Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
7. máj 2008

salaj tak este ani nebudem v skrini robit jar.

zuzkafuny
7. máj 2008

Salaj... aj ja mám občas také stavy 😉 vtedy vyjdem na dvor, sadnem si sama pod strom, zhlboka dýcham a je mi fajn 😉 🙂
Boli vám už deťúrence na kolotoči...??? Tomu mojemu sa páááčilo... bude po mne 🙂

melory
7. máj 2008

stelka chodi na kolo kolo a paci sa jej to, ludia su zhrozeny, ze je tam sama a ja toci...ak sa to slimacie tempo da tak nazvat...ale ona sedi ako 5 penazi.

zuzkafuny
7. máj 2008

Môjmu stačí aj krútiaca stolička pri mame 🙂

zuzkafuny
7. máj 2008

keď nie je kolotoč

melory
7. máj 2008

baby kde ste?

melory
7. máj 2008

salaj, mounty, mirka...hallo

salajcatko
7. máj 2008

simonka na klotoči ešte nebola, ju akosi zatial nebaví nič okrem zúrenia a vyhadzovania vecí z komody, alebo všetkého čo nájde doma...ja mám z nej baby moje občas také nervy 😝 😅 😕
Je to taký moj malý nerváčik 🤐
a pod strom som si sadla, aj z hlboka dýchala...len keby som za tú krátku cvhílu nepočula MAMA asi milion krát 😝 mám doma aj karinku a tá stále niečo "súrne" potrebuje 😉

mounty
7. máj 2008

vymenim behacie dieta za sediace, teda naopak......na den, na skusku, co je lepsie 😎

miriamka12
7. máj 2008

Salaj vy mate doma klon nasej Sarah, som ju minule chcela vymenit za Zinku a ze doplatim 50,-Sk ked si ju Veronikap zoberie a normalne povedala ze aj 100,- by bolo malo 😝 😀

melory
7. máj 2008

tak stelka ma svoje hodiny v dni...moc neuteka, skor sedi...stoji...ale zato hugo? snad ani nechodi a len bezi...tak co mounty beres stelku? upozornujem len na VAHU dietata...je dost tazka.

melory
7. máj 2008

miri ked bola u nas bola zinka kludna ako aj stelka...tak asi nebude menit 😉
inak ked sme s kamoskami, vzdy si menime deti v nasej pritomnosti...je to osviezenie pre nas a aj oddych.

zuzkafuny
7. máj 2008

Salaj... to keď sa detí zbavíš 😅 už keď budú v posteli... 🙂 Môj malý je tiež akýsi besný... máme druhé slovo...!!! Kačka- KA 😀

salajcatko
7. máj 2008

tak ja by som Simonku občas vymenila veru....neviem síce za ktoré kedže nepoznám,ale fakt by som si priala, keby bola taká kludná a dobručká ako bola karinka 😒
no čo už, nemôžem mať všetko 😀

mounty
7. máj 2008

melory beriem 😀 ale Niki k zivotu potrebuje kanale aby mal kam strkat palicky a vyberat odtial pavuciny.nevadi ze budes potom mat pavuky v pracke? 😀

melory
7. máj 2008

tie slova, to je sranda, ze?

toto je co....dookola 🙄

miriamka12
7. máj 2008

Mounty halooo tu je v ponuke jeden duracelko 😀

veronika13
7. máj 2008

ahojte, som vás dočítala, tak na stretko sa určite poistite aj teplejšími vecami, večeri sú chladné a dost fuka studeným, dnes som zistila, bolo krásne slnečno celý deň, ale keď zafúkalo, tak to bolo hneď cítiť

mňa to s kočíkom zatiaľ ešte baví, na moje prekvapenie v ňom Riško neodmieta sedieť, aj keď už chodí , tak som rada, lebo moje presuny na nákup do dediny, by trvali večne 😀

melory
7. máj 2008

....rozumie len muz a ja podotykam.

mounty, ved to je hugo 2...lopta? smyklavka?co??? ja chcem palicu a diery...to poznam.

mounty
7. máj 2008

a u nas je KA vsetko mozne: kvapka, kacka, kako, kvety 😉

zuzkafuny
7. máj 2008

A ešte keď sa opýtam ako robí havo...??? Povie K
ale HAM to mu ide...!!!

salajcatko
7. máj 2008

ahoj veronika 😉

melory
7. máj 2008

u stelky najoblubenejsie je toto

zuzkafuny
7. máj 2008

alebo ešte... ho volám urobí ...hm?... a potom si zároveň aj odpovie že ...hm...

miriamka12
7. máj 2008

U nas je vsetko ba a niekedy mamamama

veronika13
7. máj 2008

no náš hovorí niečo ako po japonský, je to zlaté, ale často používa de je, mama, hijo, ma, daš 😀

zuzkafuny
7. máj 2008

môjmu ku šťastiu stačí malá mláčka a kus zeminy 😀

miriamka12
7. máj 2008

Veronika13 😀

veronika13
7. máj 2008

náš zas rád zbiera kamienky, a trhá trávičku, včera trhal kvietky a dával mi ich 🙂

melory
7. máj 2008

mounty ale fakt ako opisujes nikiho...cely hugo... 🙂 ale mi to zvladame, no nie? ja by som ho nemenilaaaaa, je to moje zive striebro. mne sa pacia chalani plny energie....lebo moj muz nieje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre