Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
11. mar 2009

Ahojte...
toto moje mini díte ako vstalo je nervné 😖
a ozaj už tretí deň nechce veľmi jesť... jeho takmer jedinou stravou je mlieko a jogurt 😢 nezomrie mi od hladu...??? Už z toho začínam byť nervózna ☹

veronika13
11. mar 2009

nezomrie, neboj,môj to praktikuje už dlho, teda jogurt neje. 10lyžíc keď zje niečoho vareného tak to je obrovský úspech 😝

lilu18
11. mar 2009

zuzka-nejde na neho daka pliaga? choroba?..inak dobre ranko-u nas uprsane 😒

zuzkafuny
11. mar 2009

Lilu... nejde... skáče ako opica 😀
Dnes mu urobím zemiakovú polievku... to má rád aj s párkom... tak uvidím 😖 tak dúfam zje aspoň tých 10lyžičiek... Ma nastrašila kamoška včera... Jej kamoška má dieťa v nemocnici, lebo že prestávalo jesť, až už nezjedlo takmer nič a ako kosť a kožu ho odviezli...
Tu je peknúčko zatial 😝 😀

lilu18
11. mar 2009

tak to je ten horsi pripad 😢 dako ho nalakaj na papanie-rozpravkou zabav al. neviem cim sa rad bavi...
slniecko posli aj k nam,uz mi ten dazd lezie na nervy 😠

zuzkafuny
11. mar 2009

Lilu... asi aj tu niečo spadne... mohol by melón do vrecko, ale vyzerá to na dážď 😠

lilu18
11. mar 2009

radsej ten melon 😵

zuzkafuny
11. mar 2009

Kto sem poslal ten dážď...?!?!?! 😠 😠 😠

andreafa
11. mar 2009

baby, karolinka mi nejedla 12 dni absolutne nic, len 1-2 lyzicky jogurtu a pila len stavu. a ani velmi neschudla 🙂 a teraz sa nevie "dozrat".. zje vsetko a jedla by stale.

veronikap
autor
11. mar 2009

zuzi, to sú také obdobia.. my by sme ti vedeli rozprávať 😀 pokiaľ nie je chorý a rapídne nechudne, tak je to v pohode.. ja našu Zinu nenútim a keď je hladná, tak si nakoniec aj sama vypýta.. aj keď nehovorím, že tým pádom zje porciu ako drevorubač.. 😝 😀
andrejka, to som rada, že vám je už dobre 😵

andreafa
11. mar 2009

veronika dakujeme 😵 konecne po 4 tyzdnoch... uff bolo to zle! teraz mame pre zmenu ekzem na rucicke, ale to uz je nic.. 🙂

veronikap
autor
11. mar 2009

my sme tiež mali taký ekzém, napravom zápästí.. lekárka nám dala jednu mastičku a za dva dni to bolo preč..

luminkasp
11. mar 2009

peciem tortu papimu, zajtra ma 50 - ku

tak zatim

zuzpidka
11. mar 2009

ahojte. tak ja tu kolabujem z mojich detí. to je horor. 😠

veronika13
11. mar 2009

zuzpi, teba som ešte asi nepočula posťažovať sa na nich 😀

zuzkafuny
11. mar 2009

Som sa sťažovala žemi malý nechce jesť... Keď zistil že máme segedínsky, tak sa nepohol od stola kým nepraskal vo švíkoch 😀 😀 😀
Zuziii vydrrrž...!!! 😉 🙂

veronika13
11. mar 2009

zuzi, no vidíš, asi mu len nechutilo, veď ani nám vždy nechutí 😎

veronika13
11. mar 2009

kukla som tabuľku, trebalo by ju zaktualizovať...
anad a kala to majú za pár, teda termín pôrodu majú o pár dní 😵

zuzkafuny
12. mar 2009

Pekný dník 😵 tu vyzerá byť na slnkom presvietený 😀
Už aby bolo osem, treba mi ísť na poštu a potom ešte neviem...
Veronika... malý sa nasegeďoval, a ráno mal zas hnačku ☹ ale to bude asi tou kapustou...
No nič... sa majte zatial...

ingrid78
12. mar 2009

Dobre ranko, dnes je fakt krasne.
Ozaj Veronika, ked spominas tabulku, nviete ako sa ma Gulicka? kedy vlastne porodila? Som si na nu teraz spomenula

lilu18
12. mar 2009

caute-konecne slnieckoooooo a sup sa von ho lapat 🙂 😎

zuzkafuny-dobra motivacia k papaniu 🙂

lumi-vsetko naj k narod. papimu-keby som do zajtra zabudla 😀

luminkasp
12. mar 2009

veronika, anad porodila v januari 😎 a kala ma teraz v marci, uz stihla, ci este nie?

baby, letim, mam toho dnes vela, pa

lilu, diky

veronikap
autor
12. mar 2009

ahojte, u nás tiež slniečko vykukuje, ale strašne fúka.. 😒 ale aspoň že už n ie je toľko mrakov ... ja si teraz pečiem hurky, originál domáce.. som dostala, tak neviem vydržať, musím ich mať hneď! 😀 zina tam má ešte zeleninové fašírky so zemiakovou kašou... ale už to vidím, ako ich bude jesť..

lumi, aj my želáme papimu, všetko naj do ďalšej 50-ky 😵 poriadne to oslávte 😉

inak, myslím že včera bol v reflexe na markíze jeden príspevok o tom, keď deti nechcú jesť.. kuknite v archíve na nete.. psychologička tam hovorila, že to nie je žiadna katastrofa 😉 a jedno dievčatko tam hovorilo, že ono ľúbi iba jablká, hrušky a maslový chlebík 😀

zuzpidka
12. mar 2009

ahojte. aj u nás svieti slniečko, tak sme boli celé doobeda von. teraz Rastík spinká a my robíme s Dadkou domáce úlohy.
Luminka, želáme papimu všetko najlepšie. 😉 🙂

veronika13
12. mar 2009

no u nás celý deň snežilo 😀

lumi, to vážne porodila už v januári? neviem či ma pamäť sklamala alebo som to nezachytila... boli v poriadku?

maaja
13. mar 2009

ahojte ;)
no ja od pondelka tvrdo makam 😀 ze fakt nic nestiham ... a som pri pocitaci od rana do noci 😝 ale zatial ma to bavi ... no nesmiem kuknut na MK, lebo by bolo po robote 😅

ste sa bavili o kocikoch - ked som ja predavala nas Casual ( kat22 ) tiez mi slza vysla ... no ale je otazka kedy a ci vobec este budeme kocik potrebovat 😖

luminkasp
13. mar 2009

ahojte, dakujeme, nahodila som nejake nove foto z papiho oslavy 😉

verca, vazne😀

maji, tak uz sa ti praca rozbehla?

veronika13
13. mar 2009

tere je zlatá s tou vystrčenou ritkou v postielke 😀 a ja už tiež uvažujem, že musíme obstarať Riškovi posteľ, lebo postieľka už nesplňa účel, teda nespí v nej... a tak si nahováram, že v posteli možno bude.. 😎

mounty
13. mar 2009

ahojte, ja som dnes uz druhy den sama s detickami, tak je to celkom zaujimave ale zatial zijem 😀 😀

veronikap
autor
13. mar 2009

katka, drž sa! niet nad dobrý tréning 😀 😀 ja budem dnes večer pre zmenu po neviem akej dobe doma úplne sama (Zinka bude u babky, Michal je na nejakých firemných hrách).. a od dobroty neviem čo robiť.. nejako si neviem spomenúť, čo som robievala predtým v piatok večer... som si rezervovala lístky do kina, preventívne, ale segra je preč, kamoška nemôže, ďalšia už má program a ostatné sú maminy s deťmi... tak strávim večer asi pri telke a pri žehlení.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre