Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
16. feb 2009

veronika, tak to si dobre vymakla.

musis hodit foto a potom ti povieme ake mas brusko 😉

veronika13
16. feb 2009

mounty, pekné fotečky a Niki odvtedy čo sme ho neposledy videli, tak už je poriadne zmenený, taký chlapec a nie bábätko 😀 a tiež vyzerá byť riadny šibal.
Čo sa bruška týka, asi tú to už staršie fotky, keď ešte nie je také veľké, nie Katka?
Mne dnes už vlasy dupkom stoja, Riško od rána vystrája, stále len to by chytal, robil čo nemôže... už ma bolí hrdlo, čo ho stále napomínam. Vonku sme nešli, lebo mám ATB, muž sa neponúkol, tak sme sa pučili doma, ale na nervy už. Tiež u nás stále sneží asi meter snehu je už vonku. Včera a predvčerom sme boli vonku, a to sa mi choroba ešte zhoršila, dnes som už nehcela ísť... Potrebujem sa dať do víkendu dokopy, lebo ideme na preteky gazdovských koní, tak dúfam, že nám to výjde 😵

mounty
16. feb 2009

ahojte, vdaka za pochvalu bruska aj Nikinka, ale ta velkost Johanky mi momentalne vobec nie je vhod......minuly tyzden som mala mat vyvolavacku ale Johanka je malinka a vobec sa to neodporuca pri mojich diagnozach, nemala ani 3kila v stredu........a to brusko veronika13 nie je stara fotka 😉 asi tak dva tyzdne.

Dnes som uz mala aj poplach, par kvapiek krvi cerstvej ale to som si asi len poskriabala papierom kozu alebo co pri utierani, odvtedy nic........a samozrejme muzik si nezobral mobil do prace, ja ziadne cislo nemam k nim........nakydalo a na nasu slepu ulicu v kopci asi cestari zabudli, tak sa neda ani zist ani vyliezt 😠 sme tu odrezani od sveta.........anad snad pochopis ked k nam prides na spacirku raz, ale fakt som nemala odvahu dnes ist ku vam.............navyse by som len spalaaaaaaaaaaa

No, veronikap, Tebe to tiez uteka aj s Katkou, bruska nech len rastu........tie ranne nevolnosti poznam doverne, mne je aj teraz furt na odpadnutie, mam malo kysliku a Johi odcerpava este viac........idem uz aj, muza seklo riadne, len lezi..........papa

lilu18
16. feb 2009

joj,mounty 😖 uz nech to mate obe za sebou a hlavne nech je drobcek v poriadku.Velmi drzim palceky

stale snezi,kde je jar????????

veronika13
16. feb 2009

mounty, no to som nevedela ☹ Veľmi na teba myslím, nech ste obe v poriadku 😔

zuzpidka
17. feb 2009

ahojte. tak u nás od včera večera sneží. už sme odpratali autá od snehu, ale kým pôjdeme po Dadku do školy, tak to budeme musieť urobiť ešte raz. 😒

zuzpidka
17. feb 2009

hovorí niekomu niečo pesnička stará s názvom Nejhezčí dárek od česko-slovenských spevákov? toto nám momentálne vyhráva v pozadí. 😉 😀

luminkasp
17. feb 2009

mounty, aj ja na vas velmi myslim a verim, ze vsetko dopadne vyborne, uvidis 😉

lilu, jar je v spanielsku 😀 😎

veronikap, kedy nahodis fotocku? ja uz som velmi zvedava 😉

ja som dnes bola na odber krvi, tak uvidime o dva tyzdne, ci budu vediet vysvetlit moje zahadne modriny...

tereska uz je celkom ok, pomohla nam jar, baby, ja som ju normalne choru brala kazdy den cely den von a myslim, ze to pomohlo viac ako lieko, slnko nam chybalo 🙂

a anielik katka mi tiez este fotku neposlala

veronika13
17. feb 2009

no u nás tiež padá stále, našťastie auto máme v garáži, nemusíme odpratávať, ale zato dvor áno, no mužík si mákne každý deň 😀
ale mne sa to páči, sneh mi chýbal po minulé roky, tak nech je, veď je zima, ale o mesiac už chcem jar 😀 😵

lilu18
17. feb 2009

pada a pada...domov sme prisli na sankach celkom mokre a sane roztrhane 😀

lumi-tak ju uz posli aj na SLOVENSKO 😀 -jar

luminkasp
17. feb 2009

lilu, a ty mi posles na vymenu sneh? ja uz tento rok nechcem, az v decembri 😀

lilu18
17. feb 2009

lumi 😀 ja ze to posles gratis 😀 takl na vymenu....porozmyslam 😀

mounty
17. feb 2009

ahojte, nasa ulica je total zasypana,netusim ako sa ja dostanem sama zajtra na Antolsku autom ☹ ale nejdem sa trapit, rano mudrejsie vecera 😉

len tak pre obraz lumi, kuk kolko mame snehu v zahrade, pridala som foto z poobedia 😉

lilu18
17. feb 2009

juj tak to ani my nemame i ked sankovat sa da v pohode. Opatrne chod a ked nemusis radsej obden.Odhadzovacov zase sneh zaskocil-ako vzdy 😠

veronika13
17. feb 2009

mounty, v dobrom tie snežne radovánky závidím, my sme sa ešte takto v snehu nevybláznili, stále je niekto chorí, teraz ja a minule sme boli vonku, ja už z ATB a sa mi choroba ešte zhoršila. Ale už chceme postaviť aspoň snehuliaka, nech ma Riško radosť
A mužík ako chodí do roboty? nemôže ťa niekto odviezť?

melory
18. feb 2009

vyzera to, ze dnes mounty rodi?

anielik
18. feb 2009

ahojte,

mel uvidime, predsa len je uz pomaly najvyssi cas 🙂

Mna v pondelok seklo v krizoch a nemozem sa hybat, a vyraza mi to do lavej nohy, je to hruza, a hlavne ze si nic nemozem dat :(

lilu18
18. feb 2009

caute-u nas riadna smyklavica 😠 isli sme len do obchodu a mala asi 10x spadla 😠

mounty dufam ze si v poriadku prisla na antolsku a az prisiel malej cas,dufam ze ste obe ok.Drzim palceky

veronika13
18. feb 2009

mounty, drž sa 🙂

mounty
18. feb 2009

ahojte, som po poradni.........autom som tam dosla ale spat uz nie, ostala som na konecnej dlhacov, ku nam sa nedostanem lebo nasa ulica pre cestarov neexistuje.......

co sa tyka porodu, tak asi nehrozi, dnes tam bol daky iny doki, vraj som zavreta, len na maly prst otvorena a ze to vidi na prenasanie........vraj ked chcem porodit skor, mam si zaplatit doktora,,,,,,hnusaci, mala som ja veru ostat na Kramaroch, tam daju vyvolavacku bez takychto cavikov..........no, postazovala som sa, tak idem..

muzik lezi doma, nevie ani vstat tak do prace nehrozi, ja si soferujem smelo po celom meste sama, aj na nakupe som bola velkom, co uz, musime byt zeny bojovnicky, aj bez chlapov si poradit.......

veronika13
18. feb 2009

mounty, a prečo chceš vyvolávačku? veď to je omnoho horší pôrod, nechaj to radšej na prírode, ale viem, že pre tvoj zdr. problém to možno nejde
to hej, bojovníčky 😔

veronikap
autor
18. feb 2009

ahojte, mounty drž sa, myslíme na teba .. Johanke je u teba veľmi dobre, tak sa nečuduj, že sa jej nechce 😵 a asi vie, aká je vonku teraz zima 😀
anielik, tak to nezávidím... si neviem predstaviť, ako by som fungovala so seknutými krížami... mi stačilo včera ako ma hlava bolela.. som myslela, že sa zbláznim... 😒

ja som dnes bola na NT vyšetrení (chromozómové poruchy, downov syndróm a pod.), tak bábo je zdravé a všetko je v poriadku, tak sa teším..

u nás je síce snehu tiež dosť, ale všetko je zamrznuté a kopec ľadu... 😖 na víkend sa chystáme k našim do TO, tak ak ešte bude sneh, snáď sa už konečne aj posánkujeme..v neďalekom parku je taký super kopček pre deti...

luminkasp
18. feb 2009

mounty, ja normalne v dobrom zavidim, kolko snehu, to u nas nenapadlo snad ani za celu zimu. U nas uz zacali kvitnut stromy 🙂

mounty, ze by si dala prenasanie ako ja pri tereske?

verca, ja som mala vyvolavany porod a uplne super, sak ja som ani bolesti poriadne nemala, trikrat potlacila a mala bola vonku. Tak ak je pravda to co ty pises, tak potom prirodzeny porod to musi byt fakt klasika 😎

anielik skore uzdravenie

idem hodit nejake fotky aj ja, ze ako chodime vo svetrikoch, a to mi dnes povedali, ze co jej ho nedam uz dole 😎

luminkasp
18. feb 2009

este som zabudla, my sme dnes boli na dvoch prechadzkach, jedna do dediny a druha do kopcov (ja zijem nakonci dediny, takze to mam blizko), sme mali take stastie,malu som nasadila na bicykel a isiel prave pastier aj s ovcami, tak cele stupanie sme pozerali ako stupali ovce a potom, ked uz sme sa sli otocit, ovce presli cez cestu a sli rovnakym smerom ako my, tak az kym sme sa nedostali domov, stale sme videli ovecky. Nasa mala ich zboznuje. Minule ste mali vidiet aka vytesena, ked nam pastier jednu malu priniesol a ju hladkala a becala😀

no a ja idem asi umyvat okna, uf

veronikap
autor
18. feb 2009

jaj lumi, si to viem živo predstaviť, teplúčko, slniečko.. aj ja by som hneď okná umyla 😀 a tie ovečky, to je iná romantika 😵

ja som prenášala týždeň, potom mi pôrod vyvolávali a musím povedať, že to nebola sranda... ja znesiem veľmi veľa, ale fakt platí, že väčšiu bolesť ako pri pôrode žena asi nezažije... no a po 8 hodinách som sa stále celkom neotvorila a keďže zina bola veľká, tak som skončila na cisárskom...
ale ono je to naozaj individuálne, každý organizmus je iný 😎

maaja
18. feb 2009

caute babule,

my sme predcasne doma z nasej lyzovacky 😔 Marek je chory, kasle jak tary serbel 😀 no hruuuza, aj sopli ... a poslednu noc celu pregrcal ☹ tak ho furt napinalo ... nakoniec som mu vynechala mlieko a mam pocit ze sa to zlepsilo 😕 chudiatko, stale reve za tym mliekom ... zajtra ideme Dr tak sa popytam ...

inak na lyzovacke bolo super, aj som si veru zalyzovala 😎 😵
snehu je tam tolko, ze ja som snad tak este nevidela - boli sme na Oščadnici - Kysuce ... dneska aj v spravach bolo ze jak tam snezi a ze je to tam take vselijake so zjazdnostou a pristupom ... veru je, ale vyzera to ozaj hezky 🙂 skoda ze sme museli domov ☹

zuzpidka
19. feb 2009

ahojte. ja teraz dnes a prvá? Rastík ešte spinká a ja som si sadla k PC a popíjam čajík mätový.

luminkasp
19. feb 2009

ahoj zuzpidka

zuzpidka
19. feb 2009

ahoj Luminka. dnes sme tu asi len my dve. ostatné nevieš kde sa túlajú? 😒

luminkasp
19. feb 2009

neviem, a mne tiez dlho trvalo odpisat,co? som pisala este do temy spanielsko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre