Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
7. máj 2008

takýto prístup by som netolerovala, ty máš na to hubu, pekne jej to vysvetlí, že si nepraješ, aby tvoje dieťa strašila

melory
7. máj 2008

moj tiez chce ist do prirody
ze mamna to hubu, nemozem na nu v zlom, lebo bude este horsia...a to nehovorim o tom, ze mu povedala, ze pre neho nepride mamicka...to je pre neho rovne smrti....nemozem, lebo do konca roka tam este je, idu ju vyhodit, lebo nieje dobra ucitelka, co uz vidim aj samaa bola by na neho este horsia.

melory
7. máj 2008

inak sa mam dobre, teraz su deti fajn aj manzel poslucha 🙂

veronika13
7. máj 2008

nie v zlom, vo všetkej slušnosti, ale aj vo vážnosti, že u vás sa také praktiky nepoužívajú a nech to nerobí ani ona. No na druhej strane, jej to je už asi jedno, keď ju idú vyraziť

melory
7. máj 2008

ano, pracovnicka {nechcem menovat ani naznakom} povedala, ze sa teraz chyta kazdej slamky...rano muzovi povedala, ze hugo bije deti...no ja vidim, ze na nom sedi. pytala som sa jej kolegyni, ci hugo deti bije, ked som sla pre neho...ze nie...a to ho ma dva roky.

melory
7. máj 2008

tak je teraz hugo iny...smutny, podrazdeny, chce si kupovat hracky {to ako cena utechy}lutostivy...no len aby ho neznicila....mojho energi mana

veronika13
7. máj 2008

snad sa z toho vyspí, ale je smutné, že sa také deje v škôlkach ☹

melory
7. máj 2008

ani nvies ako si vycitam, ze som ho do nej dala...co mu tak mhla dat? snad len ze nieje sam na tejto planete...fakt si to vycitam.

veronika13
7. máj 2008

neboj, ešte sa veľakrát stretne s nespravodlivosťou, posilní ho to a pôjde ďalej, je to určite silný chlapec, no verím, že ťa to trápi, mna by tiež

melory
7. máj 2008

hlavne aby jeho nezlomili, to co je v nom....
inak pozeram ze mas muzik doma, to uz na dlho?

veronika13
7. máj 2008

do septembra

melory
7. máj 2008

supeeeer. si rada, co?
moj je doma stale, ale chodi az vecer....takze som doma s detmi sama. dnes sme boli dlllllho vonku.

veronika13
7. máj 2008

jasné, že som rada, Riško ho žerie, sa bojím toho septembra, bude nám chýbať, ale dáko zas prežijeme
my sme tiež boli dlho vonku,bolo kráásne, zajtra si asi privstanem, rýchlo navarím a tiež pôjdeme do prírody

melory
7. máj 2008

ked ma volno muz to len a len priroda, ja by som uz aj mesto rada videla 😀

veronika13
7. máj 2008

mne mesto nechýba, no raz za čas sa mi zažiada,ale len na chvíľu

melory
7. máj 2008

my sme dnes boli, stelku som odfotila pred mestskou vezou, pre krstneho otca, je hystorik a bude straaasne rad

veronika13
7. máj 2008

ja chcem Riška v púpavach, teraz u nás krásne kvitnu a aj stromy kvitnú, tak chcem pekné fotky z prírody porobiť, lebo tie sú najrajšie, najviac fotiek máme z vnútra, ale tie prírodné až tak žiaria

luminkasp
7. máj 2008

prehrali sme baby, ak v noci nemci nevyhraju, ideme domov

veronika13
7. máj 2008

no čo už, mali slabý tím tento rok

melory
7. máj 2008

cele sk ide tusim dole vodou 🙂

veronika13
7. máj 2008

celý svet nielen SK

melory
7. máj 2008

dnes som uplne vycerpana, ze su zeny za to aby boli telesne tresty, uplne mi to znicilo moju predstavu o krajsom svete...takze asi tak. fakt sa snazim ludi milovat a oni mi to nedovolia

melory
7. máj 2008

normalne som myslela, ze si dam sama sebe trest a nebudem zapinat pc, lebo potom vidim aky je svet

veronika13
7. máj 2008

dnes sme skypovali s jedným kamaratom čo je v Irsku aj so ženou a dcerkou, najskôr tam bol pol roka sám, videli sa len raz, potom tam išla aj ona s dcerkou, nedávno začala po večeroch pracovať ako upratovačka aj ona, s mužom sa vidia 5 minút ráno a 5 minút večer, jasné že sa im taký život nepáči a trpia tým, si viem predstaviť, najskôr odlúčenie teraz takto, ale nemajú veľa možností, tiež nemajú bývanie. Tým som chcela povedať, že je všetko hore nohami, bavili sme aj aj o deťoch, že kedy chceme druhé a tak, že koľkým veciam to je podmienené. A že ženy majú na materstvo a staranie sa o rodinu väčšie predpoklady ako muži, lebo tu svoju dcerku po večeroch baví on a priznal, že je to ťažšie ako byť v robote. Tak sme potom trochu filozofovali, že ako by to malo byť, že žena by sa mala hlavne starať o deti, domácnosť, a muž by mal zarobiť toľko aby to vystačilo pre celú rodinu. No žiaľ v tejto dobe to tak nie je a trpia tých rodiny a hlavne deti, lebo na nich nie je toľko času koľko by potrebovali. Preto som napísala, že celý svet ide dolu vodou, je to proti prírode.

melory
7. máj 2008

ano bola to nasa uloha, ale zeny chcu byt ako chlapy, podobat sa im a vyrovnat a tu to maju....

veronika13
7. máj 2008

ja si nepotrebujem nič dokazovať a o rovnoprávnosť nestojím, ak ma vyzerať takto

melory
7. máj 2008

ved to, ale co uz narobime...
mne bude veru tazko od deti odchadzat

veronika13
7. máj 2008

ja sa už teraz toho bojím, niečo vnútri sa proti tomu prieči

melory
7. máj 2008

intuicia ze my vo svojom vnutry vieme ze to tak je

melory
7. máj 2008

dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre