Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
21. jan 2009

aha...kartu mame prepadnutu, mozno je tych 50,-sk za obnovenie karty

veronikap
autor
21. jan 2009

mel, tak dodatočne všetko naj 😵
inak musím povedať baby, že my sme toľko liekov a homeopatík ešte ani nevideli... okrem jednej teploty z očkovania a jedných soplíkov nám doteraz nič nebolo... tak dúfam, že to nezakríknem a vydrží nám to aj naďalej KLOP, KLOP
tak sa rýchlo všetci vyzdravte

veronika13
21. jan 2009

nie, za jednodňovú kartu

ingrid78
21. jan 2009

Mne teraz doslo, ze som bla v piatok kajku ockovat a do cakarne pislo chire dievca, asi 20 min sme tam s nou boli, tak sme to asi od nej schytali. Ja sa tiez vyhybam vselijakym umelym vitaminom, lebo mala toho vela poje v ovoci a cerstych stavach. No ale ked mame ochoriet tak ochorieme, co uz. 🙂

veronika13
21. jan 2009

bola by som radšej keby jedol ovocie, ale žial nepatrím k tým šťastným, tak mu tie vitamíny nejako nahradiť musím, nie?

melory
21. jan 2009

ze sa siry daka viroza, ja normalne uvazujem, ze hugo ostane doma.

luminkasp
21. jan 2009

hodila som nejake nove foto a zas bezim, majte sa krasne

zuzkafuny
21. jan 2009

to takmer všetky snž???
tak držím prsty nech sa to rýchlo chytííí 😉 🙂

maaja
21. jan 2009

cafte,

my sme dneska sami doma ... Robo je v KE ... mne uz sibe ze som treti den vkuse doma, ani kuk von ... ale chudiatko Marek, tak straaaasne kasle ... nastastie dneska mal uz iba taku mini teplotku, max 37,5 ... dneska isiel spat uz o osmej, lebo cez den spal len hodku 😒

maaja
21. jan 2009

jak ma veronika13 doma mužíka, ani sa nezastavi na večernu šichtu 😖

zuzpidka
22. jan 2009

dobré ránko. tak som vás trošku prečítala. my sme zatiaľ ok, zatiaľ zdraví, tak uvidíme dokedy. šéfko toho roku maturuje tak už mu zhustili školu. má ju každý druhý týždeň takže to máme perné a ešte od jari ideme rekonštruovať dom. tak uvidíme ako to všetko zvládneme. všetkým chorým želáme skoré uzdravenie. 😉

lilu18
22. jan 2009

ahojte,tak aj my sa hlasime do choreho klubu 😒 veru viroza..

melory-to moze hocikto privliect aj ked ostane hugo zavrety doma 😠 a tu metro kartu ti moze vybavit hocikto znamy kto uz kartu ma a na stalo. my sme tak dali kamoske aj svokrovcom.

zuzkafuny-veru snazilkuje sa tu 😵 to len my mladice radsej nechavame na nahodu-aj ta by uz nemusela byt 😀

prajem rychle uzdravenie

lumi--idem pozriet fotecky,ale flakas nas 😎

lilu18
22. jan 2009

zlatucka je ,terka rastie ako z vody co chvila budete vyzerat ako sestricky apoziciavat si jedna druhej saticky 😀

zuzkafuny
22. jan 2009

Lilu 😀

zuzpidka
22. jan 2009

Tereska je zlatá. Veď všetky naše detičky sú naj.................................. 😝 😀 Ten môj anjelik spinká a ja robím úlohy s Danielkou. 😉

zuzkafuny
22. jan 2009

Mi sme si dnez rozbili hlavu vzadu ☹ až na jeden štich ☹
Lebo to moje skáče ako opica 😅 a prišli sme z chirurgie a skákal zas... hlavičky do sedačky 😅
Čo ho mám priviazať???

lilu18
22. jan 2009

..zuzi-aprilovca 😀 ja uz som rozmyslala,ze kupime trampolinu..inak sa nic vazne nestalo? hlava trosku viac krvaca aj ked ide o male zranenie,ale ked to bolo na stich asi sa riadne tresol 😨

melory
22. jan 2009

lilu tvoja mala ma neskutocne pekne vlasky....take dlhe a huste....fakt...moja ma na hlave od narodenia co narastlo a nic moc....

zuzulik22
22. jan 2009

ahojte, tak sa ozyvam po dlhom case. kazdy den na vas myslim, ale nestiham vas citat. Pozerala som par stran do zadu - veronikap - gratulujeme a tesime sa, s anjelikom sme sa uz tesili 🙂 . My sa mame strasne rychlo, rano odchadzame z domu o 7.00 a domov prichadzame o 19.00, akurat okupeme maleho, nakrmime a ide hajat. Potom sa najeme my a ja zaspim na gauci. Pre Kubka do skolky chodi moj otec, zo skoly ide k nasim a tam si ho my vyzdvihneme. Je to velmi narocne, cez tyzden sa poriadne ani nevidime a tak to vsetko dohaname cez vikend. Ale ja verim, ze sa to trosku zlepsi, ked uz budem v robote dlhsie. Inak nemam nic nove, kubko je cert riadny, vzdoruje jedna radost, a pritom v skolke je zevraj najlepsi a krasne vsetko papa a doma nechce jest a ani neposlucha 🙂 . ale hlavne, ze sme zdravi. Majte sa tu krasne, myslite na nas, nech to v zdravi vydrzime. 🙂 🙂 🙂 🙂

maaja
22. jan 2009

kde je veronika13 ?! som jej pisala IP a cakam na odpoved 😠 😀

zuzulik22, veru chodit do prace uz ako mamina je asi troska o niecom inom ... ozaj je to take, ze s tym dietatkom su rodicia len malicko cez tyzden ... take smutne ... ale neboj, ked bude leto, bude dlhsie svetlo a minimalne ten pocit bude taky ze si s nim dlhsie, nie ?

ten moj syn ale straaasne kasle, chudiatko ☹

lilu18
23. jan 2009

caute,musim vas postrcit na prvu str.

zuzulik-mama je uc MS na dochodku a tvrdi,ze ked dieta v zariadeni poslucha doma naopak-nevie sa vpratat do koze 😀 ale hlavne ze zdravicko sluzi.

Melory- 😀 mozno zdedi aspon kvelitu po mne,ked nie farbu

veronikap
autor
23. jan 2009

ahojte, dnes sa sem nikomu nechce? 😉 ja som bola včera na odbery a na poradňu idem 10.2., tak sa už neviem dočkať prvej fotky 😵
poobede ideme na víkend k našim, oni sú už asi jediní, kto to ešte nevie, lebo im to chceme povedať osobne 😝 inak baby (tie čo už máte dve detičky) zdá sa mi, že mám nejaké väčšie brucho, na to, že som len v 7.tt .. niekto mi vravel, že keďže som už bola tehotná, tak je to normálne.. ako ste boli na tom vy? 😕
ak by som sem už nestihla prísť, tak želám pekný vikend 😵

lilu18
23. jan 2009

ja som nikto?.................... 😒

mounty
23. jan 2009

ahoj veronika, ja som mala uz v druhom mesiaci brusko, tak asi je to pri tych druhych normalne, ale koniec koncov som doteraz pribrala ako v prvom tehu, takze pohoda...........drz sa , kedy sa uvidime? Ja asi o tri tyzdne rodim, predcasne, tak sa musime dovtedy stretnut, nech Ti aspon vankus vratim, aj ked Niki sa donho zamiloval a zaspava tak ze mi ho slohne a da si hlavu medzi tie boky, je zlaty..........no, majte sa zatial, ozvi sa....

anad
23. jan 2009

mounty my vas tiez cakame 😀 uz si dohodnuta na termine? my sa zase nejako stale drzime 🙂
veronika aj ja som mala druhykrat vacsie brusko

maaja
23. jan 2009

dani, ty co tu este robis ? 😀

maaja
23. jan 2009

veronikap, jeeeej, tak uz oficialne ???? no tak sa tesiiim ;)
inak aj segra ked cakala druhe, tak mala väcsie brucho ... ja by som brala keby som mala take jak som mala 🙂

mounty, a preco ides rodit predcasne ???????????

maaja
23. jan 2009

jaaaj baby, dneska som sa veru troska zlakla ...
som uz pisala ze marek je chory ... on ma od utorka vkuse teplotu !!!!
v utorok poobede mal cez 39 !!! v tredu uz menej, no aj tak to bolo blizko 38 a stvrtok detto ... no dneska ma zasa skoro 39 😖 tak som volala Dr a ta ma troska upokojila ... vraj pri laryngitide je normalne, ze jeden den je vysoka teplota, potom dva dni pokles, na treti den zasa vysoka teplota a potom by uz malo byt dobre ... tak snad sa cez vikend uz dolieci ...
chudiatko moje male ... a to som ja na vine, lebo som povedala ze uz by mohol byt chory, lebo davno nebol ... 😅 robo mi povedal ze som si radsej Ferrari mohla zelat 😀

anad
23. jan 2009

maji 😀 to teda ano. tak sa rychlo vyzdravte, myslime na vas

anielik
23. jan 2009

ahojte,

veronika aj ja mam vacsie brusko ako pri prvom tehu 🙂 Inak ja som bola na odbery dnes a v utrok idem na nejake vysetrenie co sa robi v 10tt ale nevim co, leb sestricka to zahovorila. A dostanem aj tehu knizku 🙂
U nas to okrem Vas a nas nikto nevie, teda moja mamina, lebo vie ze som bola na zakroku, Povieme im to na moje narodky...to uz bude po 12 tt

Mounty, preco predcasne pojdete?

zuzulik myslim na teba, neboj to sa vyvrbi a bude dobre. Chvalabohu ze uz nestaviate, aspon to mate pokoj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre