Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
26. jún 2009

ahojte. u nás to vyzeralo na pekný slnečný deň a už sa zase zamračilo a vyzerá to zase na búrku.
Veronikap, vitajte doma. 🙂
prajem pekný deň. 😉 🙂

mounty
26. jún 2009

my sme boli dnes vsade j.krala pri Dunaji a ta plaz od Tcomu je uz skoro pod vodou, Dunaj je uz vyliaty aj na chodnikoch, hroooooooooooza

zuzpidka
26. jún 2009

tak u nás je zatiaľ od vody pokoj. len denne máme 4-5 búrky, takže pestré počasie. teraz je dusno a horúco a schyľuje sa k búrke. 😒

melory
26. jún 2009

prsiiii, burka z bratislavy.

veronika13
26. jún 2009

u nás je dnes pekne, ale jednu búrku sme predsa mali teraz navečer 😝

veronikap
autor
26. jún 2009

páčia sa mi aj tie predpovede počasia.. bude pekne, teplo, ale môžu byť aj prehánky a búrky.. tak si asi treba vybrať.. 😒 ale už ma to nebaví.. ani von sa poriadne nedá ísť.. a keď už neprší, tak na ihriskách sú mláky alebo blato... snáď to nebude trvať ešte dlho..

luminkasp
26. jún 2009

babulky, tu zijem, pozrite si, ak chcete, milujem tuto krajinu:

https://www.youtube.com/watch?v=e-TF52K_6wQ
anielik
26. jún 2009

Ahojte,

tak ja sa hlasim z najvychodnejsieho vychodu..medzilaboriec..sme tu u babky na festivale...u nas prsi svieti slnko a dookola...

veronika vitaj, myslela som na vas, ked sme sem cestovali, drobec skoro vyskocil z brucha, vobec sa mu nepacilo, ale boli sme aj v Tatralandii, no pani to vam je super, ani sa mi nechcelo ist prec... a to nehovorim o matkovi..doma potom pridam fotos
inak yatial som zistila ze matersku treba odniest do prace a na UPSVaR...socialku este zistujem ked pridem tak to aj obehnem a uvidim ci je to aj pravda 😉

LUMI KRASne..tisko zavidim 😉

luminkasp
26. jún 2009

anielik, diky, sak niekedy pridete pozriet 😎

mel, si kukni hlavne ty, si tu chcela ist na dofcu, nie? mas toto vsetko cca hod od mora 😵

anielik
26. jún 2009

lumi ja som bola v SP 3x {barcelona a San Sebastian} a isla by som hned znova...ja by som najradsej byvala pri mori...ale snad dakedy naplanujeme vylet aj k tebe 😉

luminkasp
26. jún 2009

anielik, ja som uplny juh, granada, to sa neda so severom porovnat, toto je uplne ina krajina (to nepisem preto, ze tu zijem ja 😀 )

anielik
26. jún 2009

ja viem...mna spanielsko velmi chytilo...no co mozem len snivat ☹

luminkasp
26. jún 2009

urcite raz zrealizujes 😉

veronika13
26. jún 2009

môjho muža dneska dokúsali včely, asi 25ks do rúk, má ich teraz ako medveď

mam taký problém, neviem či s tým máte skúsenosť. Večerné zaspávanie je teraz horor. Stále si malý vymýšľa s cikaním, kakaním, papaním, len aby nemusel spať. Zhadzuje si plienku a reve za dverami. Pred spaním sa nevyciká, že sa mu nechce, keď ho uložím, o chvíľu reve, že ide cikať, kakať... väčšinou aj niečo pustí do nočníka... potom ho uložim, zas že je hladný, pred spaním vypije fľašu mlieka. Častokrát cez deň vymýšľa s jedením, zje málo a potom vymýšľa.... dneska celý ceremonial, s cikaním a kakaním asi 2x a raz jedením trval dve hodiny, a ide mi to poriadne na nervy, lebo to trvá už asi vyše týždňa. Nie vždy je to takto dlho, aj skôr zaspí... a aj v noci, keď už spíme, tak si zhodí plienku a spí, no lenže sa v spánku dociká... cez deň sa odúčame, keby bolo lepšie počasie ešte, ale v noci neviem ako toto vyriešiť, nemáte nejakú radu?

luminkasp
26. jún 2009

veronika, maly vymysla, lebo pred spanim nechce byt sam, deti sa tazko lucia s peknym dnom a rodicmi

deti sa maju oducit najskor cez den az potom v noci

veronika13
26. jún 2009

hm, tak musím nejako vyšpekulovať, aby mi pri zaspávaní neskákal po hlave a ostatných častiach tela 😀

luminkasp
26. jún 2009

hehe, nasa mala ked som s nou vobec nevymysla a spi do 5 min 😉

veronika13
26. jún 2009

Tere tipujem na kľudasku, Riško to je živel 😀

luminkasp
26. jún 2009

no, kludas ako kedy 😎

veronika13
26. jún 2009

aj tak, nech sú akí chcú, na každé dieťa platí niečo iné, možno mu naozaj len chýba to, že neležím pri ňom kým zaspí, tak to skúsime tak, aj mu dohovorím a uvidíme čo to spraví 😅

luminkasp
26. jún 2009

ja nefim, to som citala v psycho knihe 😉

veronika13
26. jún 2009

http://www.markiza.sk/clanok-o-nas/501332-super...
ten vpredu s gitarou je môj švagrík 😀

knižky píšu toho hodne, niekedy je lepšie sa riadiť sebou, aspoň na mne to vidím, a bolo mi to aj viackrát potvrdené, že zdravý sedliacky rozum je častokrát najschodnejšia cesta

veronika13
26. jún 2009

idem haji, dobrú noc 😉

veronikap
autor
27. jún 2009

dobré ránko 🙂 my sa dnes chystáme do Bojníc na výlet, je tam nejaká akcia na zámku.. tak čakám kým sa zbytok rodiny zobudí a fičíme 😵 snáď sa dnes dažďu vyhneme...

anielik, ďakujem za info.. ja som niekde čítala, že sociálku vybavuje zamestnávateľ, kvôli tomu, že tam musia uviesť tvoj nový platový výmer, z ktorého ti budú rátať materskú (teda ak máš takého ústretového zamestnávateľa, ktorý ti prizná, že keby nastúpiš v súčasnosti do práce, tak by si mala vyšší plat ako keď si odchádzala na prvú materskú)..ale to bolo pred pár týždňami, tak neviem či sa niečo nepomenilo...
ten náš drobec tiež v aute vymýšľa, keď ideme trochu na dlhšiu vzdialenosť.. cestu do Medzilaboriec si neviem ani predstaviť 😀 ale treba si oddýchnuť a načerpať sily 😉

lumi, ja som bola zatiaľ len na Ibize a Mallorce.. ale to je asi rozdiel oproti pevnine, že? ja sa chystám, keď budú deti väčšie a v pohode zostanú naraz obidve u babky ( 😀 ), tak že budeme s drahým cestovať na také predĺžené víkendy po veľkých mestách (Madrid, Barcelona, Paríž, Lisabon a pod.)... toť môj sen, uvidíme aká bude realita, možno až na dôchodku 😀 😀

veronika, to si neviem ani predstaviť, ako musí tvoj muž vyzerať 😖 nech sa mu to rýchlo vylieči

inak, začali sme hľadať nejaký domček na Záhorí, tak do 100 km od BA, na chalupu.. ak by ste nááááhodou o niečom vedeli, alebo o niekom... 😉

no nič baby, idem sa dať dokopy a pripraviť raňajky... pekný víkend 😵

monkap
27. jún 2009

ahojte,
veronikap presne ako pises, socialku vybavi zamestnavatel .... ty si vybavujes iba tlaciva ohladom 2.piliera, ak ho mas teda ..... a potom odhlasenie z UPSVaR z rodicovskeho prispevku ... a zvysok po narodeni ....

na UPSVaR si pytajte aj prispevok na prve dieta - t.j. na Zinku, Matka bo niekde tetusky uradnicky na to neupozornia a skoda prist o kazdu korunu .... vola sa to prispevok na starostlivost o dieta .... a niektore tetusky aj napriek tomu, ze to clovek ziada sa tvaria, ze nevedia o co ide 😠

a samozrejme prispevok pri narodeni dietata, priplatok k nemu, pridavky ..... to je to iste ako pri prvom

zuzpidka
27. jún 2009

ahojte. tak Rastík spí, ja som sa práve naobedovala a idem sa pustiť do upratovania kúpeľne, lebo to už potrebuje ako soľ. ostatní makajú vonku. u nás je teraz dusno a horúco, tak uvidíme či nepríde nejaká búrka. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

melory
27. jún 2009

ahojte, veronka tesim sa na foto z dovolenky. urcite si si dobre oddychla.
stelka naprklad zaspi len v muzovej postely, potom ju prenasame. ked sa vnoci zobudi ide k nam az do rana a inokedy zas prespi celu noc s hugom. nikdy ju nevyhanam, vzdy ju zoberiem s laskou k sebe.
dnes sme boli od rana na rytieroch, lukostrelcoch, sermiaroch a vselico okolo steredoveku. stelke sa najviac pacilo na koni. nechcela ist dole tak ked nemali nikoho na vozenie, stelka sedela na koni a usmievala sa. sila.
chlapy su na ceste domov, ja som sla uspat stelku a tak mam veget. vecer si dam power jogu a mozem sladko spat.

salajcatko
27. jún 2009

ahojky
tuším 5 strán ste popísali ako som tu nebola ..uff
Baby, ja som dnes samaaaaaaaaaaa, salaj na nočnej a deti išli spať ku svokrovcom, jupiiiiiiiiiiii, ja sa tak kráááásne nudím, kto sa pridááááááááááááááááááá???????????? 😀

melory
27. jún 2009

salajcatko ja by som sa takto vedela nudit....aj s tebou.... 😵

luminkasp
27. jún 2009

salaj, normalne zavidim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre