• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
salaj tak este ani nebudem v skrini robit jar.
7. máj 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salaj... aj ja mám občas také stavy :wink: vtedy vyjdem na dvor, sadnem si sama pod strom, zhlboka dýcham a je mi fajn :wink: :slight_smile:
Boli vám už deťúrence na kolotoči...??? Tomu mojemu sa páááčilo... bude po mne :slight_smile:
7. máj 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stelka chodi na kolo kolo a paci sa jej to, ludia su zhrozeny, ze je tam sama a ja toci...ak sa to slimacie tempo da tak nazvat...ale ona sedi ako 5 penazi.
7. máj 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môjmu stačí aj krútiaca stolička pri mame :slight_smile:
7. máj 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď nie je kolotoč
7. máj 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste?
7. máj 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salaj, mounty, mirka...hallo
7. máj 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonka na klotoči ešte nebola, ju akosi zatial nebaví nič okrem zúrenia a vyhadzovania vecí z komody, alebo všetkého čo nájde doma...ja mám z nej baby moje občas také nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
Je to taký moj malý nerváčik :zipper_mouth:
a pod strom som si sadla, aj z hlboka dýchala...len keby som za tú krátku cvhílu nepočula MAMA asi milion krát :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám doma aj karinku a tá stále niečo "súrne" potrebuje :wink:
7. máj 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymenim behacie dieta za sediace, teda naopak......na den, na skusku, co je lepsie :sunglasses:
7. máj 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salaj vy mate doma klon nasej Sarah, som ju minule chcela vymenit za Zinku a ze doplatim 50,-Sk ked si ju Veronikap zoberie a normalne povedala ze aj 100,- by bolo malo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. máj 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stelka ma svoje hodiny v dni...moc neuteka, skor sedi...stoji...ale zato hugo? snad ani nechodi a len bezi...tak co mounty beres stelku? upozornujem len na VAHU dietata...je dost tazka.
7. máj 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri ked bola u nas bola zinka kludna ako aj stelka...tak asi nebude menit :wink:
inak ked sme s kamoskami, vzdy si menime deti v nasej pritomnosti...je to osviezenie pre nas a aj oddych.
7. máj 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Salaj... to keď sa detí zbavíš :sweat_smile: už keď budú v posteli... :slight_smile: Môj malý je tiež akýsi besný... máme druhé slovo...!!! Kačka- KA :grinning:
7. máj 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som Simonku občas vymenila veru....neviem síce za ktoré kedže nepoznám,ale fakt by som si priala, keby bola taká kludná a dobručká ako bola karinka :unamused:
no čo už, nemôžem mať všetko :grinning:
melory beriem :grinning: ale Niki k zivotu potrebuje kanale aby mal kam strkat palicky a vyberat odtial pavuciny.nevadi ze budes potom mat pavuky v pracke? :grinning:
tie slova, to je sranda, ze?

toto je co....dookola :rolling_eyes:
7. máj 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mounty halooo tu je v ponuke jeden duracelko :grinning:
7. máj 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som vás dočítala, tak na stretko sa určite poistite aj teplejšími vecami, večeri sú chladné a dost fuka studeným, dnes som zistila, bolo krásne slnečno celý deň, ale keď zafúkalo, tak to bolo hneď cítiť

mňa to s kočíkom zatiaľ ešte baví, na moje prekvapenie v ňom Riško neodmieta sedieť, aj keď už chodí , tak som rada, lebo moje presuny na nákup do dediny, by trvali večne :grinning:
7. máj 2008 o 21:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....rozumie len muz a ja podotykam.

mounty, ved to je hugo 2...lopta? smyklavka?co??? ja chcem palicu a diery...to poznam.
7. máj 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas je KA vsetko mozne: kvapka, kacka, kako, kvety :wink:
7. máj 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte keď sa opýtam ako robí havo...??? Povie K
ale HAM to mu ide...!!!
7. máj 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veronika :wink:
7. máj 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u stelky najoblubenejsie je toto
7. máj 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ešte... ho volám urobí ...hm?... a potom si zároveň aj odpovie že ...hm...
7. máj 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas je vsetko ba a niekedy mamamama
7. máj 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no náš hovorí niečo ako po japonský, je to zlaté, ale často používa de je, mama, hijo, ma, daš :grinning:
7. máj 2008 o 21:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môjmu ku šťastiu stačí malá mláčka a kus zeminy :grinning:
7. máj 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika13 :grinning:
náš zas rád zbiera kamienky, a trhá trávičku, včera trhal kvietky a dával mi ich :slight_smile:
7. máj 2008 o 21:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mounty ale fakt ako opisujes nikiho...cely hugo... :slight_smile: ale mi to zvladame, no nie? ja by som ho nemenilaaaaa, je to moje zive striebro. mne sa pacia chalani plny energie....lebo moj muz nieje
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok