Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
7. máj 2008

musím letieť... malý sa zobudil ☹ majte sa... Nie je mi súdené tu s vami dlhšie sedieť 😅

melory
7. máj 2008

veronika teraz si mi pripomenula...jasne kde je...to vedie...hlada huga

salajcatko
7. máj 2008

simonka toho veru tiež nenakecá..síce sa jej pusinka nezavre celý den, ale len tak eeeka, aba, baba, haf...a MAMA ani za pána 🤐

miriamka12
7. máj 2008

My sme mali najvacsi uspech ked som sa opytala kde je tato, tak sa rozbehla na zachod (tam je nas ocko najcastejsie a cita noviny) a kricala tat tat 😀 Inac nenakecame toho moc, asi nebude po mne 😉

veronika13
7. máj 2008

môj hovorí mama od 8 mesiaca a som na to patrične hrdá 😀 ale dlho to bolo len to mama, až nedávno sa rozkecal

veronika13
7. máj 2008

aké sú tie deti chápavé, že? hoci toho veľa nenahovoria, rozumejú už dobre, to ako ja a angličtina 😀
ozaj, chcem sa s vami podeliť, dnes je pre nás trochu zlomový deň, dali sme konečne žiadosť o stavebné povolenie 🙂

luminkasp
7. máj 2008

nasa vravi mama od 5 mesiaca

ciky caky ciky cak, lucim sa s vami, slovensko do tohooooooooooo, nemci su podrazaci, mozno nam daju zapas za vyhraty😀

melory
7. máj 2008

mne sa rozkecal hugo ..do troch rokov bol partizan vhodny na psychologicke vysetrenie a hla ako mu to zrazu mele.

salajcatko
7. máj 2008

veronika držím palce, mi to máme za sebou, ale ešte dnes si živo pamätám, ako sme na to povolenie čakali 😉

lumi, fandí aj za nás..hádam to pomôže 😀

miriamka12
7. máj 2008

Veronika, my mame ziadost na uzemno planovacom v Ba uz 2hy mesiac, ci nam vobec povolia stavat 😠 😠 😠 Verim ze u vas je to rychlejsie.

melory
7. máj 2008

veronika drzim palce...ale daju...ved VERIS!

veronika13
7. máj 2008

BA je metropola a tato naša dedinka je o niečom inom, ale birokracia je všade, jasné mel, verím, že nám ho dajú, potom prídeš na terasu na kafčo 😉

salajcatko
7. máj 2008

my sme mali povolenie do mesiaca,našťastie...ale mali sme tam známosť 😉
inak naše úrady= birokracia

veronika13
7. máj 2008

ešte sa majú vyjadriť susedia, jeden je taký neistý, tak uvidíme...verííííme

melory
7. máj 2008

veronika skor na turistiku 😵

salajcatko asi aj to ze ste nadstavovali nebol tak zlozity pripad...teda ja neviem, myslim si.

miriamka vy idete stavat...ste sa rozsupli...

salajcatko
7. máj 2008

Veron, ak budete stavať dva metre od plota a a ak nebude na jeho stranu okno, nebude môcť robiť problém 😉

veronika13
7. máj 2008

on tam nemá dom, je to susedný pozemok a stále dookola napáda, že ten náš pozemok je jeho 😅

miriamka12
7. máj 2008

Mel, zatial len stahovat do 4 izbaku. Stavat to je hudba buducnosti, ale chceme vediet ci vobec na nasom pozemku mozme stavat, lebo robia neake problemy.
Kocky prehravame 1:0 idem pomoct fandit Luminke 😉

salajcatko
7. máj 2008

aha...ale však na katastry podla čísla parcely musia mať evidenciu, koho pozemok je? vypýtajte si z katastra výpis, a budete to mať čierne na bielom a sused si môže fúkať....do púpavy 😝
ale verím ti, že mať zlého suseda nie je terno 😉

salajcatko
7. máj 2008

Mirka, fandíme s vami...slovenskooooooooo slovenskoooo heja heja heja slovenskoo 😀

melory
7. máj 2008

veronika to je hrozne, lebo aky susedia na dedine vedia ublizovat cely zivot.

veronika13
7. máj 2008

s katastrom je všetko v poriadku, len on môže stále niečo napádať a tak dokolečka, chápeš je to neprijemne, na úrade nám dnes povedali, že keď tie svoje reči nepodloží papiermi, tak nepochodí a tie papiere nemá, ale je mi z toho smutno. On to robí kvôli svokrovi, sním nevychádza a svokor nám ten pozemok dal

miriamka12
7. máj 2008

Sme vyrovnali 😵 ako fandim 😉 😀

veronika13
7. máj 2008

veď to a bude to robiť z nudy, dúfam,že sa to vyrieši

miriamka12
7. máj 2008

No nevyrovnali ako skore ale zapas 😀 😉 úisem ako madar

melory
7. máj 2008

nam dnes strhol niekto vsetky menovky... 🙂

veronika13
7. máj 2008

asi sa nudil 🙄

miriamka12
7. máj 2008

Mel, myslis ze mal rovnake meno ako vy 😉 😎

salajcatko
7. máj 2008

Mirka, tak len pekne fandí, nech vyhrajú...jejda, to zas bude spitých chlapov 😝

salajcatko
7. máj 2008

baby ako čistíte obrazovku na notebooku?
ja ju mám riadne zadrbkanu 🤐 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre