• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
no ale chcem to zistiť
idem tiež, luminkasp už asi fandí
dobrú noc
6. máj 2008 o 01:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile: som vás do teraz čítala, musíte byť plné energie, keď vypisujete do jednej v noci :grinning:
ja si bločky odkladám, v januári mi poslal muž dosť peňazí na účet (svadba, dovolenka a iné), tak som chcela mať prehľad koľko a na čo všetko míňame... a presne: najviac na jedlo, aj keď nemám pocit, že by sme kupovali toho prehnane veľa alebo drahé veci.. no a vždy sú nejaké nepredvídateľné výdavky.. človek si myslí, že tento mesiac nepotrebuje nič veľké kupovať a hneď ma napr. okradnú.. len výmena zámkov na aute stála 10 :confounded: :unamused:
6. máj 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zatial stlacime na 5000sk mesacne, maso tak jeden, dva krat do tyzdna, sladkosti nekupujem iba pre navstevy :wink: , vela mame veci zo zahrady.........ale ma stve ze si nemozem kupit hocijaky syr, milujem ich a su sialene drahe :frowning2:
6. máj 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mounty ved to verim, lebo ste polovica z nas :slight_smile:

nas skoro skoro stihla burka...
6. máj 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. Rastík už tretí večer vrackal statočne pred spaním. cez deň nič, všetko je ok a večer bum a zasa posteľ samá grcanica. :unamused: poraďte čo také mám urobiť. :frowning2:
6. máj 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpida ja neviem...ved uz snad vsetko vies..co a ako pri vracani...
6. máj 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď práve. len on je taký pažroško, že nestihneme zaregistrovať a už má niečo v puse. pomieša sladké a slané, na to večer pred spaním mlieko a hop, je to na svete. :frowning2:
6. máj 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vynechaj vecer mlieko
6. máj 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je zahlieneny, lebo mne vtedy dokyna kaze vynechat mlieko
6. máj 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len potom v noci pije čaj o106. nevie sa dopiť. ale večer vynechám mlieko a na noc mu spravím. Mel, ďakujem. šéfko kúpil Danielke škrečkov. jeden je ešte vystrašený a druhý, teda druhá už pobehuje o106.
:wink:
6. máj 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ta sa musi tesit, hugo by bol cely bez seba.
6. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľkú radosť aj ona, aj Rastík. :wink: :grinning:
zahlienený nie je, lebo len si sem-tam kýchne a viac nič. :frowning2:
6. máj 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, možno keď toho veľa popapá cez deň, tak to mliečko mu už môže byť večer veľa.. skús ho vynechať a uvidíš čo to spraví..
6. máj 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to podobne, ja uz znizujem hodne vecerne davky mlieka, jednoducho ked sa dobre naveceria, tak uz mu netreba mlieko este na noc.........niekedy cucne 50ml a , flasu odhodi a da si dudel...........a spi :slight_smile:
6. máj 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsim to večerné mlieko vynechať a zajtra dám vedieť ako bolo. :unamused: :slight_smile:
6. máj 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzupidka a nedavas mu kase? lebo napr mne mala vracala, ale ked jej ju dam rano vsetko je dobre

hodila som nove foto
6. máj 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta na nocniku je uzasna lumi :grinning:
6. máj 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim cim dalej tym krajsie foto...ja trosku od albumov oddychujem :slight_smile:
6. máj 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ako sa hrate s drobcami? teraz ako chodi je to ine, stale nieco zvlaka a vybera zo skriniek, neviem cim by som ju mala podporit pomocou hrou....je aj kniha ako sa hrat s detmi vzhladom k ich veku...neviem sa k nej dostat
6. máj 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumi, krasne fotky :dizzy_face:
Mel, presne ako pises, Sarah odkedy chodi sama, tak ju zaujima vsetko v skrinkach, pobehuje z miesta na miesto, neviem ju neako udrzat pri hre :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budem rada ak niekto da tip na tu knihu :wink:
Inac ked sme vonku a je tam kopec deti, tak je to super, opakuje po ostatnych, tak ak mate niekto na "prenajom" starsieho surodenca moje tel.cislo ... :grinning: :wink:
6. máj 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj kocky z Ba, idete niektora na Milu pre mamu v sobotu? :wink:

http://www.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?id=79847&id_org=700000&u=700000
6. máj 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tuto hru....http://knihy.skrz.sk/inshop/knihy/knihy-deti-mladez-encyklopedie-naucna-lit/detske-hry-ikar-(id-8055111014).html

je tam par stranok aj pre drobcekov :slight_smile: ale skor pre vacsie deti
6. máj 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka, my nejdeme zmenii sa nam plany a ideme strasit do Bojnic :slight_smile:
6. máj 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anielik, tak na Bojnice sa chystame aj my, ale kedy sa tam dostaneme, to neviem :frowning2: Caka nas totiz stahovanie.
6. máj 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam sa stahujete? Menite bytik?
6. máj 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriamka, kam sa sťahujete? :unamused: :wink:
6. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknite album Stretko v Terchovej. Júnovčatká 2007 tam boli teraz cez víkend. :wink:
6. máj 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky ostavame v Petrzalke :stuck_out_tongue_closed_eyes: Len ideme do vacsieho :sunglasses: :slight_smile:
Zuzpidka prave som pozerala fotky z toho stretka.
6. máj 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulik uz sa vidim s tebou pri tom kotliku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. máj 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat zuzpidka, ale pritiahneme aj zuzulik :dizzy_face:
6. máj 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok