úplne paf, odvtedy len na oblohu ukazuje a hľadá lietadlá a z vody sme ju museli ťahať nasilu 😉

no lumi, zatiaľ čo počujem a čítam, tak čím neskôr odstavíš, tým to bude ťažšie, lebo dieťa už má svoj rozum a to ho len tak ľahko neokabátiš 😉 ale držím palce nech je to "bezbolestné" 😵

idem dovariť obed, už mi nejako vyhládlo, tak sa majte zatiaľ 🙂

melory
15. jan 2009

ingrid..a ja???? s dvoma detmi a tiez uplne sama. vies co, da sa to. zorganizujem si to v ramci moznosti. pomoci som sa nedockala...len co mama prisla po porode, aj ked velmi mi pomohla s varenim....ale na druhej strane sme stale nieco upratovali, tak som bola strasne unavena a ubolena.

maaja
15. jan 2009

ingrid, aj ja som sama ... uuuplne, ani po porode mi nikto neprisiel pomoct 😒
tak vidis, kolke sme same a zvladame to ... šak sme ženy, ne ? 😉

anielik
15. jan 2009

ja som tiez sama, jedna babka 450km, a druha 200km. A teraz tiez nepredpokladam ze by mi niekto pomohol. Ako mi bolo povedane, som sikovna a zvladnem to 🙂 takze tak A ked prideme na navstevu tak tiez vzdy maju vela prace... tak akurat, ze sme tam ☹
Po porode mi ostal doma "pomahat" manzel, pospal si s malym... a ja som zatial navarila, upratala....

maaja
15. jan 2009

aj moj manzel ma ten isty styl pomahania ako anielikin 😀
tiez si mysli ze ked ide s Marekom spat ze je to vybavene a este mi potom vycita, ze ved on s nim bol uz dve hodiny !!! akurat ze tie dve hodky Marek prespal ...
ale dve hodky na obriadenie domacnosti nestacia ☹

melory
15. jan 2009

u nas sa nemozem stazovat, kto zbada, ze je stelka pototo, hned sa chopi ...ked zakricim...laska...prosim ta prebal ju....nie je problem...tak isto mlieko, jedlo a vsetko ostane...rano kto prvy vstane ten ma deti....flase, ranajky, hygiena...oblecko...kompletka. a to plati aj ked chodi do prace. a navyse odnasa huga do skolky a ja vylihujem v posteli so stelkou...mohol by sa nahnevat - no nie?
ale...nikdy ich nemal oboch vonku...

melory
15. jan 2009

uz sme objednany na ockovanie proti pneumokokom.

anielik
15. jan 2009

tak tak to spanie u nas bolo ked som prisla "oddychnuta" z porodnice
teraz je to viac menej v poho, spolu upracu, prebalia sa, hraju sa...ale matko zasadne zaspava len so mnou...nechce spat s tatom (co by za to dal 😀 😀 😀 ) Ale jedlo robim len ja ☹ , nieze by mi to nejako vadilo, ale dochadza inspiracia a potom ma to ...

melory
15. jan 2009

varit varim len a len ja...ale chlie a vajce vie... 🙂 dokonca velmi nam pri hugovi pomohlo mat svoje dni...bolo to tak, ze ja som mala pondelky a piatky a on stvrtky a utorky a streda a vikend spolocny....ja som chodila cez "svoje dni" cvicit a on tak isto, lae niekedy som sla aj s kamoskami do kina a podobne...bolo to super, teraz to nemame na dni,m ale tiez si na dve hodky jeden z nas obcas vyjde....treba si vyluftovat od deti hlavu...potom ich lubim o 1000x viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre