Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
27. jan 2009

a čože smutno 🙂

maaja
27. jan 2009

veru anielik, coze tak smutno ? ved to je este dost malo, nie ? ... ozvala sa buduca tridsiatnicka 😀

maaja
27. jan 2009

kati, to mas super bilanciu - jedno díte do 30ky a druhé po 30ke 😵

anielik
27. jan 2009

hej hej super bilancia :DDD 😀

moja mama ma mala v 30tke tak ja to obstrelujem 😀 😀 😀

anielik
27. jan 2009

maji ale aj tebe to tak vychadza nie?

maaja
27. jan 2009

no ano, aj mne to tak vychadza a zda sa mi to take mile 😀
moja mama mala v 19, v 20 a v 26 😀 takze ja sa k nej ani nepriblizujem ... vlastne troska, Mareka som mala v 27 ...

ozaj, a tretie budeme mat po 40ke, nech lilu neni sama 😀

maaja
27. jan 2009

troska odbocim:

viete co robi v poslednej dobe Marek ? bije nas ... z nicoho nic pride a taku mne alebo robovi svacne a potom pozera ze co bude ...
alebo znicoho nic rozhadzuje veci - napriklad vsetko zhadze zo stola alebo rozbije dom vystavany z lega ...

no a pritom vsetkom sa tak hnusne drzo diva 😒

maaja
27. jan 2009

idem haji
papa

veronika13
27. jan 2009

maja, presne toto robí aj Riško, bije nás a tiež rozhadzuje hračky, ani sa nehrá, len rozhádže, aj nohami rozkope a je hotovo... neviem ako ho to odučiť, preto príjimam rady 🙂

zuzpidka
28. jan 2009

dobré ránko. už je hore aj Rastík. všetkým snažilkám držíme palce, aby sa to podarilo čím skôr.
Veronika13, Maaja, aj nám to robí Rastík. a má z toho obrovskú radosť, hoci my kričíme a sa zlostíme. radu na to nemám. tiež sa rada poučím. 😒

anielik
28. jan 2009

dobre ranko

u nas to tiez je takto ale uz straaaaaaasne dlho chvilu to prestalo a vcera ma pohrizol :( ja nviem co zase ma :((((
U nas najviac zaberie ked ho poslem za dvere...co uz nepomaha tak odidem ja a presne vie ze spravil "mega" zle

Babulky help, co dnes varite, ja uz neviem co ☹

mounty
28. jan 2009

ahojte, pridavam sa k matkam s protestujucimi detmi, ale u nas nastastie zabera jedna vec, a sice: ked hodi hracku o zem alebo do nej kopne, skratka spravi nieco co je u nas neprijatelne, nehovoriac o bitke ludi, ale to nastastie este len raz skusil.........tak mu poviem ze sa s takymi detmi nekamaratim co tak robia a idem prec, uplne ho ignorujem az kym nepride a prituli sa a povie bud prepac (pe..) alebo nebudem (ne bum bum). To ho vrati spat do koze, najhorsia je pre deti nasa ignorancia, to si piste...........a samozrejme donekonecna vysvetlujem.....tak vela uspechov, viem ze kazde dieta je ine ale u nas zabera toto........papa

lilu18
28. jan 2009

ahojte-anielik-rizoto-to si aj mala da,lebo kuracie a tatovi sunkofleky 😀

drzkajte sa ja este okolo obeda mrknem

mounty
28. jan 2009

zuzpidka, krik ani hnev rodicov nie je na osoh, radsej v tichosti, to deti viac rozculi..........a keby len deti, muzickovia by iste vedeli rozpravat 😉

anielik
28. jan 2009

hej tak ako pise mounty, najvacsi trest je pre nich ked sa prestaneme s nimi bavit, matko hned dobehne a pusinkujema a fuka a mojka sa 😉

zuzkafuny
28. jan 2009

Kto to tu plače nad 31??? 🙂 Anielik a čo nato máme povedať ja a Lilu??? Liluuu že?! 😀 😀 😀
Aj ja by som ešte chcela bábo..., ale... 😖
Ja na malého tiež skríknem 😠 ale ja keď vidím ako skáče, tak mi je zle od žalúdka 🙄
iné mi ani nevadí... a robí zásadne len také veci, na ktoré sme kedy povedali nie... 😀 😀 😀
ale už povie dada, kaka (čokoláda 😀 ), aka (voda),
to už je dohromady možno aj 10 slov 😀

zuzpidka
28. jan 2009

ja som včera uvarila guláš a dnes žemľovku s jablkami.
ignorujeme ho už dávnejšie, keď urobí niečo zlé. 😒

veronikap
autor
28. jan 2009

ahojte, ja dnes varím mäsové guličky v paradajkovej omáčke a zemiakovú knedľu k tomu..
no naša opica keď urobí niečo naozaj zle, tak ju pošlem do izby.. dvere jej nechám otvorené, ale musí byť v izbe a premýšľať.. to obyčajne spustí plač a príde za mnou prosíkať, aby som ju stisla (objala)... ale našťastie to nebýva často... ono je teraz aj ťažko ju napomenúť.. keď jej vysvetlím že sa to nesmie a prečo, tak ona na mňa pozerá tými veľkými očami a začne mne vysvetľovať, že to sa nemôže... ako keby som zle urobila ja.. 🙄 😀

lilu18
28. jan 2009

zuzkafuny-tak je aspon jedna spriaznena dusa 😀 niekto by sa 31 tesil,najkrajsie roky-ani nie puberta ani nie staroba 😀

tiez sa jedujeme a hadze sa o zem a reve na plne kolo-ved ju to prejde 😎

veronikap-tak tie gulky som viac krat skusala a nikdy sa nepodarili-bud sa rozpadli alebo zase boli tvrde a ta omacka bud riedka al.husta 😖

veronika13
28. jan 2009

veronikap, napíš recept, dnes som kúpila mleté mäso, tak ma možno inšpiruješ 😉

veronika13
28. jan 2009

Maaji, dneska sa mi s tebou snívalo, že si k nám prišla na návštevu s Marekom, a že sme kecaaaaali, až tak, že som ti ani kávu neurobila 😀 chalani sa pekne hrali a že si odchádzala až neskoro v noci čo sme sa tak zarosprávali... som to ja ale hostiteľ, čo? 😀 🤐

veronikap
autor
28. jan 2009

no ja nejaký konkrétny recept nemám... záleží na tom, čo mám doma 😀 dnes som ich robila nasledovne: mäso som ochutila soľou, korením, strúčikom cesnaku, nasekanou cibuľou, jedným vajíčkom a majoránkou... dala som aj trochu strúhanky, aby nebolo mäso veľmi "mokré" a guličky lepšie držali... guličky som opiekla na panvici zo všetkých strán, keď už viac-menej boli tak napoly hotové (a zvonka celé zatiahnuté), tak som ich vybrala... na tej istej panvici som opiekla vo výpeku cibuľu, pridala som drvené paradajky vo vlastnej šťave, jeden pretlak, soľ, korenie, cesnak, trochu cukru a toľko vody, aby omáčka nebola veľmi hustá, ale ani riedka.. keď sa omáčka začala variť, pridala som guličky a dusila ich v omáčke až kým neboli hotové... toť vsjo 😉

zuzpidka
28. jan 2009

Veronikap, robíš chúťky na večer. 😀

veronika13
28. jan 2009

dík 🙂

lilu18
28. jan 2009

uz viem kde som urobila asi chybu-tie gulky som neopekala,rovno som ich supla do omacky.No nabuduce uvidim 😎
vdaka

maaja
28. jan 2009

zdravim 😎

no veronika13, asi sme si mali co povedat, ked si aj na kavi zabudla 😉 no mohli by sme sa niekedy nejak zorganizovat ... by som sa potesila ....

k tomu hnevu deticiek: to ho mam ignorovat akoze som nevidela ze rozhadzal kocky alebo celkovo sa mu prestat venovat ?

ja tiez neviem co zajtra varit ☹ ale to co napisala veronikap je na mna asi zlozite 😀 navyse, paradajkovu polievku sme mali cez vikend

lilu18
28. jan 2009

maji-vyhresit,povedat mu svoje a otocit sa na opatku.Uz je velky musi pochopit ze urobil zle a ty sa hnevas 🤐

maaja
28. jan 2009

lilu, ty si na nocnej sichte ??? 😀

nooo on vie ked sa hnevam, ale tu to nezabera 😠

lilu18
28. jan 2009

len nepovol,ustan si svoje,lebo decka to razom vycitia kde mame trhlinku 😅

veru ,muz mi chrni za usami aj mala a mne sa nechce 😵

lilu18
28. jan 2009

idem aj ja-nakazili ma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre