Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
15. júl 2009

ahojte.
Luminka, čo bolo Tereske? je už lepšie?
ja dnes doupratuvávam tú našu izbu. už mi ju treba len pozmývať podlahu a hotovo. tak som si tu trošku sadla, že vás prečítam. 😉

veronikap
autor
15. júl 2009

ja práve do seba tlačím tvarohové guľky so zaváranými hruškami 😅 😎

zuzpidka
15. júl 2009

Veronikap, robíš chúťky. 😀
idem sa naobedovať, Rastík spí, dedko ho postráži a ja idem do obchodu. potom ma čaká troška žehlenia a na dnes hotovo. rozmýšľam, kam ísť poobede s Rastíkom, lebo svokra bude zavárať čučoriedky, tak aby ich Rastík všetky hneď nepojedol. musím niečo vymyslieť. 😒

anielik
15. júl 2009

Ahojte,

matko zaspinkal chvalabohu a ked sa vyspi ideme na jazera sa clupkat, tak dufam ze to zvladnem 😀

Lumi ako sa ma tere?

zuzpidka
15. júl 2009

ja som tiež napustila bazénik na záhrade nech sa vodička zohreje. 😉
anielik, držím palce, aby ste to zvládli. dávajte si pozor. 😉 🙂

luminkasp
15. júl 2009

baby, dakujem

uz je dobre, berieme atb a dalsich dvojo liekov k tomu.

strasne som sa vystrasila, lebo tere mala 39,5 a sa mi zacala normalne triast chudatko, som sa bala cakat do rana. Nastastie to bolo len v zaciatocnom stadiu, zapal usi, dychacich ciest, trochu priedusky, a samo sa mi cela z tych horuciek vysypala. Tu ma teraz vela ludi chripku, tak nas neobisla ☹

zuzpidka
15. júl 2009

Luminka, Tereske želáme skoré uzdravenie. 😉 🙂

veronika13
15. júl 2009

lumi, Terke skoré uzdravenie. U nás je už celkom fajn, no ešte nie je celkom zdraví, je nervoznejší a plače pre hlúposti, ale hádam sme na dobrej ceste.

maaja
16. júl 2009

luminka, viem si predstavit tvoj strach 😔
tak ale uz je urcite lepsie, nie ?

maaja
16. júl 2009

nas marek dneska celu noc pistal ... tiez dufam ze nanho nic nelezie, lebo zajtra by sme mali letiet 😀 😵

veronikap
autor
16. júl 2009

maji, možno je to len cestovná horúčka 😉 😀

luminkasp
16. júl 2009

maji a kde letite? nejak mi to uslo 😖

lilu18
16. júl 2009

ahojte//mala som pc v r...tak vas len pozdravim,ani teraz nemam pc ok ☹ vidim posled.prispevkz..Lumi//mala je chora??chuda...rzchlo sa uzdravte nech ste na Slovensku zdrave 😲 ...dovolenkarom krasnu dovcu/prajem 🙂 🙂 🙂

maaja
16. júl 2009

lumi, ideme na Kapverdy ... uz sme pobaleni, Marek uz spinka - nam sa nejak nechce, aj tak "ochvilku" vstavame ... o piatej rano ;)
tak dufam ze to cele dobre dopadne ...

veronika13
16. júl 2009

maaji, tak šťastnú cestu a užite si to tam, a nieže odtiaľ dovlečiete prasačiu chrípku 😎 😝 a foťte

maaja
16. júl 2009

no keby len chriiipku ... len aby nist horsie !!!!

maaja
16. júl 2009

zartujem samozrejme ...
jasne berieme dva fotaky a kameru ;)

veronika13
16. júl 2009

a kde to vlastne je? už som sa ťa kedysi pýtala, ale zas som zabudla 😝

maaja
16. júl 2009

afrika ;) sedem a pol hodiny cesta ---- casovy posun minus tri hodky ,,,, este som tak daleko nikdy nebola

maaja
16. júl 2009

ok, idem asi haji...
ak tam nebude wifi, alebo pristup na internet, tak sa ozvem az o dva tyzdne ... ale ja zavislacka sa isto k netu nejak dostanem ;)

tak sa majte babulky ;)

veronika13
16. júl 2009

majte sa aj vy a užite si tu exotiku 🙂

anielik
16. júl 2009

maji krasnu dofcu, budeme na vas mysliet nech ste Ok a riadne si to uzite 😉

malalady
17. júl 2009

krásne dobré ránko moje krasne aprílovky 😀 😀 😀 😀 😀 inak keby sa mi to tento mesiac podarilo zase som aprílovka 😀 😀 😀 😀 😀 na ten apríl mam nejaké to štastíčko 😀 😀 😀 len dúfam,že sa mi to podarí ach 😠 😠 😠

zuzpidka
17. júl 2009

ahojte.
tak my sa pripájame ku chorým. Rastík celú noc teplotoval, tak sme utekali ráno k lekárke. máme virózu. môže mať dva dni teplotu, potom sa celý vysypať drobnými vyrážtičkami a samo to zmizne. nenormálne ma potešila lekárka. 😒 😠 tak sme doma a liečime sa. teraz sa hrá akoby nič. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
17. júl 2009

zuzpi, aj my sme to asi mali, len ten výsyp mal už skôr... ale ako horúčkoval tak mu potom aj ten zmizol

zuzpidka
17. júl 2009

Veronika13, len ja som sa v pondelok k sesternici pozrieť malé bábo. tak z toho nič nebude. už sa dohadujeme dlhšiu dobu, raz to nevyhovuje jej, inokedy mne. to ma veľmi mrzí. no čo už. 😒 ☹

veronika13
17. júl 2009

zopár ľudí sa chystá pozrieť Riška už od jeho narodenia, a to už má skoro tri roky, tak sa netráp, týždeň hore dole 😀

anielik
17. júl 2009

😀 😀 😀 ze skoro tri roky, sak nema este ani 2a pol 😀 😀

veronika13
17. júl 2009

😀 to som prehnala jasné, som len chcela Zuzku ukľudniť 😎

ingrid78
17. júl 2009

Ahojte, ja vas zdravim po 100 rokoch, ale vobec nebol cas, vzdy sa niekde flakame, ale teraz ho mame pretoze sme chorí 😠 😠 😠 Samozrejme ze v tych naj teplach.
Som sa dobre dnes vystrasila, kajka mala 2 den teplotu nic nezvycajne, a nic jej ine nebolo, ale som si povedala, ze ide vikend tak zajdem k dr., normalne by som nesla, uz viackrat sa nam stalo, ze mala vysoku teplotu a ziadne ine prejavy a okrem ineho jej idu 5ky.
Lenze sa aj vysypala a dr. ma vystrasila, ze ma podozrenie na sarlachovu anginu, tak Zuzipi pozor, lebo sa mi vase priznaky zdaju podobne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre