Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
13. mar 2009

Ahojte,

katka, akurat som na teba myslela ze ako ti to ide? ja si to fakt neviem predstavit 😲 na co som sa ja len to dala 😀 😀 😀

Veronikap...to je na figu, ja som taka unavena po celom hroznom tyzdni ze zalahnem jak mrtvolka hne dpo matkovi, ale este musim nachystat veci na zajtra chceme ist do nitry hned rano...

melory
13. mar 2009

veronika13 kup poschodovu....mas vybavene.

baby zavidim vam vylet zajtrajsi do nitry, moj na to nieje a s mojimi detmi si to veru ani predstavit neviem.
u nas stale prsi, svietilo i slnko no dlho nie.
pomaly sa vyzdravujem, nahodila som telo na lieky a citim sa zo dna na den lepsie, este vcera som sa suchtala po byte.
urobila som detom puding a dala do tupperware tortovej misky. tak sa tesili, ze maju tortu......mi aj smiesne bolo, lebo ked som vytiahla kakao a im to posypala tak sa tesili a este ked som zabodovala slahackou v tube, tak to vyskali od radosti. bolo to dojimave. 🙂

zuzkafuny
13. mar 2009

čaute...
Zuzka dnes ide do ulíc 😀 len chlapa ešte doma nemám 😠 a neberie telefón 😠 😠 😠
vrrr...

veronikap
autor
13. mar 2009

tak ja som sa stretla s jednou kamoškou na káve a nakoniec som sa rozhodla, že vyložím doma nohy.. nejaká som uťahaná...
mel, našej zine stačí, keď jej dám hryznúť kulinček čokolády, tak je šťastím bez seba... lebo čokoládu ešte nejedáva, tak si to váži, že raz za čas môže aspoň trošku 😵

veronikap
autor
13. mar 2009

išla som do obchodu kvôli zmrzline a zabudla som ju kúpiť.. 😠 😢 teraz ma to až napadlo, lebo som na ňu dostala straaaašnu chuť.. 😒 čo už, musím vymyslieť niečo iné 😀

melory
13. mar 2009

tiez som dnes mala slinku na sladke, otvorila som pernikove srdiecka
dnes je rekord - deti spia.

maaja
13. mar 2009

cafte baby 😵

veronikap, ze zmrzka - mne v zime take neco ani na um nezide ... inak mame v mrazku este od leta 😉
ozaj, kolko si uz nabrala kg ?

lilu18
13. mar 2009

ahojte-no ja zmrzku mozem aj kazdy den 😀 😝 a s vajecnym konakom..idem od vas lebo budem kutrat v mrazaku 😀

zuzpidka
13. mar 2009

ahojte. ja idem dať spať deti, lebo nejako sme sa tu zakeckali. máme tu mamku a tak keckáme. dobrú noc.

maaja
13. mar 2009

ok, ja idem teda este popracovat 😝

anielik
13. mar 2009

ahojte

my sme v poslednom case nejaky unaveny a o 8mej uz haji. Ale zato co som sa asi jedina nestezovala, neche nic jest, je to premna strasneeeeeeeeee pomooooc, Baby vas plne chapem. Dnes bez prehovarania zjedol jogurt normalne, ale zato vypil skoro liter dzusu...Chleba a rozky ani vydiet... baby ako takto existujete???

Ja este pobalim veci a idem haji, rano sa chcem este osprsit. Toasty su uz nachystane a matko ma obedik..kapustnicu navarenu 🙂))

maji inak som nasla zevraj supis restiku...recenzie az ked bude po oslave :D je v Pezinku a vola sa lalia4you aj ceny maju super a varia vsetko mozne este aj bezlepkove...
tuto je nasa torta: http://www.cukraren-ludvik.sk/upload/torty 2901...
a nase tipy na darcek..keby niekto estenemal 😉
http://www.slnieckovo.sk/images/carsstan.jpg
http://www.maxus.sk/components/com_virtuemart/s...

veronika13
13. mar 2009

no tak ten stolček nemá chybu 😀
aj taký stan chcem zohnať, ale tieto s rozprávkovými motívmi tú dosť drahé (3x drahšie ako taký istý, len bez motívu), tak kúpim len ten farebný a niečo mu tam ponalepujem.
Tortička pekná, ja sa chystám na takúto... najskôr musím hodiť fotku do albumu 😀

anielik
13. mar 2009

🙂
veronika ja som chcela s vlacikom tomasom ale taky som nenasla, teda nasla ale bol straaaasne velky a ktomu by sme potrebovali este ten dom... 😉
obycko tuto stoji 330 a tento je tusim 570.-Sk...ale kupuje babka, tak som chcela nieco pekne 😉 My kupujeme matkovi policovy system a tato mu kupil miesacku original zmenseninu...chcel mu nieco doniest zo sluzobky

krasna torta, ja peciem dobre torty ale nevedia tak pekne vyzerat, tak stavim opat na nasu tetu cukrarku 😉 nech ma neohovaraju 😲 😀 😀

veronika13
13. mar 2009

keby sa babky ponúkli, že kúpia, tiež by som si vybrala ten s potlačov 😀 mne sa veľmi páči Macko Pu, aj taký som videla na MMB, možno navrhnem našim, že im uľahčím vyberanie 😀 svokre by som nemala odvahu 😀

veronikap
autor
13. mar 2009

tortičky sú krááásne! my ešte stále nemáme vyriešené, či pôjdeme niekam a rodinný romantický víkend alebo urobíme veľkú oslavu alebo ich len postupne zavoláme domov na kávu 😒

katka vitaj v klube! je to hrôza, ale po čase si zvykneš.. my bohvieako nejedávame v podstate od prvých príkrmov.. sú lepšie obdobia a sú zase aj horšie... ale už som sa naučila neponúkať jej stále niečo.. keď je už naozaj hladná, tak si vypýta aj sama.. je to ťažké, ale nerieš to 😉

maji, ja tiež nejako zmrzku nejedávam, keď tak v lete, ale teraz som nejako mala chuť na niečo studené 😝 pribrala som už dosť, cca 5 kíl, ale paradoxne sa to na mne nejako "nerozkladá", mne hlavne brucho narástlo.. dnes mi kamoška povedala, že odhliadnúc od bruška, vyzerám chudšie 😀 som sa pobavila 😀

idem si ešte do postele niečo prečítať, dnes mi prišla nová eva.. vidím to tak, že po piatich minútach zalomím 😀 tak dobrú 🙂

anielik
13. mar 2009

veronika13, my to mame na nete a tam si babky vyberu... a mysme potom prekvapeni ake su prakticke tie nase babky 😉

anielik
13. mar 2009

veronikap ale on sa zobudi o 6tej rano a vykrikne este zo sna HHHHHHAAAAAAAAAaaAmmmmmmmmmmm a mna ide drbnut, 😠 😠 😠
tak ja som veru pribrala este len 2kg, ale potom som v ramci "cistiaceho" tyzdna zhodila kilo...takze na poradnu idem s rovnakou vahou 😖

veronika13
13. mar 2009

no tak naše babky nevedia ani počítač zapnúť 😀

anielik
13. mar 2009

moja svokra dostala PC s netom tento rok na vianoce a teraz z nej vsetci padame na zadok, fak tjej to ide 😉 maminu neratam ta poznala PC skor ako som bola na svete...

veronika13
13. mar 2009

moja mama má problém prečítať aj sms, napísať nevie a pritom neni ani stará, má 46, to len jej pohodlnosť. Pc u nej nehrozí u svokry tiež nie, obe sú na tom podobne 😎

lucaska
13. mar 2009

ahojte,ja som sa tu dost dlho neukazala,ale mam toho akosi vela...... 😖
ako sa mava,ako rastu vasi drobci.............???
tak z nasho anjelika lucasko , sa stal maly nervacik,je zavisli na magnetkach a nalepkach aj tri krat za den by chodil do dracika na nakupy a ked nie tak hadzacky o zem, takze musime zacat obchadzat taketo obchody,ale niekedy sa az na nom smejem,doma samnou debatuje,ked mame ist von,a sam si aj odpoveda,ideme kupit nalepky si hovori nato si povie ano kupime---mozem,a dookola kupime nalepky a stokrat uz som z toho naprasky a neviem ako ho to mam odnaucit,uz mame tolko nalepiek a magnetiek ze des..................... 😝

manka
13. mar 2009

Ahojte baby a babatka 🙂 Zase sme skocili po dlhom case na navstevu 🙂

manka
13. mar 2009

vidim, ze uz ste sa aj niektore "rozdvojili, tak srdecne gratulujeme. Ja som nasmu tatinovi dala podmienku, ze ak chce pre Oliho sestricku, nech nas zobierie konecne na dovolenku k moru a tam mozme podniknut 😉

manka
13. mar 2009

okrem "sestricky sme zili posledne dni este sniezikom, ale ten uz neni. Oliver sa pekne zahral so snehom, ale s hrackami do piesku. Aj som vam to chcela napisat ako tajny tip, ale uz je aj po snehu. Lebo na sankach nechcel vobec sediet

manka
13. mar 2009

...a samozrejme ako pravi "nitrancani" zijeme aj vystavou nabytku. kedze mame vstup zadara, chodime tam kazdy den. Olimu sa velmi paci - vypina vystavene lampy 🙂 skace po posteliach a ujovia mu davaju cokoladky. ak by ste mali otazky alebo mame aj dost fotiek neni problem 🙂 V jeden den sa to komplet neda stihnut

My sme sa teraz zameriavali na druhu postel po postielke a na nejake kresielko detske / nasli sme 3 druhy/

manka
13. mar 2009

vsetkych pozdravujeme a kraasny vikend. pa

zuzkafuny
14. mar 2009

Ahoj te :o))) Vás tu včera bolooo :o)))

luminkasp
14. mar 2009

verca, no nasa tiez moc postielku uz nechcela a teraz je z postele taka paf, ze sa sama pyta v noci spat 😉

luminkasp
14. mar 2009

este som sa zabudla pochvalit, vcera som sa dala ostrihat, islo dolu asi 20 centakov, no a v lete to chcem uplne nakratko 😎

tak ja bezim upratovat, som tu sama, jupiiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre