Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

salajcatko
7. máj 2008

ahojky
tak my sme von od rána až kým sa nejde spať, dokonca aj dva krát denne spí vonka v kočíku, takže ak nerátam vyslovene obed=papanie, tak je vonka takmer celý deň, ja ju tam ak sa dá aj prebalujem 😝
rúčky má tiež jak cigánča a aj tvár, aspoň teda všetci to vravia...a veru nenatieram 😅 ani Karin, ani seba, ja na takéto veci nie som, i ked viem, že by som mala, ale sú "veci" pri ktorých sa asi len tak rýchlo nezmením...my sme vonka, zababraný od piesku, hliny, trávy, kamienkov, v starých nemoderných stročných veciach nevadí nám nič...a ked k nám niekto príde, cítim sa ako funebrák 😝 😝 😀

zuzpidka
7. máj 2008

Saly, krásne fotočky. Karinka je riadna kočka. 😉 😀

miriamka12
7. máj 2008

Salaj, teda fakt, Karin je nadherna mala slecna 😉 my sme dnes boli vonku od 12.30 do 16.00 😎 Teraz ked je tak krasne vonku, sa cloveku ani nechce byt doma. A tych deticiek co je vonku, tusim sa Petrzalka riadne omladila 🙂

salajcatko
7. máj 2008

jej ahoj Zuzka, dakujem 🙂

salajcatko
7. máj 2008

mirka dakujem, som pridala dalšie dve, a dnes som ich vonka fotila, karin to baví, sa vrtela ako modelka...až na ten jej štíhli driek 😀 😀

miriamka12
7. máj 2008

Salaj, aj ja chcem aby Sarah mala take krasne dlhe vlasky 😵 To je uz aky vek ze 6 rokov si ani neviem predstavit ze aj nasi krpci raz budu mat 6 😅

salajcatko
7. máj 2008

nooo Mirka budú, budú, a ani sa nenazdáme...je to nedávno, čo sa mi Karinka narodila, a vidíš, už má 6 rokov 😲

miriamka12
7. máj 2008

To je fakt prejde to strasne rychlo ☹
Skacem na mimibazar, doplnam neake veci pre Sarah co ponosi von, sak nestiham prat 😝 🙂 A 80ky uz neobleceme 😝

melory
7. máj 2008

ahojte, tiez ficime na 86 🙂

salajcatko moja stelka vizera ako karinka...postavou...uplne.

salajcatko
7. máj 2008

áno Mirka, strááášne rýchlo ☹ užívajte si preto každý deň 😉

ja pre malu našťastie veci mám dosť, hlavne tie na vonka 😉

salajcatko
7. máj 2008

😀 😀 Mel to bolo dobrééééé, že postavou 😀
Kajka je moletka od narodenia 😖 ale neva, som rada, že je dobrá a zdravá 😀
napríklad Simonka v tomto veku má o 2,5 kg menej, tak hádam ona bude na tatinka...Kajka je na maminku 😝

miriamka12
7. máj 2008

Jedny z vyhod mat starsieho surodenca, ze ponosia veci, my nemame v rodine siroko daleko male babo ☹ Tak nakupujem uplne vsetko 😅 sa nestazujem 😀

salajcatko
7. máj 2008

áno to je výhoda, a ak je to rovnaké pohlavie, čo teda u nás je, tak o to väčšia 🙂
ale ja mám super susedy, dokopy majú 4 dievčatka a dalšie už nechcú, tak dedíme 😀

miriamka12
7. máj 2008

Super susedky 😵 My mame susedku asi 60 rocnu taxikarku 😝 a este asi 60rocneho dochodcu 😒 Poschodie geriatrikov 😅 Tak ani tam nepochodim 😉

salajcatko
7. máj 2008

uuuf, tak to hej, inak ak beriem priamych susedov čo su domy vedla, tak sme na tom podobne, 82 r. babka o paličke, a cca 89 r. dedko=robot, čo furt čosi píli a robí na dvore...tie dobré susedy sú trochu povyše..ale hlavne, že sú 😉
Teraz čaká bratranec z Trenčína bábo, tak nečakane, už tretie, sa im šmyklo, tak všetko, čo je už Simonke malé balím tam, brali už dve velké Ikea tašky a čaká ich dalšia 😀 , ale sa vytešuju, bo doma už nič nemali po tolkých rokoch 😉 a ja som rada, že to nemusím skladovať 🙂

salajcatko
7. máj 2008

kde ste všetky??? čo kukáte panelák??? či sa venujete mužíkom???
ja som sama, baby spia, a salaj na nočnej 😝

miriamka12
7. máj 2008

😀 ze dedko robot, som sa pobavila 😀 Ten nas dedko dochodca, vzdy ked nas stretne na chodbe povie, ako uz vyrastol ten vas chlapec a ja ze to je dievca a on ze aha 😀 a na drzhy den to iste, no sranda je s nim.
Tak o takych plnych Ikea taskach mozem len snivat ☹

mounty
7. máj 2008

Ahoj salajka, ja som tu ale uz aj pojdem, tiez sme kazdy den vonku kum neprsi.........spi vonku, hra sa vonku a najnovsie aj vonku veceriame na terase, nech moze jest aj rukami, na koberci mu to nedovolim.....ked som citala o vas akoby som videla nasu rodinu, tiez nosime stare haraburdy lebo sme stale vonku a nove si kupujem tak raz za rok dake gate a este tak ponozky 😉

salajcatko
7. máj 2008

tak ja ked budem dôchodca, tak budem vegetiť a chodiť na prechádzky s vnúčencami....týto dnešny dedkovia a babičky majú tooolko energie že len oči púlim 😲
Mirka ty ideš na to stretko????

miriamka12
7. máj 2008

Ja som tuuu 😉 len mi neako blbne tento kram nas 😝 alebo net 😝 Inac by som cvicila ale Veonikap dala prednost kozmeticke pred drinou na spiningu tak trcim doma a kysnem 😀 Tatina mame na poobednej a Sarah pinka uz od 19.30 🙂

salajcatko
7. máj 2008

škoda, mounty, že tu ešte nie je tak teplo, aby sme napríklad večerali vonka, o klobúčikoch, ponožkách, šatôčkach môžeme ešte len snívať..je síce pekne, slniečko 😎 ale na Martinkách ešte sneh, a je to cítiť 😒
ale neviem sa dočkať leta, baby budú naložené v bazéne celý deň ako ich poznám 😵

mounty
7. máj 2008

inak ja uz mam bazen nachystany asi mesiac, odkedy zacalo byt tak teplo, vlani sme sa kupali v maji 😉

salajcatko
7. máj 2008

ja sa neviem donútiť cvičiť, cítim sa bez energie, otrávená, znudená, občas sa pristihnem,ako z nervozity len kričím, hundrem, a doslova žeriem 😒 ☹ Sa na seba za to aj hnevám a hanbím, ale fakt sa neviem nakopnúť a nájsť niečo, čo by ma motivovalo..síce vždy ked sa vidím,alebo cítim ako ma gombík tlačí, si poviem "Dosť"...ale to je všetko ☹ ..fakt nemám v sebe energiu a chuť...
stáva sa vám to občas??? že vás nič ale fakt nič nebaví??? a hladáte zmysel?

melory
7. máj 2008

salajcatko tak nam radis si zobrat na stretko teple veci.

mounty
7. máj 2008

salajka, tak zober malu do nosicky a sup sa hore na Martinky 😉

mounty
7. máj 2008

ja vam poviem ze mna uz strasne nebavi tlacit kociar, sice mam iba golfac ale strasne sa mi ho nechce trepat, uz som po tom roku ukocikovana, uz sa tesim ked bude behat sam a na motoreckach a tak.... 😝

salajcatko
7. máj 2008

ja neviem MEL, ale isto teplejšie ako momentálne využívate dole..poviem ti, že simča má ešte stále čiapočku na šnúrku, vždy má punčochy, a na vrch body plus bundička,alebo aspon hrubšia fliska...podla mna, tu je to teplo ešte dosť zradne...ja v každom prípade beriem hrubšie tepláky, mikiny a čiapky 😉 však auto odvezie, nie?

miriamka12
7. máj 2008

Mounty, co by som ja dala za ukocikovanie sa ☹ Vies co to je behat cely den za malou, vecer padnem do postele MRTVA, normalne som minule zaspala v kresle po sediacky 😔 Nemam ani minutu pokoja stale niekde odbehne vyleze, stiahne, vytiahne 😝

salajcatko
7. máj 2008

mounty, ja a na martinky??? uf, kde su tie časy minulé, ked som behala hore dole..teraz eee
ale zato milujem tlačiť kočík, strašne rada sa prechádzam s kočíkom..len škoda, že ta moja opica malá neobsedí ani dve minuty 😉

melory
7. máj 2008

mounty ani mna musim ho nosit na medziposchodie k vytahu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre