Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronikap
autor
6. máj 2008

práve pozerám ten album..to boli presne tam kde ideme aj my?

veronika13
6. máj 2008

zdá sa, že je to tam 🙂

veronika13
6. máj 2008

majiteľ sa nepochválil, že tam je ešte podobné stretko okrem našeho

melory
6. máj 2008

veronika ved od nas pytali kontakt 🙂

veronika13
6. máj 2008

áno? tá moja skleroza 😀 možno som vtedy nebola prítomná

maaja
6. máj 2008

baby, tak my len na potraviny minieme cez 20 tis mesacne !!! 😲 kazda sobota v Tesku je nakup cez 4 litre 😠 vtedy vzdy vyhlasim, ze ja uz radsej ani nebudem chodit nakupovat .... alebo ze to kvoli Marekovi 😅 chudiatko - jeho Nutrilon, dzusiky a este nejake mnamky su vzdy okolo tisicky .... mala by som sa nad sebou zamysliet 😔 a to este raz za mesiac Robo robi nakup v Metre a tam tiez padne taka desina 😠

a ked si umyvam zuby, tak mi v kuse tecie voda .... tepla 😅

veronika13
6. máj 2008

maaja tak na vás nemáme 😲 😀

veronikap
autor
7. máj 2008

dobré ránko 🙂 dnes to u nás vyzerá na pekný, slnečný deň, sa tešíme na ihrisko 😵 tak pekný deň všetkým 😵

mounty
7. máj 2008

ahoj, kto sa prida dnes poobede do botanickej? 😉 My tam budeme tak od poldruhej......

veronikap
autor
7. máj 2008

my by sme sa aj pridali mounty, ale to je pre nás už neskoro, cca o pol 3 chodíme spávať, tak to by sme sa dlho nemohli zdržať.. my ideme tak okolo 12 - pol 1 na Draždiak

veronika13
7. máj 2008

mounty, hneď by som išla v batanickej som nikdy nebola. Tam sa dajú rastlinky aj kupovať?

anielik
7. máj 2008

aj my by sme sa pridali ale tato nam zobral tatosa...

Inak baby vy chodite v case obeda von? Kred je najvacsie slniecko? Prave som pouvala relaciu a v ziadnom pripade by takyto drobci nemali choditv tom case von...

veronikap
autor
7. máj 2008

anielik my chodíme kedy sa nám podarí, t.j. podľa toho kedy sa dopoludnia vyspíme ... pokiaľ nie je ešte veľmi teplo, tak nevidím dôvod sedieť doma.. 😎

miriamka12
7. máj 2008

Ahojte 😎 Anielik, aj ja si myslim ze teraz to slniecko neni az tak silne, a ked maju deticky siltovku alebo klobucik, tak naco byt doma 😎 A dlhsie ako 2-3 hodky aj tak nevydrzia, aspom Sarah nie 🙂

mounty
7. máj 2008

ok, veronikap, tak sa stretnime o 12h alebo tak nejak pred Botanickou, mozno sa mi podari dorazit tak skoro.alebo zoberem brm, brm 😉 Niki miluje tie kacky a vevericky co su tam.......

anielik
7. máj 2008

podla mna to slniecko uz je dooooooooooooost silne, hlavne ked vidim tie detusky opalene do tvaricky ako keby boli mesiac pri mory........

miriamka12
7. máj 2008

Inac som sa chcela spytat ci uz natierate deticky opalovacimi kremami. Ja uz veru hej hlavne ked ideme do zahradky na dlhsie. Pouzivame kremik Bioderma 50+ samozrejme klobucik, takze "cierne" mame len rucky po zapestie 😎

zuzpidka
7. máj 2008

ahojte. aj Rastík už má opálené líčka, tiež natierame krémikom. keď vidí, že vonku svieti slniečko, mám problém ho zadržať dnu. tak upratujem a ostatné veci robím vtedy, keď spí. idem vybrať prádlo z práčky a povešať von na sušiak. už sa teším na stretko ako si pokeckáme a ako deťúrence vyrástli. 😉 😀

luminkasp
7. máj 2008

Maaja klud, my len na ovocie a zeleninu mynieme cca 200eur mesacne 😎 a na terinkine papkanicko asi ako vy, ja za krabicu mlieka platim 25suer

melory
7. máj 2008

anielik aj moja vyzera opalena od mora a nemyslim si ze jej slnko skodi...ruky ma ako spinave oproti telu, ako drzi kocik. mne sa to zda prehnane s tym slnkom co vypravaju...je pravda, ze mam tmavokoze deti, tak to tak nevnimam, ale von chodime aj na obed...dokonca pri mori s hugom sme ani cez obed nechodili dnu, boli sme na deke cely cas, len ja som zbehla pre obed.

s tymi nakupmi je to strasne, v tesku klasika 5.000,- uz sme si zvykli, chodime dva krat do mesiaca a co sa minie este povedla ani neratam, ved musim aj do jednoty zbehnut. je pravda, ze vzdy detom kupim co chcu a to jedno kinderko plus zuvacky a este neviem co sa nezda ale naskoci to za mesiac poridne.

anielik
7. máj 2008

mel ale vyste "tmavokozi" je to ine ako ked my bledule jarne...ale sak kazdy vie a robi podla svojho usudku. U nas sa cez obed spinka 😉 mame dobry rezim 😉 😀

melory
7. máj 2008

anielik a kupila som ich 30-tku faktor a ked ideme ich ponatieram, ja pouzivam tiez, lebo sa mi zacali robit tmave flaky so slnka.

zuzkafuny
7. máj 2008

Pekný deň aj odomňa letí... 🙂
Môj malý je ako cigánik 😅
Raz sused od naproti róm keď ho videl, povedal... "óoooo suseda... taký je ak od nás..." 😀 😀 😀
takže pohoda slnko+Mišiačik 🙂

zuzkafuny
7. máj 2008

nenatieram zatiaľ...

melory
7. máj 2008

my chodime cez vikendy von na cely den a tam ich nemam ako ubranit pred slnkom...chcem aby boli deti prirody.

zuzkafuny
7. máj 2008

my tiež... 🙂 ale nie na celý deň. A ešte tak veľmi teplo nebolo... ale pomaly začína byť.

melory
7. máj 2008

u nas je fajn, mne tu vyhovuje to pocko...

zuzkafuny
7. máj 2008

ja mám rada teploty do 27 stupňov... Čo je nad, je už na mňa veľa. Zato drahý by dokázal piť horúcu kávu na tom najväčšom slnku... 😖

veronikap
autor
7. máj 2008

ja natieram 50-tkou a aj tak je už opálená 😎 tiež ju chcem naučiť, aby bola zvyknutá bývať čo najviac vonku..
to máte super anielik, že cez obed spíte.. my to tiež budeme musieť cez leto, keď už budú veľké teplá, tak nejako poposúvať, lebo sa zatvorené doma zbláznime 😝 😀

veronika13
7. máj 2008

my sa tiež ešte nenatierame,ale už by sme sa mali, dnes sme boli vonku, malí sa super vybehal, no doobeda nespal, tak ho o 15 odvalilo a ešte ťahá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre