Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
9. mar 2009

je to fakt hrozne, a matko sa prave rozhodol oducat od plienok...ani vydiet ich nechce... tak ma tato posraty madrac....asi v Nitre budem fakt musiet kupit nove :(((((((((( ale strasne nad tym stal a plakal co spravil🙂 f
mel myslim ze my mame este horsi cas na odnaucanie ako vy..

Mounty.. som ti este nestihla napisat, ste krasna rodinka🙂 a mala je uzasna 🙂)) posielame pusinky...ale len zdrave 😉

zuzkafuny
9. mar 2009

pomoooc... to obdobie vzdoru je tak strašné...??? Mne to Zuzka mala asi slabé, lebo nepamatám 😖
A to sa ten môj chlapko zobudil o šiestej ráno, a zaspal len teraz...!!! 🙄

veronikap
autor
9. mar 2009

zuzi, mňa tým každý straší, že keď mám teraz také kľudné a zlaté dieťa, že si "to pravé" rodičovstvo užijem pri tom druhom... tak sa teším 😀 😎

anielik
9. mar 2009

veronika, to zalezi aj od toho co budes mat...baby su vacsinou kludne, ale chlopi :D no sak sa nechame prekvapit....

veronika13
9. mar 2009

zuzi, aj tebe začal vstávať tak skoro? mne tiež už párkrát od šiestej buntoší, dnes o 7 , to už je u nás normálka.... pre mňa dosť ťažká, ale zvykám si 😀

zuzkafuny
9. mar 2009

Veron... mne vstával o pol siedmej až siedmej, ale toto silné kafe šesť hodín 🙄 😀
budeme mať na čo spomínať 😀

lilu18
9. mar 2009

ahojte--lumi,krasne fotecky,terezka je zlata a tu ritulku v spanku vystrcenu... 😀

baby my tak normalne vstavame-kostol bije 6 rano a mala je hore 😎 ale uz o 12 je mrtva a spi skoro 2hod

anielik
9. mar 2009

baby ja by som umrela 🙂 taky cas vstavania, ja nechapem ako som mohla tak skoro vstavat do roboty 🙂))

My vstavame medzi 8-9hod a tak po pol jednej az jedne spinka tak hodinku - hodkua pol a chodime spat cca 20:30
dneska vstal o 6tej a uz so spanku krical haaaaaaaaaaaam, tak som mu doniesla piskotky napapal sa a zaspinkal do 9tej 😉

ingrid78
9. mar 2009

No Katka neviem ci su baby kludne 😀 Ja mam opacnu skusenost. Kamosky, ktore maju chlapcov, tak to su hotove kludne anieliky.
Skoro sa vyliecte, je to ciste zufalstvo, ked su obaja rodicia chori, a proste musis fungovat koli dietatu.
drzte sa vsetci

veronika13
9. mar 2009

skoré uzdravenie všetkým 😔

veronika13
10. mar 2009

dobré ránko, tak mi klasika, zas o 7 hore 🙄 no nič idem začať variť a hádam aj niečo upracem

luminkasp
10. mar 2009

nasa este spi 😎

veronika13
10. mar 2009

ako ti je dobre 🙂

veronika13
10. mar 2009

vy lumi chodíte neskôr spávať ako my tu, že? náš chodí tak o pol 8-8, ale aj keď ide neskôr, že o 9-9:30 tak nespí ráno dlhšie, odskúšané 😝

veronikap
autor
10. mar 2009

ahojte, my vstávame tiež okolo tej 7.. čo je u nás normálka.. . ja neviem spať dlhšie aj keby som neviem ako chcela a keď len ležím, tak ma bolí celý človek.. cez obed spíme tak od 12 - 12,30 do tej druhej, niekedy aj do pol 3 a večer tiež tak medzi 8 a 8,30..
ja mám s chlapcami tú skúsenosť, že sú taký divokejší, aspoň tí, ktorých poznáme.. 😝
ideme sa napapať, uložím malú, príde Michal a ja fičím na poradňu, tak pa zatiaľ

zuzkafuny
10. mar 2009

Krásny slniečkový dnííík 😵
Ja kým som išla vencovať som malého odparkovala ku mame 🙂 fúúú dve hodinky bez neho 😵 som si normálne aj oddýchla... Teraz spí... Ešte ho to obdobie drží ☹ to ako dlho asi trvá...???

veronika13
10. mar 2009

zuzi, ako u koho, ale čo som počula, dosť dlho, nás to drží už asi pol roka, bez kriku to niekedy nejde. Dnes som mu tak dohovárala, lebo ani plienku na riť nechcel, čo sa hádzal a jedoval, tak som mu potom tak rázne dohovárala, že čo môže a čo nie, a že som s ním bola vonku a on takto vyvádza, že maminka ho ľúbi a on ma takto hnevá, normálne počúval a potom sa skľudnil

anielik
10. mar 2009

veronika13 😀 😀 normalen som sa pobavila, ale inak aj u nas to pomaha

ja idem zehlit nasich asi 15 opratych pracok od soboty :///

To spanie ich drzi dlhsie az v 5tich rokoch ich skolke nedavaju na poobedny spanok...asi mam teda problem s kocikom :(( ja som uz nechcela nic kupovat :(((

zuzpidka
10. mar 2009

ahojte. tak my máme tiež obdobie vzdoru, ale vieme ho ešte zatiaľ skrotiť. včera bol s nami doma šéfko a skoro skolaboval z detí. ja som sa len smiala. už teraz vie, čo mám ja doma denne. 🙂

mounty
10. mar 2009

ahojte, akurat som v mudrom clanku citala ze v tomto veku nema velmi vyznam detom vysvetlovat dlhosiahle ked maju vzdor, lebo to este casto nechapu a maju kratkodobe ponimanie casu, ale ze funguje odviest pozornost na ine veci...........hm, ja si myslim ze su az prilis mudre nase dietky a veeeeeeeelmi dobre chapu co im hovorime 😉

anielik, to z toho grcania tolko pracok? Ved tolko ani nemame veci v skriniach 😅 uz nech ste zdravi vsetci...

veronikap, ako dopadla poradna? Tesime sa na fotecky a na zvest ci cakate dievku abo chlopa 😉

veronika13
10. mar 2009

tiež si myslím, že chápu dosť.Taký prístup, že nevysvetliť sa mi zdá dosť lahostajný, môjmu nepomôže keď mu chcem odviesť pozornosť, proste sa nedá ukecať, jeduje sa ešte viac... proste to treba vydržať.

luminkasp
10. mar 2009

veronika chodime spavat 22 -22:30, tu je vsetko posunute cca o 2 hodky 😉

anielik
10. mar 2009

babulky neviete o nejakej dobrej restauracii v Ba, kde sa bude moct aj matko zahrat? Mze byt aj okolie...dik za tip 🙂

veronikap
autor
10. mar 2009

anielik, takú reštiku aj ja hľadám.. aby nebola od nás príliš ďaleko a nebola veľmi drahá... zatiaľ nič..
ale Michal ma ukecáva, či si namiesto oslavy neurobíme romantický víkend v trojici, keďže máme okrem narodenín aj prvé výročie svadby.. tak sa možno nechám ukecať a rodinu zavoláme postupne na kávu a koláčik.. 😎 😝

veronikap
autor
10. mar 2009

a poradňa dopadla dobre, všetko je tak ako má, len som mala trošku vyšší tlak, ale ešte v rámci normy.. sa ma lekárka pýtala, či som sa k nim ponáhľala 😀 už ani my sa nevieme dočkať, čo to bude.. Michal má v práci dve tehotné a obe už majú potvrdené dievčatká, tak tiež čakajú, či sa k nim pridáme alebo nie 😀

ingrid78
10. mar 2009

Ahojte, co sa tyka nasho vzdoru, ked ma nervy a hadze seba a vsetko o zem, tak ziadne dohovaranie nepomaha, to ju musim chytit a davat len pozor aby si neublizila, ona ked ma afekt, vsetko hadze od nervov. Ked sa ukludni, tak aj zabudne preco sa nastvala, ona proste potrebuje, zo seba tie nervy dostat. Tak to neriesim, pekne ju necham vyzurit sa a len zabezpecim aby sa jej nic nestalo. Nejake dohovaranie by bolo zbytocne 🙂 Potom jej nieco vysvetlim a ideme dalej. ale tiez mi to trvalo, aby som to takto brala, spociatku som aj ja reagovala zlostne, ale pochopila som ze to nikam nevedie

kat22
10. mar 2009

ahojte

nasa natalka sa sice o zem nahadze - aj ked jej to vzdy navrhnem ked sa zacne jedovat 😀 - ale zato stipe, sticuje , bije....nie je to zle, ale snazi sa prejavit sa 😀

zda sa,ze nase choroby uz ustupuju, ale drzali nas riadne dlho ...

veronikap..som rada, ze poradna dopadla ok a som zvedava ake prekvapko nosis v brusku 🙂

inac som dnes predala moj milovany casualplay, aj mi slza ukapla 😀

tak sa drzte babule

ingrid78
10. mar 2009

Kat plne ta chapem, ja som ho predat nedokazala. Snazim sa len golfaca zbavit. ja neviem co je to za kocik, ale proste to neslo predat ho 🙂

ingrid78
10. mar 2009

Ja uz predavam . mesiac a velmi sa mi nedari, skoro novy kocik ☹

veronika13
10. mar 2009

ingi, hoď link, kuknem, niežeby nám trebalo nový, ale nikdy nevieš 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre