Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
17. jún 2009

maaja, hlavne že tušíš z čoho to asi je a budeš to obmedzovať. Som rada, že mu je už lepšie 🙂

melory
17. jún 2009

majka dobre si urobila, ja som tiez podpisala reverz
som rada, ze ste doma a marekovi nic lepsie neprospeje ako to ze je doma

salajcatko
18. jún 2009

maji, tak super, že je to na dobrej ceste,teším sa s vami 🙂
maji Astma je ochorenie, ktoré sa prejavuje sťaženým dýchaním, Karin potrebuje spreye a lieky, ona ma bronchialnu ponámahovú astmu = každému zdravému sa napr. pri behu priedušky roztiahnú,aby sa lahšie dýchalo, jej ostavajú stiahnuté = spazmus, a je náchylnejšia na ochorenia dých. ciest. V septembri ide do tatier na liečenie ☹

veronika13
18. jún 2009

sali, neskúšala si Karinke kozie mlieko? Môj švagor ako menší mal tiež astmu, aj alergie na trávy a ešte neviem čo kopu liekov a sprejov a kozie mlieko ho vyliečilo. Teraz nemá žiadne problémy, svokrovci gazdujú, tak aj pri sene robí a nič mu neni. Naozaj, o kozom mlieku je známe, že pomáha takýmto problémom.. môžeš aj niečo vygoogliť,ja som hľadala, keď Riškovi zistili intoleranciu na laktózu a bola som prekvapená, kozie je fakt oveľa hodnotnejšie ako kravské, len má nižší obsah čohosi, už neviem presne čoho ako kravské, ale to sa dá ľahko nahradiť niečim iným

salajcatko
18. jún 2009

ahoj, áno Veronika viem, ja sama som to na sebe skúšala a cítila, že je fajn a pomáha..ale akosi tu ho už teraz neviem zohnat. a má vlastne postihnuté priedušky spazmusom, treba to roztahovat tými spreymi,ale má dobrú prognózu na vyliečenie sa, lebo sa to diagnostikovalo celkom zavčasu. tak ja verím že to zvládneme.
Kedy k nám príííííídeeeeš?????? 😵

melory
18. jún 2009

ahojte, ja mam dnes kolaudacny den kupelne, hostyi a hosti a tak sa od rana zvrtam. na vecer som zajednala tequillu, sol a limetku 😵

salajcatko
18. jún 2009

wow Mel, tak to by som aj ja prišla na takú fajnu kolaudáciu 😀 😝
tak držím palce, nech vám to dobre dopadne 😉

veronika13
18. jún 2009

sali, môžem aj s mužom prísť? zoznámia sa s tvojím a isto nájdu spoločnú reč. Napíš do IP ktoré dni bývate doma a my sa prispôsobíme 🙂

luminkasp
18. jún 2009

maji, bublinkove mu vobec nedavaj

lilu18
18. jún 2009

ahojte 🙂 --marodikom rychle uzdravenie

veronika13
18. jún 2009

lilu, ty kde sa flákaš?

lilu18
18. jún 2009

..som sa drvila na skusku 😀 vcera som mala

veronika13
18. jún 2009

som ani nezachytila, že aj študuješ, a čo konkrétne?

lilu18
18. jún 2009

len jazyk,nech sa posuniem niekde vyssie 😀 😀 😀

veronika13
18. jún 2009

a dobre dopadla skúška? angličtina?

maaja
18. jún 2009

dneska nikto nočnu netaha ???????? 😕

anielik
19. jún 2009

ahojte
ja som tahala so zehlickou 😀

konecne som ostrihana...mam menej starosti aj vlasov 🙂)) CO mate na plane cez vikendik?

maaja
19. jún 2009

my enmame na plane nic 😒
Marek ma vraj zapal pluc 🙄 a pritom je uuuplne vesely ... ale ze jak dr uhadla ze zapal pluc, nechapem ... len ho pocuvala a ze mu pisti na plucach ... obcas zakasle, inak je maly oki, aj dr sa čudovala ... konecne nam dala aj antibiotika, tak snad sa uz dolieci ... co ja s nm budem robit dalsi tyzden doma ??? 😖

maaja
19. jún 2009

mimochodom, mame hotovu zahradu - jazero, travička, detske ihrisko ,,,, kto sa kedy pride pozriet ??????????????

anielik
19. jún 2009

jej super 🙂)

vyzdravte sa aa dobehneme, ue sa tesime 🙂

zuzpidka
19. jún 2009

ahojte.
Maaja, Marekovi želáme skoré uzdravenie. 😉
ja som tu mala sesternicu a preto som sa neozývala. aj sme so sestrou maľovali chodbu, takže sme makali. teraz je už všetko v poriadku.
prajem pekný horúci deň. 😉 🙂

maaja
19. jún 2009

anielik, melory - plan na vikend v TT ;)

http://www.rozpravkovyfestival.sk/

anielik
19. jún 2009

maji, to som pozerala...ale zatial chceme ist na policajtov do incheby a podporit avon...tak uvidime ake pocasie bude zajtra, ci nebudeme doma 😒

Ako sa ma marek?

Mna dnes velmi boli hlava :(((

zuzpidka
19. jún 2009

Maaja, škoda, že je to tak ďaleko. ☹ ináč by sme išli. ☹

lilu18
19. jún 2009

ahojte--kto byva blizko a nema plan na vikend. u nas je akcia na kolesach proti rakovine--vstup zdarma,len sa dava dobrovol.prispevok a pridu znami spevaci 🙂

maaja
19. jún 2009

marek je vcelku v poho ... uz spinka ... nejak dost vela spi, ale asi kvoli tej chorobe, nie ?

lilu18
19. jún 2009

maaji-skore uzdravenie,nech si pospinka kolko sa mu chce,musi byt unaveny z tej choroby--- ☹ sup sup --choroba--hes hes od marecka 🙂

maaja
19. jún 2009

no hej, chudiatko male, uz tyzden je zavrety doma ☹

anielik
19. jún 2009

lilu, na to ideme 🙂 ak nebude velmi zle pocko

Maji, neboj on si to potom vynahradi 🙂 aspon mas troska "volna" 😉

anielik
20. jún 2009

tak dobre ranko 🙂)
sa nevieme rzhodnut ci ist do Ba alebo ee ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre