Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
3. feb 2009

anielik, boli sme, no este nikdy mu zuby nekukal ... naposledy sme boli niekedy pred letom 2008 a vtedy vlastne este moc zubov ani nemal ...

zuzkafuny
4. feb 2009

Veronika 🙂
možno že si už tehu...
Mne sa tvorilo mlieko keď som Zuzku dokojila ešte roky rokúce... alebo skôr niečo také žltkasté. Bola som aj u lekára a nebolo to nič vážne. A keď som dokojila Mišiačika, tak úplne... už nevytlačím ani keby som ich dala žmýkať do práčky 😀
Mudr povedal, že to bolo tou strašnou túžbou po druhom dieťatku 😵 😵 😵
To všetko najlôepšie... k meninám? Tak sa pripájam aj ja... Musím si kúpiť kalendár!
Ani my sme ešte neboli u zubára... ale sa chystáme...

ingrid78
4. feb 2009

Veroniky nase, prajeme vsetko najlepsie k meninkam 🙂

zuzpidka
4. feb 2009

ahojte.
Veronikám želáme všetko najlepšie, hlavne veľaaaaaaaaaaaaaa zdravíčka, šťastíčka, trpezlivosti a lásky. 😉 🙂

melory
4. feb 2009

stelke kontroluje zuby moja svagrina - zubna hygienicka - hugo si uz u zubara svoje odtrpel, ale vzdy bol statocny a davany za priklad. vytrhnute styri zuby a styri stolicky opravovane {vrtanie, plombovanie}

zuzkafuny
4. feb 2009

Chúďa... 😖
Moja Zuzka tá je tiež odvážna čo sa týka zubára...
Ako som ju to ja mohla naučiť...??? Ja mám zo zubárov husiu kožu a stavy na odpadnutie...

lilu18
4. feb 2009

k meninam vsetko naj prajem 🙂

maji,zubara som poriesila a krive zubky este neriesi,ze az tie trvale sa riesia.Znova pojdeme na jar,len tak sa otukat aby sa neskor nebala.Teda neviem si predstavit ako hugovi opravoval a trhal zuby 😕 ved tie decka nepresvedcis ze trebaaa 🤐

k tym prsnikom-niekde som citala ze aj ked sa dieta casto tuli k maminke zacne sa tvorit mlieko..neviem nie je to z mojej hlavy a este ked si niekto pamata tie vojnove filmy,tam zo zufalstva maminy prikladali k prsiam velke deti a mlieko sa zacalo tvorit 😕 a fakt je ze tuzba po dietati to spusti ako pis zuzkafuny

lilu18
4. feb 2009

kocky a kde je LUMI? su chore? dlho sa neozvala a to tu bola nonstop 😨 🤐

veronikap
autor
4. feb 2009

ahojte, ďakujem za gratulácie 😵
my sme s malou ešte u zubára neboli.. ten môj mi povedal, že až tak po dvoch rokoch, že skôr to ani nemá veľmi zmysel, lebo deti nevedia až tak spolupracovať... lepšie sa dá vysvetliť prečo to treba (otvoriť ústa, skontrolovať zúbky a pod.), tak sa skôr odbúra aj ten strach, že čo sa bude diať...

lilu18
4. feb 2009

ved nemusi hned otvorit pusu,staci sa zoznamit s prostredim 🙂

ingrid78
4. feb 2009

No Veronika,nam presne to iste povedal nas zubar. Takze tiez caka. Dolne dvojky ma krive, neviem ci je to z cumla, ale asi sa to fakt riesi pri trvalych zuboch. Aj ked mliecne su zaklad.
Lumi ma tusim choru malu.

maaja
4. feb 2009

veronika13 a veronikap,

vsetko najlepsie k meninkam 😵

melory
4. feb 2009

tiez sa pripajam ku gratulacii veronikam...aj madonna je veronika 😉 , vela zdravicka vam prajem a ten vas usmev na tvari, ze pohoda, klidek.

melory
4. feb 2009

vyuzivam pocasie na upratovanie bytu, satniky a podobne 🙂

veronikap
autor
4. feb 2009

jaj mel, to by sa aj mne zišlo také upratanie skríň.. teraz keď viem, že veľa vecí aspoň rok nedám na seba.. ale to počká kým mi nebude bývať zle.. teda dúfam, že to už skoro prejde 😝 😅

maaja
4. feb 2009

oooo, no teda, my sme az tak daleko na druhej strane ,???
dneska nikto nesluzi nocnu ???
este ze ma mate 😀

maaja
4. feb 2009

http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

ked pockam s "počinanim" do buduceho roka, tak takmer cely rok by som mala "počinať" dievčatko 😀
alebo ako mam napisať to "počatie" ??? 😕

maaja
4. feb 2009

jaaaaj, ale Marek je podla toho kalendara dievcatko 😝

lilu18
5. feb 2009

maji-dobreee...podla mna tam ma byt-ked pockam s pocatim..a takmer cely rok by som mala pocat..myslim ze sa to neda sklonovat ale mozno su tu mudrejsie hlavy 😎

anielik
5. feb 2009

dobre ranko,

ja som vecer nevladala, mala som tu 2dni maminu tak som si trosicku oddychla, ale ja uz to asi ani neviem, ked som stale s matkom ☹ ☹
Vecer som padla mrtva do postele ;

Vernika pod aj ku mne poupratovat 🙂 aj ked ja som skrine upratovala pre vianocami a tehu veci este nemam doma ☹ aj ked by sa pomaly uz zislli 😲

luminkasp
5. feb 2009

hehehe, maji, no mozes si aj pocinat, vsak nejakym cinom k tomu pocatiu musi dojst 😀 , je s pocatim, pockam s kym s cim s pocatim 😉 😎

luminkasp
5. feb 2009

lilu, a ingrid, no akosi nestiham, mala je chora, ma hrozny kasel, prvykrat musi brat sirup. U nas je hrozne pocasie, baby, uz nech pride jar, lebo ja sa zblaznim, vcera slnecny den 15 stupnov a dnes snezi, a takto je to stale

luminkasp
5. feb 2009

veroniky mali meniny, tak vsetko najlepsie

luminkasp
5. feb 2009

a vy uz chodite k zubarovi?

luminkasp
5. feb 2009

verca, idem ti ip napisat, mne sa snivalo, ze si tehu, preto som sa tato tu minule opytala 😉

luminkasp
5. feb 2009

baby, som tu uz 16min a vy nikde, lilu, nepytala si sa na mna nahodou? 😉 😎

luminkasp
5. feb 2009

anad, aj ja sa pripajam ku gratulaciam, az teraz som si vsimla, ze uz mas anetku

a mounty na teba silno myslim

luminkasp
5. feb 2009

no, luminka vidno, ze tereska spi 😎

veronikap
autor
5. feb 2009

ahojte, lumi tomu sa hovorí smola.. keď máš čas, nikto tu nie je... ale pekne si sa porozprávala sama so sebou 😀 😉 terazka nech rýchlo vyzdravie!
čo by som ja dala za 15 stupňov! dúfam, že u nás už snežiť nebude a už aj konečne občas slniečko zasvieti..

na mňa už prišli asi tehotenské chute .. práve sa napchávam sardinkovou pomazánkou a varím si sáčkovú! polievku s krupicovými knedličkami... som sáčkovú polievku nejedla už roky.. 😝

lilu18
5. feb 2009

som tuuuu 🙂 idem kuk co ste popisali,tusim lumi vidim 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre