Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
25. feb 2009

ahojte, andrejka tak to nezávidím! to ste chytili v jasličkách alebo ako? ☹ chúďatko malé, nech je rýchlo zdravá ☹
my sme boli včera na tej neurológii kvôli tomu chodeniu po špičkách.. Zina je zdravá, všetko v poriadku, je to proste zlozvyk, ktorý sa postupne odučí... tak mi odľahlo 😔

pečiem francúzske zemiaky.. mám ne ne chuť už týždeň, tak sa neviem dočkať 😀 aj spať sa mi chce, ale ľahnem si a na zemiaky zabudnem a extra chrumkavé ich nechcem 😀 tak musím vydržať.. 😝

som vás len tak narýchlo prečítala, maji dostala som moje vysnívané BMW X5 tmavomodré, zvnútra taká bledučká koža.. no proste nááádhera 😵 😵 aj Zina sa z neho vytešuje... stále rozpráva aké máme krásne nové auto... sedí v ňom tak vyššie, tak má super výhľad von... a jasné, že som dnes na ňom bola, ale len v auparku.. tie zimné gumy mi už tiež prídu zbytočné.. ale ak by nasnežilo, tak ešte máme to "staré", tak môžeme ísť na tom... plánujeme ho predať, len ešte ho chceme dať do servisu, nech je všetko tip top, aj zvnútra poriadne vyčistiť..

čo sa darčekov k narodeninám týka, tak z hračiek už máme asi všetko (teda všetko čo sa nám zmestí do izby 😀 ) od kuchynky, stolíka, maliarsky stojan, vysávač, klavír, duplo, aj odrážadlo, bicykel, .. tak ja to vidím a to oblečenie

Zina tiež keď sa v noci prebudí, tak príde za nami sama.. vyštverá sa do stredu postele, ocinovi vezme malý vankúšik a spí.. niekedy ani nezaregistrujem kedy prišla.. 😀 ale ak je to často, tak ju vezmem späť do jej izbičky, nech to neberie ako samozrejmosť..

veronikap
autor
25. feb 2009

kati, normálne som už nervózna aj za teba, že kedy to príde 😵
a druhej katke (anielik) ďakujem za tú linku 🙂

idem pozrieť tie zemiaky

maaja
25. feb 2009

wow, veronika, no tak to je parada autičko 😵 vela stastnych kilometrov prajem .... a nebojis sa na nom ,?? ja som to len raz soferovala, no nebolo mi setko jedno 😝 ale asi je to len o zvyku, ze ? 😀

maaja
25. feb 2009

mounty, no on sa tam pohra ked ma s kym - napriklad so Stelkou minuly rok 😵 ale sam tam nejde ... len obcas ... ale ked uz nic ine tak to aspon pekne ukaze na dvore 😀

melory, ja cvicim doma 😵 na takom rotopede plus cinky na ruky a samozrejme brucho ... dokonca mi robo nakazal kupit si nejake spalovace tukov, tak poctivo cvicima zerem tablety na cvicenie ... snad do leta budem kočka 😀

maaja
25. feb 2009

andrejka, a take nieco ako slintavka este furt existuje ??? 😕

veronikap
autor
25. feb 2009

no maji, najskôr mi to prišlo ako taký malý traktor, ale ide fakt o zvyk.. 😀 a pocitovo sa v ňom cítim bezpečnejšie.. keď je to také veľké hovädo, vysoké... a dokonca mi nevadí ani automat.. Michal má X3-ku, čo som šoférovala už častejšie, tak to nebol až taký veľký šok 🙂
Zina chodí stále do okna, že kde máme nové auto 😀 no proste tešíííme sa obidve 😵

maji a načo sú tebe spaľovače tukov???!!! 😕 veď keď som ťa videla naposledy, si mala asi 40 kg aj s topánkami

luminkasp
25. feb 2009

tak u nas bude robit domcek papi, dreveny a uz sa tiez tesime

a my ficime na kravicke conie a na starostlivych medvedikoch v krajine zazrakov

mounty
25. feb 2009

lumi aj nas by chcel urobit domcek sam a z dreva ale ako vidim nas plan prace na leto ako pieskovisko, balkonove zabradlie a ine detaily , tak asi na dom nebude cas a mne pride luto zase par rokov cakat nan.........aj to pieskovisko malo byt vlani uz, ale kedze si Niki hadzal piesok lopatkou furt do oci, tak mi nakoniec ani nebolo luto.........potom hod fotku ked bude hotovy......mne sa velmi paci co ponukaju v Quelle katalogu, taky poschodovy, fakt premysleny, by sa tam vsetky detvaky nase zmestili..........

luminkasp
25. feb 2009

musim kuknut quelle

mne uz sa mala zobudila, tak padam

no nasa tere sa vela vyhra v pisku a hojdu uplnr miluje

tak zatim

zuzkafuny
25. feb 2009

Ako sa vám deťuše pekne hrajú... 😀
U nás hračky sú len na vysypanie 😖
Maľovanie na rozhádzanie pasteliek...
čítať vydržíme dve sekundy aj pol 😒
telku nepozerá a ani nechce... okrem toho že ju vypne, zapne a tak dokola...
ale až sa mu dostane do ruky mixér, už s ním upaľuje zapojiť hodo elektriky 😖
ja už niekedy neviem ako sa s ním hrať...
Dnes bola u nás sestriná dievka, tak sa vylietali... to ho baví.
Skákať zo stolíka na gauč to tiež...
áááh... raňajšie obliekanie trvá aj 10minút... keďže je ledva chytiteľný a to nehovorím keď ideme von 😅
Ale aspoň viem že ho mám... nie??? Chlapko môj 😵

veronika13
25. feb 2009

zuzi, to máš asi z toho druhu akčných detí 😀

maaja
25. feb 2009

veronikap, dakujem za kompliment 😉
ten spalovac tukov je taka akoze podpora pri cviceni, vraj sa z toho rysuju svly ... mos nejsom nadsena ze mam pchat do seba nejake lieky, ale Robo povedal ze ked on cicil tak sa to prejavilo ... a fakt - zvykli mu povedat ze "ty cvicis?" mal take nabehnute svaly ...
ja by som chcela byt troska fesanda v lete, ked uz ideme na tu dovcu 😎

maaja
25. feb 2009

zuzi, myslim ze mas uuuplne normálne sýýýňa 😀
keby nas Marek skakal z jednej sedacky na drhu, tak ma asi chyti mrtvica 😝
moj muz hovori, ze ja ho snad asi ani na preliezku nepustim ... neviem ci aj pravdu nebude mat 😔 ja sa strasne bojim takych skakaciek 🙄

maaja
25. feb 2009

aj nasho mareka bavi piesok 😉

maaja
25. feb 2009

dohodla som sa s jednou babou, ze mi bude chodit pomahat domov upratovat ... mam z toho taky divny pocit 😅
mate niektora taku pomocnicku ?

zuzkafuny
25. feb 2009

Maaja 😀
Mne na taký mini domček nie je treba 😀 ale vzala by som takú...
Mladšia segra je pedant... isto by som vybrala ju... a najlmladšia je zas pravý opak... 😀 😀 😀
Prídeme ku nej na kafčo, tak nemáme kde sedieť 😀 😀 😀 ja som stred 😉 🙂

veronika13
25. feb 2009

nemám a ani nechystám mať, tieto dve izby upratať vládzem 😀 ale chápem Maji, vy máte trošku väčší dom 😀 možno prvé razy to bude divné, ale zvykneš si
no preliezok sa aj ja bojím, keď si predstavim, že teraz by tam mal loziť,ale keď pamätám na seba aké kúsky som na nich stvárala, ešteže ma nevidela mama... 😎
maaja, nebudeš to mať nejaký doping tie tabletky na svaly? 😕

veronika13
25. feb 2009

keď spomínate piesok, tak sa mi páčia tie lienky, alebo aké zvieratko to bolo, čo sa dá zavrieť, keď sa deti dohrajú a tiež ten poklop sa dá použiť ako nádržka na vodu. Tie čo boli na stretku v Terchovej asi vedia čo myslím. Možno aj to by sme kúpili na leto, uvidím čo nájdeme a či mužík schváli 😎

maaja
25. feb 2009

no k tomu pieskovisku ... my mame take drevene co sa prikryva ... akurat ze ho nebolo kam velmi umiestnit, lebo vsade mame zavlazovanie a by to do toho tieklo ... nasli sme jeden kusok kde zavlahy nejsu ... a dalsia vec- Marek z toho vyhadzuje piesok a vsetka trava okolo je furt od piesku ...
veronika, aby mu to ale nebolo male ☹

maaja
25. feb 2009

no od pondelka nastupujem natvrdo do prace a uz teraz viem ze to nebudem nijak stihat upratovat 😔 lenze ja som tiez taky pedant, a ked mlada bude len taka flakacka, bude mi blbe riesit ju 🙄

maaja
25. feb 2009

zuzi, aj my sme tri segri - akurat ze ja a ta pomne sme total az fanaticky na poriadok ... to uz hranici asi z chorobou 😝

zato ta najmladsia ma poriadok riadne na haku 😠

maaja
25. feb 2009

veronika13, ja som tie tabletky nejak nestudovala ze co je to zac ... zacnem s nimi az buduci mesiac... amam ich len na mesiac a ked nezaberu tak to necham tak 😀 drahe boli jak slak

maaja
25. feb 2009

😠 co ste zdrhli ?!

veronika13
25. feb 2009

malé hádam nie, ešte nemá 187cm ako ja 😀
s tým poriadkom, ja som asi tiež len taký stred

maaja
25. feb 2009

myslim ze ci mu to nebude plytke ... ved jaka parada kopat hlboko do zeme 🙂

maaja
25. feb 2009

veronika, ty mas 187 cm ???? 😕
ja mam 169 😀 to je skoro o 20 menej 😎

veronika13
25. feb 2009

jaaaj, do hlbky to bude asi malé, fakt, tak možno mužíka zamestnám ak bude mať čas a urobí tiež drevené pieskovisko aj s vrchnákom

no 187, si nevedela?

maaja
25. feb 2009

my sme kupili drevene aj s vrchnakom 😉 stalo okolo tisicky

nooo vedela som ze si vysoka, ale az tak ;)

veronika13
25. feb 2009

no žirafa som, veru 😎

veronika13
25. feb 2009

idem ja het, lebo dneska Riško od 7 buntoší 🙂
dobrú noc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre