Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
14. máj 2009

aj my gratulujeme 🙂

luminkasp
14. máj 2009

lilu a ty tu co tak neskoro robis? ved nie je obed😀

ja uz padam, tak do zajtra 😎

melory
14. máj 2009

sefkovi gratulujem, viem co preziva, ja som maturovala 27 rocna v tretom mesiaci tehotenstva s hugom a boli to veru prijemne stresy.

zuzpidka
14. máj 2009

babenky, od pondelka mu tiež držte palce. dnes to také strašné nebolo, ale od pondelka už normálne maturity. tak držte palce. 😉 🙂

lilu18
14. máj 2009

lumi 😀 cely den prsalo,tak sme boli doma a kon stale slapal 😀 ..

luminkasp
15. máj 2009

zuzi, drzime 😉

lilu18
15. máj 2009

jasne ze drzime aj my 😅 a ahojteeee

melory
15. máj 2009

ahojte, baby ideme na svadbu a stelka nema druzickovske satocky. popozerala som vsetky mozne inzeraty a nic som nenasla v 98-ke.

veronikap
autor
15. máj 2009

mel a kedy idete na tú svadbu? ak to nie je hneď zajtra, tak ja mám jedny pekné šatočky.. netuším aké to je číslo, ale podľa mňa by mohli Stelke byť.. Miriam ich má doma, tak keď tak napíš jej, nech ti pozrie to číslo... sú z Ameriky, bielo ružové, tak neviem aké tam je to číslovanie..

mounty
15. máj 2009

mel, aj u nas su jedny svadobne 😉 ruzovej farby, take princeznovske. Nakedy to potrebujes?

melory
15. máj 2009

to je uzasne, potrebujem ich na 1.8. ale viete, chcem si to vsetko dopredu pomaly nachystat, ved je to za dva mesiace. veronika skusim napisat miriamke. stelka je nizska, nosi tak 98-ku. poslala by si mi ich dako? aj ked neviem ako. jednu kamosku mam v raci a muz robi pri ikei, chodieva do avionu.

zuzpidka
15. máj 2009

ahojte. ja upratujem a poobede sa chystáme niečo kúpiť svokre, lebo v nedeľu bude mať meniny. doobeda sme boli vonku málo a teraz poobede už svieti slniečko, tak pôjdeme von. len sa Rastík vyspinká a napapá. prajem pekný deň. 😉 🙂

veronikap
autor
15. máj 2009

babyyyy, moje dieťa dnes spí už 3 hodinyyyyy 😕 😀 idem ju už zobudiť, lebo neviem kedy potom pôjde spať večer 😝

luminkasp
15. máj 2009

mel, ze nizsia, nosi 98 😀 , tak ta moja je asi trpaslik 😎

luminkasp
15. máj 2009

som sa chcela pytat, sko sa rozhodla verca s francuzskom?

melory
16. máj 2009

http://www.marcinek.sk/akcie/belize/snorkeling/...
ahojte ja dnes varim toto, pomoooc,mnam

melory
16. máj 2009

luminka 🙂, vyznelo to tak, ale zinka je o dost vyssia.

luminkasp
16. máj 2009

mel 😉

salajcatko
16. máj 2009

ahojky, zas po niejakom čase, ja nestííííham 🤐 😅

tešila som sa na jar, leto, a teraz sa toho desím, od rána sme vonka, večer ich s revom nasilu vezmem dnu, vo vani spláchnem špinu z celého dňa, a ja K.O. padám na gauč. Máme tu super bývanie, lietajú celý den so susedkami, ale oči na stopkách, dnes mi zdrhli do hory. No kajka je OK, je už veľká, ale Simone som z toho krovia videla len anténku = copík. Juj išlo ma poraziť. Aj vaše sú tak radi vonka??? asi hej, že?

sledovali ste euroviziu a našich??? ja som im moc držala palce, škoda, že im to nevyšlo 😒

Gratulujem aj so salajom šéfkovi 🙂

maaja
16. máj 2009

ahooojte 🙂

deni84: ospravedlnujem sa male faux pas - ze nemame Lukaska - a momochodom, jasne, ze ta pametame - dokonca aj z plavania, nie ? 😵 😵 😵 mimchodom, ten pametovy vypadok bol sposobeny tvojou zriedkavou pritomnostou 😅

zuzpidka, a sefko uz aj nad vyskou uvazuje ????? 😀

melory, som nevedela, ze si az tak neskoro maturovala 😎 mimochodom, tie stresy poznam - ja som robila advokatske skusky ked som bola v druhom mesiaci 😎 podla mna je najlepsie robit skusky tehotna - vtedy sa asi tak nestresuje - kvoli babetku 😉

maaja
16. máj 2009

my sme dneska boli v Akvaparku v Senci - parada 😀 Marek ol uplne uzasnuty ...
mimochodm, nas marek je ozaj drobec 😖 nosi 92ky, boty ma 23, vazi asi 12kg, a vsetky veci na nom visia 🙄 dokonca podla cislovania Cherokee nosi veci pre 1-1/2 roka 😎
no ale aj moj robo ked bol dite bol malicky ...

salajcatko
16. máj 2009

ahoj maaji
asi sa nie nadarmo vraví, že chlapci ako deti sú menší a drobnejší ako dievčatka, a v puberte potom "vyhuknu"
A keď sa tak pozriem do Karinkinej triedy, najskôr idú baby a až potom chalani - jasnačka, aj výnimky sú, nie všetci sú krpci 🙂 😵

Moja Simi nosí 92,ale aj menšie, nie vždy to číslovanie sedí, topánočky má 23 a váži konečne 13,7 kg (preto konečne lebo nič nepapá,ale vraj ked priberá je to OK)

Inak ja som bola vo štvrtok na očkovaní proti tetanusu, vraj podla nového má byť rozdiel do 15 rokov, a som došla na to, že som prešvihla 17 rokov. Vy to máte pod kontrolou? mne keby to suseda nepovedala, ani neviem, že to treba. A tak miesto jednej, budem musieť dostať 3 vakcíny 😖 ..a tááák ma bolí ramienko, auuu ☹

salajcatko
16. máj 2009

hm, škoda, keď som konečne tu, tak tu nieje nikoho, a aj Maaja mi asi ušla ☹
Ale je sobota,tak to máte odpustené 🙂 😵
Idem aj ja hajdy do postielky, všetci tam už odfukujú, len ja chýbam.
tak pekné sníčky aj vám prajem no a prajem aj krásnu nedeľu, vraj má byť pekne, tak si to užívajme
pa pa

maaja
16. máj 2009

xi xi, ja som este tu ;)
len pozeram kde kade ...
o tej tetanovke neviem ... asi by som si mala pozistovat, hm ?

ha ha, ze pekne zajtra ? moc sa mi nekce verit, podla toho jak to tu bolo dneska - cely den prsalo ,,, no musim povedat, ze to ale bol pekny dazd, len taky rovny a slabucky 😎

lilu18
17. máj 2009

ahojte--tak u nas je dnes krasne-slnecno 😎 🙂 🙂 🙂 a tiez vcera v bundickach bolo chladno 😀

o tetanovke neviem nic,ideme v sept.na povinnu kontrolu,tak uvidim. Nosi 98 aj niekt.92-ky oblecie a vazi 14-kg--priblizne..topanocky 24 aj 25 🙂 tak ako citam su nasi drobci priblizne na rovnakej urovni 🙂

mounty
17. máj 2009

Niki je presne ako Maajin Marek, tak s tym si nerob starosti, vyrastu este ti nasi sibali, teraz im to v hlave rastie 😉

veronika13
17. máj 2009

lumi, nakoniec som sa rozhodla, že do Francúzska nie, mala som strach z tej prasacej chrípky.. ale aj narýchlo to bolo na mňa... a kooopu veci by som tu musela nechať na niekoho iného a to ja nerada 😝
my nosíme 104, topánky 27, váži asi 15 kíl... všetci mu typujú na 3-4 roky, veď veci kupujem také na 3-4 roky a sú mu akurát 😀

veronika13
17. máj 2009

pridala som pár fotočiek 😉

luminkasp
17. máj 2009

verca, aka pekna foto 😉

luminkasp
17. máj 2009

babuleny, netrapte sa, ja mam doma krpatu spanielku, nosime 92, ale 86 je nam uplne dobre, ta 92 je este trosku velke, teda zalezi od strihu, atd, siroke su nam vsetky tricka, vazi necelych 11kg a topanky mame 23 😉 😉 😉 , takze bude vsetky kludne 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre