Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

mounty
16. mar 2009

ahojte, ja som chcela tiez novu smykacku lebo staru nam dievky sestrine praskli ale Andrej tvrdi ze to opravi.............domcek do zahrady som zamietla, stoji mooooooooooooc vela koruniek, tak drahy objednal auticko na dialkove, take jednoduche, ktore by uz vedel aj sam ovladat. Bratranci maju a je z toho uplne na makko.........

anielik
16. mar 2009

Ahojte

dnes som bola na kontrole, tak sme Oki a za 2 tyzdne ideme na UTZ 🙂

ten vak je super, matko sa nan usadil v Nitre na vzstave a nehchel odist...ale az ked bude vacsi, abz sa mu potm hodil do iyzby, teraz by sa uz nezmestil

Stan pre matka mam doma, a prave som objednala MATa z A je to 🙂 matko ho miluje 😉

ingrid78
16. mar 2009

Ahojte, my kupujeme Kajke odrazadlo:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2083519

melory
16. mar 2009

stelka ma odrazadlo po hugovi....bude mat aj bicykel po nom.
ma to vyhodu.
im by sa zisla taka izba, kde by sa mohli plahocit vo vode, s vodou a vsetko okolo vody.

maaja
16. mar 2009

ja by som chcela pre Mareka taku detsku lekarničku - taky detsky lekar čo je, kde su vselijake tie lekarske potreby ... no neviem ništ zohnat 😠

luminkasp
16. mar 2009

maaji, v spanielsku vela reklamaju nenuco, to je cely kufrik, nie je aj na slovensku?

veronika13
16. mar 2009

čo sa rád hráva na doktorov?

veronikap
autor
17. mar 2009

dobré ránko, my dnes buntošíme od štvrť na 7..
maji, ja som také súpravy videla v alltoys v avione... my zinke kupujeme okrem prilby a sedačky na bicykel, lego... lebo všetko má (aj odrážadlo, aj trojkolku, ...) a teraz si okrem varenia aj rada stavia.. a videla som také pekné duplo Zoo (btw. v Brucku, v Mulleri ho maju lacnejšie ako u nás)

u nás svieti slnko, ale ako som pozerala predpoveď, tak sa to má pokaziť.. 😒
tak pekný deň 🙂

btw. čo dnes varíte? ja idem robiť ryžový nákyp, ale neviem čo na zajtra 😝

ingrid78
17. mar 2009

Bre ranko, my tu nejako na Vychode skoro vstavame, medzi 6.00 a 6.30, parada,ale nevadi, ked ma tatko dovolenku tak mi ju rano zoberu a ja si este pospim.Celkom dobry servis, ze 🙂
Aj u nas v BA je take aprilove pocko? Tu rano svieti slnko, potom zacne fukat vietor, potom prsat a este je zamracene a tak dokolecka dokola.
Veronika ja chcem zajtra varit gulicky z morcacieho masa v zeleninovej alebo koprovej omacke.

veronika13
17. mar 2009

my máme kuracie pečienky s ryžou

zuzkafuny
17. mar 2009

Veroniká 😝 Pečienka pre mňa byť nemusííí ☹
ja mám zo včera... 🙂 perkelt mäsový 😀 a chlap mi išiel na tri dni tata tak tešííím 😵 😵 😵

maaja
17. mar 2009

veronika13, ano strasne nas lieci 🙂 myslim ze som to tu uz aj popisovala ---- len nevie pochopit ze existuje aj dokotr, ne len doktorka, kedze my mame doktorku ... tak sa hra ze on je doktorka, ne doktor 😀

veronikap, ok, aj tak mam v plane koncom tyzdna Avion, tak mrknem do Altoys

ja varim fazulovu polievku a zo vcera mame hribove meso s knedlou 😉

maaja
17. mar 2009

luminkasp - VSETKO NAJLEPSIE k meninkam 😉

veronika13
17. mar 2009

lumi, tiež prajem všetko najlepšie 🙂
to je zlaté s tou doktorkou 😀

luminkasp
17. mar 2009

maja, si ma predbehla 😉 , isla som napisat:

maja, vsetko najlepsie k meninam tvojej maminky 😀

veronikap
autor
17. mar 2009

tak všetkým oslávencom všetko NAJ! 😉 😵

nooo.. ja pečienky a hríby nemusím, budem musieť vykutrať niečo v kuchárke..

salajcatko
17. mar 2009

ahojky
áno, áno,všetko NAJ 🙂

ja mám dobrý a ľahký receptík, Karinka to miluje - tvarohové guľky, robím ich zajtra ,mnamky
dnes robím špagety s domácou omáčkou, tiež mňam 😵 , polievka ja zeleninová na masle s tarhonou..ako ináč, tiež mňam 😀

tie vaky Tuli sú uplne pecka, tiež som to obzerala, len tá cena, je uf uf...inak tieto vaky sa veľmi osvedčili a využívajú sa i pri polohovaní postihnutých detičiek.
My malej nejdeme žiadne také "veľké" dary, má starú asi 3O ročnú trojkolku, ale vážne je super, uplne vystretá je a už na nej aj patrične piráti. Domček urobil mužík ešte na jeseň, kráásny,veľký, drevený, s hojdačkou, pieskoviskom, lanami a samozrejme s izbou hore - podkrovnou 🙂 😵 - ked bude pekne dorobený = namalovaný atd odfotím a pošlem inšpiráciu.
A v polovici mája si ideme pre šteniatko, mali sme v pláne kúpiť v aprili, však obe baby mám aprílové, tak ako živý darček, ale nestíhame, sú ešte v brušku, a síce sa narodia prvý aprílový týždeň, ja chytráčka som si akosi zabudla pri rezervovaní prirátať, že ešte 6 týždňov musia byť pri matke 😵
Takže tak.
ale u nás bodujú knižky, malá strašne rada číta, čo sa teda o mne ani o karin povedať nedá 😝 🤐 -tak kúpime knihu a je.

U nás dnes zasa snežilo, ide ma už poraziť, ja síce nemám nič proti zime,ale ten sneh je už únavny, hlavne keds at otopí a všade ostáva blato 😝

Dnes sme boli so Simonkou na zápise v školke, hned nám skoro ušla do jedálne, že aha deti...ale pani riaditeľka fakt milá žienka, ale moc ružovo to nevyzerá, kedže je to klasika mestká školka a uprednostné budú detičky od 3 rokov. Síce ma to moc netrápi zatial, pretože do práce ešte ništ a keby aj hej, mám ju kde nechať. Ale taký iný pocit to bol, že už do škôlky.

melory
17. mar 2009

ahojte, ja som bola od 8hod v meste, najprv zubar, potom dllllllhocizna prechadzka {stelka zaspala v kociku} a pre huga do skolky. ked som odchadzala k zubarovi, svietilo slnko a bundu som si dala dole. ked som sla spat zacalo prsat a prsi doteraz, ale len tak mrholi, ze som ani nezmokla. stelke som kupila babiku, ktoru hned v kociku stratila 😀 mala ju cca 15minut.
veronika13 vy ste uz o.k.?
moja mala nechce meno stelka ani pocut....ona je džidži prosim pekne.
hugo mi daroval dva gastany.
kupila som im nove zubne kefky, baby take su krasne, hugo ma zraloka a stelka delfina.
troska inspiracie im davam do cistenia, lebo stelke cistim este trosku nasilu.

nasa ucitelka v skolke je strasne chora, tak cakam, ze sa to odrazi aj na detoch ☹
co sa tyka skolky som rozmyslala, ze ju dam od januara. uvidime. uz ma tam poznaju, tak snad nebude problem, ved sami hovoria, ze sa na nu tesia. je to taky zlatusik oblubeny.

navarene mam zo vcera, len take narychlo, cestoviny so zeleninou. idem robit dnes muzovi kapra a detom dake masko s ryzou.

zuzpidka
17. mar 2009

ahojte. tak aj dnes od rána, od 07.00h. som behala s Dadkou po lekároch, pretože mala krv v moči. boli sme u našej, tak do labáku odniesť moč, naspäť k našej, vybaviť liek a domov sme došli okolo 11,00 h. Rastík bol zatiaľ doma so šéfkovou tetou. aspoň o to som to mala ľahšie. ešte s ním trošku von a teraz varím obed. som unavená a hotová. prajem všetkým pekný deň. 😉

lilu18
17. mar 2009

kto oslavuje? tak vsetko naj 🙂

horuckym dietkam skore uzdravenie a pekny den i ked u nas uprsany

zuzkafuny
17. mar 2009

tak tecda aj odomňa všetko naj... 😉 🙂
My už kočík nepoužívame od konca letA 😀 asi pol roka... musí po svojich 😀
A už týždeň papá sám 😀 aj polievočku, aj jogurtík, aj všetkooo a potom je zmaľovaný ako kraslica 😀 😀 😀
Na niečo je to trucovité obdobie dobré 😉 🙂 že poď idem ťa nechovať... eee!!! 😀 😀 😀
Toto moje zas na okne 😅 do kedy ho to chce baviť... idem ho skvačiť a už sa teším že mama príde a bude malý nanej aspoň hodinu prisatý ako pijavica 😵

melory
17. mar 2009

tak u nas kocik je vareny peceny, neviem si predstavit v nasom meste, ze by presla sama peso z jedneho konca na druhy, co je pre mna rychlou chodzou asi tak 1 a pol hodinky. inak po sidlisky samozrejme na peso, aj pre huga do skolky aj do obchodu.
moja ma teraz maniu byt hore na postely u huga. tam si uklada spat babiky a koniky.

luminkasp
17. mar 2009

mel ma po dlhom case novu fotku, uz som si myslela, ze sa nam stara mel stratila 😉

zuzpidka
17. mar 2009

šéfko mal dnes písomné maturity zo slovenčiny a zajtra z nemčiny. tak mu prosím držte všetky palce, lebo tá nemčina je ťažká. učí sa a učil sa, ale aj tak. dnes som bola nervózna a čo bude zajtra? ani si nechcem predstaviť. tak na ňho myslíte a držte mu palce. 😉

melory
17. mar 2009

nie, nie pracujem na novej, ale v gimpe mi to blbne, tak toto je lem provizorna.

dnes mam taku melancholiu....bude to tym zubarom, pocasim a ze nik u nas dnes nezazvonil, co je zazrak....nas byt praskava vo svikoch a kamosky su na zure bezomna. taku mam prisernu chut na saunu, ze si asi napustim vriacu vanu a hodim sa do kludu.

inak, stelka je super co sa tyka puzzli, skladaciek, doplnovaciek, fakt jej to pali.

zuzpidka
17. mar 2009

skladačky bavia aj Rastíka. teraz sa tu šalia s Danielkou. 😉

melory
17. mar 2009

mne sa teraz pri mne stelka hra s faxom, paci sa jej pretacat pasku na odkazovaci a stlacat vsetky tlacidla. hugo cvici v izbe. momentalne je namotany na toto a strasne sa to chce naucit 😀
http://video.markiza.sk/fun-tv/54/tanecny-geniu...

melory
17. mar 2009
https://www.youtube.com/watch?v=AkISffGox4E

a este tento...a tak skusam aj ja

veronika13
17. mar 2009

mel, len si prosím vás nevykrúťte obaja krk 😖
zdravotne sme už celkom ok, mňa ráno ešte pobolieva hrdlo, ale to je už nič

sali, ja som tiež za skromnejšie darčeky, ten psíček sa mi páči, určite sa baby on dobre postarajú
ten domček čo spravil salaj určite odfoť, aj teraz, som zvedavá, inšpirácia pre môjho mužíka, tiež si predstavujem, že raz by deťom také niečo spravil 🙂

veronikap
autor
17. mar 2009

no mel, tak to sú riadne kreácie, klobúk dolu 😵

my už tiež straaaašne dlho nepoužívame kočík, iba ak sa my dve vyberieme napr. k Draždiaku, tak ho vezmem, už len kvôli tomu, že odvezie veci a ak by sme sa zdržali a Zina už bola unavená, tak aby sme nešli domov hodinu..

práve mi drahý oznámil, že má v piatok voľno, tak ideme do Gyoru pozrieť čo majú.. hlavne malej pozrieť bundičku na jar a pod. a potom ideme na víkend k našim, bracho oslavuje 33...

dnes sme sa boli dať so zinkou skrášliť, obidve sme ostrihané.. ako Zina povedala, krásavice krásne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre