Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

salajcatko
8. máj 2008

teda baby vy ste riadne ťahali 😝
už som si vás dočítala...
ťažkú tému ste rozoberali...
ja som za rovnoprávnosť, ale v našej práci vidím, že ženy-karieristky, ktoré dosiahnu istú manažerskú úroven sú neznesitelné...velmi sa zmenia a hrajú sa na superženy...od tej doby,ako u nás vymenovali ženy-levelky neznášam karieristky 😝
ja nie som ani karieristka,ale zasa ani nie domáca puťka 😉

salajcatko
8. máj 2008

inak ja sa už táááák moc teším na to stretko, že sa mi už o ňom aj zdá 😀
idem kuk tému o nom, nech niečo nezameškám 😉

veronika13
8. máj 2008

salaj, na koníku sa v poslednej dobe rozoberajú dosť ťažké témy, ale aj to treba

zuzkafuny
8. máj 2008

pekný opozdený deň... 🙂
Mel... nebuď smutná... výlet do prírody to spraví 🙂

veronika13
8. máj 2008

ahojte,u nas je dnes škaredo, no dúfam, že vyčasí, nech mi púpavy neodvitnú

zuzpidka
8. máj 2008

ahojte. u nás dnes bolo slniečko, dážď, búrka a teraz je už krajšie. 😉

zuzkafuny
8. máj 2008

A u nás bolo len pekne... 😉 tak spadli aj dve kvapky...

zuzkafuny
8. máj 2008

Majú vaše deťúrence nejakú vec, bez ktorej sa im zle žije...??? 😀 Myslím to obrazne...

Moja Zuzka keď bola bábo mala veveričku a takmer 4 roky s nami chodievala... 😀 a keď išla spať, oprela si ju o noštek...

Sestrina malá mala paplónik a ten tiež musel všade s ňou... až sa raz rozpadol...

A malý Mišiačik keď ide spinkať, alebo mu spinkať treba, tak si zoberie plienku, do pusy si vopchá palček na ľavej ruke, v tej istej plienka, druhou rúčkou si ju posúva a chodí po dome ako pútnik 😀 😀 😀 a hneď viem, že chce búvať 🙂 a robí pri tom mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

salajcatko
8. máj 2008

zuzka, o musí byť chutné, ked tak chodí
ja som simonke davala do postielky taku mekučku hračku, najskor ju aj využívala, ale teraz eee, ale ma svoj oblubený vaknúšik ktorý šlohla Karinke 😀
a kajka tá má svoju kušeldečku, vankušik a plyšového psíka, ale to len tak cca 3 roky, ked bola malá, nechcela nič len cumlík
ale vždy sa mi to páčilo ked mali detičky niečo, bez čoho sa niet ani pohnúť 😉

veronika13
8. máj 2008

môj ma rad svoj paplonik, tak asi aj na stretko zoberiem 😀
zuzi, to musí byť zlaté s tou plienkou 🙂

salajcatko
8. máj 2008

baby ta kde ste??? ha?
zasa tu bude nočná??? 😉

lucaska
8. máj 2008

tak dnes z tej nocnej asi nic nebude........... 😀 😀 😀

zuzkafuny
9. máj 2008

tak to čo ste tu napísali mi dnes trvalo prečítať pár sekúnd... 😀 😀 😀 to fakt len toľko...???
Som hľadala fotku s plienkou a nemám... musím pofotiť kým to robí... 😉
Tak vám pekný deň...!!!

veronika13
9. máj 2008

ahojte, dnes sa asi prechádzkujete, my tiež pôjdeme, len ešte varím, robím francúzske zemiaky, dávno sme nemali a možno večierkom upečiem nejaký koláčik, včera som našla tri super recepty
včera som išla spať skôr, lebo posledné dni som ako mechom udretá, nechápem, ked som k Riškovi v noci vstávala aj 6x tak to bolo lepšie, ako teraz keď vstávam len raz 😠 možno jarná úvana....

zuzkafuny
9. máj 2008

My dnes asi nepôjdeme nikam... malý má zapálené hrdlo a dosť kašle... Tak máme zábal olejový... ale až bude pekne aj zajtra, tak na chvíľku pôjdeme aj my... 🙂

luminkasp
9. máj 2008

verca a ake recepty si nasla?

zuzkafuny
9. máj 2008

tu nikde nikoho... odfotila som malého s plienkou 🙂 🙂 🙂 tak kuki kuk 😉 🙂

veronika13
9. máj 2008

jeden z nich som robila, veľmi jednoduchý:
2 hrnčeky polohr. múky,
2 hrnčeky kryštal. cukru,
1 hrnček maku,
2 hrnčeky mlieka,
1 hrnček oleja,
1 kypriaci prášok,
3 vajcia
-všetky prísady dobre vymiešame a vylejeme na plech vystlaný papierom na pečenie, pečie sa cca 30min,
po vybratí z rúry natrieme džemom a necháme vychladnúť. Rozpustíme si čok. polevu a vychladnútý koláč polejeme polevou. Ja som to ešte ozdobila farebnou cukr. ryžou. Chutilo aj Riškovi 🙂

veronika13
9. máj 2008

mám veľmi veľa receptov, čo si odkladám z časopisov už niekoľko rokov, no veľmi málo z nich skúšam, no teraz som sa rozhodla, že budem skúšať, tento koláč je tiež odtiaľ.
Keď odskúšam ďalší recept, tak vám dám receptík, ak sa podarí 😉

veronika13
9. máj 2008

no zlatý je s tou plienkou, aj vidno na ňom, žeby spinkal 🙂

melory
9. máj 2008

ahojte....moja by nemohla "zit" bez misiek tupperware

salajcatko
9. máj 2008

veronika ja tento koláč robievam často, volám ho šálkový,ale dávam don aj ovocie zavárané, najradšej ho máme s čučuriedkami, alebo marhulami...polevu nedávam, posypem len cukrom 😉

tak Mišiačik je na spapanie 🙂

melory
9. máj 2008

dnes som aj ja robila u svokry kolac...ze margotkovi....je v nasej rodine veeeelmi oblubeny a jednoduchy.

veronika13
9. máj 2008

hej, dá sa robiť všeliako, ja tiež časom pridávam, ale prvýkrát idem podľa receptu 😉

veronika13
9. máj 2008

mel, tak hoď recept

salajcatko
9. máj 2008

ja inak na pečenie moc nie som...nie že by mi nechutilo a nemal by to kto jesť...ale ten bordel čo pri tom vždy spravím ma odrádza 😝

melory
9. máj 2008

skusim z hlavy 😀 ved dnes som ho robila...takze baby
jedna margotka velka nastruhat, do toho dva pohare polohrubej muky vyberovej, jeden a pol pohara cukru{ja davam krystal}, pol pohara mlieka, jedna slahacka, tri lyzice oleja, kypriaci prasok do peciva, vanilinovy cukor, dva cele vajcia....vsetko vymiesat a dat piect....dalej, ked je kolacik upeceny NENEHAME ho vychladnut...a dame na neho polevu
poleva 10dkg masla, cukor podla chuti, kakao, rum { ja rum nedavam} vymiesat a natriet na VRELY kolac.
ja si to zlahcujem tak, ze maslo dam roztopit a potom ten kolac polejem tou zmesou.

je ozaj dobry.... 😵

salajcatko
9. máj 2008

Mel znie to celkom jednoducho
a chuť to má vlastne akuuuu???? taku kokosovu? či aku?
a do tej polevy navrch nejde čokoláda?

salajcatko
9. máj 2008

baby Simonka mi spinká a akosi často kašle..tak sucho, dráždivo 😲 ☹
ja len dufam, že nebude zasa chorá 😒 ☹

veronika13
9. máj 2008

salaj, aj ja dúfam, aj kvôli nej aj stretku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre