Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
26. aug 2009

Ahojte, Zuzi, všetko najlepšie a nestresuj, veď aj víno je lepšie, čím je staršie 😉
veronikap, no tak to už máš za pár, budem držať palce 😵

lumi, škoda, že nám nevyšlo sa ešte stretnúť ☹ akurát som ti chcela napísať, že šťastnú cestu do Španielska a ty už tam...

veronikap
autor
27. aug 2009

no lumi, tak to teda naozaj rýchlo ubehlo... 😵

ja som dnes bola na krv a objednať sa na predoperačné vyšetrenia.. úplne super je, že oni proste nemajú voľný termín, tak pozerám na sestričku, že čo ja s tým mám teraz robiť... 😠 tak ma nakoniec objednala na stredu... som zvedavá, čo mi na to povie doktor, dúfam, že sa mi kvôli tomu neposunie pôrod a malý sa narodí ako 5 kilový (keďže podľa ultrazvuku pribral za týždeň trištvrte kila).. 😒 😝

zuzpidka
27. aug 2009

Veronikap, tak to isté som mala aj ja pri Rastíkovi. tiež som sa potrebovala objednať a nemali termín v nemocnici na Rastislavovej v Košiciach. tak mi lekár odporúčal ísť do nemocnice v Šaci, už za konkrétnym lekárom a potom som chodila už len tam a on mi urobil cisársky. takže to poznám. držíme palce. 😉 🙂

veronika13
27. aug 2009

to je vrchol, však tehotná čo sa má zapchať??? budem držať palce Veronikap, nech je to ok... prinajhoršom budeš mať novorodeniatko také veľké ako pomaly dvojmesačné bábo 😎

veronikap
autor
27. aug 2009

no veď uvidím v utorok, keď mám volať doktorovi.. teda ak sa dovtedy nič neudeje... 😝
a to som malému kúpila takú peknú súpravičku (teda dve).. ale asi ju ani nestihne mať na sebe 😀 😀 😀

veronikap
autor
27. aug 2009

idem piecť čokoládové brownies bez múky, tak som zvedavá aké budú... už sa mi dlho nestalo, aby som mala chuť na niečo čokoládové 😝 😎

veronika13
27. aug 2009

ja sa chystám robiť cookies, dávno som nerobila

veronikap
autor
27. aug 2009

tak koláčik je už v trúbe 😵 veronika, hoď recept na tvoje cookies 😉

zuzpidka
27. aug 2009

babizne, ja som dnes robila ryžový nákyp s jahodami. idem ho práve jesť. 😉 hoďte recepty Veroniki, prosím vás obidve. 😉 🙂

veronikap
autor
27. aug 2009

zuzi:
čokoládové brownies bez múky

225 g horkej čokolády (min. 70%), 225 g masla, 200 g kryšt. cukru, 3 vajíčka, 150 g pomletých mandlí, 100 g posekaných orechov (ja som dnes dala lieskové)...

roztopíme si čokoládu s maslom, odstavíme, pridáme cukor a necháme chvíľu chladnúť. Potom primiešame rozšľahané vajíčka s mandlami a orechami, dáme na plech (cca 24 x 24 cm) a pečieme cca pol hodinu, kým nie je koláč na povrchu tuhý, ale uprostred trochu mäkký a vláčny

veľmi jednoduché 😉

zuzpidka
27. aug 2009

Veronikap, ďakujem veľmi pekne. 😀

salajcatko
27. aug 2009

ahojky kočky

Zuzpidka všetko NAJ dotatočne, nech je všetko len a len dobréééé
a inak, ja som tiež staršia, tak aké starenky???? 😵

Veronika, často myslím na teba-teda vás, či ste ešte 2v1 😉
moc ti držím palce, nech to dobre dopadne a nech je Mareček krááásny a zdravučky a ty nech si rýchlo fit 😉

luminkasp
28. aug 2009

aj ja som uz zvedava na prviu marekovu fotku 😉

veronikap
autor
28. aug 2009

lumi, vieš že aj ja? 😀 lebo keďže to bude chlapec, tak si ho vôôôbec neviem predstaviť 😎 😀

inak, človek si tu už pomaly pripadá, akoby trpel samomluvou... nikde nikto 😀

práve som dopozerala počasie, tak zajtra bude "veselo".. ešte že je sobota a Michal bude doma, rýchlejšie to ubehne... a dnes som sa prekonala.. keďže je Zinka poobede u babky, donútila som sa uvariť obed na víkend.. pustila som sa asi druhý krát v živote do sviečkovej (moje najobľúbenejšie jedlo)... nechutí síce ako od mojej maminy, ale dá sa to jesť.. ešte si to párkrát precvičím a bude to lepšie 😝 😎

zuzpidka
28. aug 2009

Veronikap, tak toto mne nehrozí. ja to veľmi rada nemám a svokra keď to robí, tak len pre našich chlapov a my si varíme niečo iné. 😉
ináč aj ja si tu niekedy pripadám zle. píšem si sama so sebou. 😠
prajem pekný večer a dobrú noc. 😉 🙂

maaja
29. aug 2009

baby, ja som vcera nverila ze dneska bude taketo pocasie - teda ked vcera pri 35 stupnoch predpovedali na dalsi den len 20 !!!! neuveritelne totot ... a veru, tak je, sak sme ani vonku neboli a asi ani nepojdeme ... prsi a prsi ...
a na zajtra mame grilovacku naplane !!!! nemusi byt sice 30 stupnov, len nech neprsi a nefuka !!!!!

veronikap, ja sa taaak tesim na tvoje babo ;) neboj, vsetko bude ok - aj ked ti krv nevezmu ... ci ????

salajcatko
29. aug 2009

tak dnes bol teda fuj deň, dúfajme že bude zajtra krajšie 😎

Maji, držím palce nech grilovačka dopadne dobre...
my sme sa za posledné dni nagrilovali až až, salaj mal dovolenku tak sme robievali gardenparty jednu za druhou 😀

dnes v noci príde Karinka domov z chorvátska, tak sa tešíme,zasa bude ako černoška tmavá 😵

veronikap
autor
30. aug 2009

dobré ránko 🙂 maji, tak vám to počasie dnes na tú grilovačku vyjde 😉 aspoň tu u nás už svieti aj slniečko, aj keď nemá byť veľmi teplo, ale podľa mňa o to lepšie

u nás stále nič nové.. neviem čím tie deti tak rozmaznávam, že sa im nechce ísť von 😀
som si dala záväzok, že ma dnes musí drahý odfotiť, lebo si potom nebudem pamätať, s akým veľkým brušiskom som chodila 😎 😀

melory
30. aug 2009

ahojte, vratili sme sa z egypta plny zazitkov. presli sme z hurgady do kahiry k pyramidam, odtial vlakom nocnym do luxoru ku chramon, tam sme sa nalodili a cestovali sme lodou az na koniec egyptu do asuamu, tam vyletik do abusimbel a v zastavke lodou do edfu. poviem vam, ze to bolo nieco neskutocne nadherne, aj odvazne a narocne. vsetko to ale pozitivne zazitky vyrovnali.

luminkasp
30. aug 2009

veronikap, ved 10. septembra je este daleko 😀

veronikap
autor
30. aug 2009

lumi, to áno, ale malý má už 4 kg a lekár povedal, že do termínu určite čakať nebudeme... v utorok mu mám volať, ak sa nič nezmení, tak dúfam, že to už nejako naplánujeme a nebudeme čakať 😝 😎

mel, vitaj doma.. ste toho teda stihli pobehať, muselo to byť naozaj super, aj keď určite náročné.. dúfam, že pridáš nejaké foto 😉

maaja
30. aug 2009

melory, urcite bolo na zavidenie 😉

hej, dneska nam pocasie na grilovacku vyslo ... teraz poodchadzali vsetci ... nebolo sice horuco, ale nastastie, inak by bolo dusno, bleee .. tak sme sa akoze s letom uz rozlucili 😖
a mozeme sa zacat tesit na Vianoce ;)

luminkasp
31. aug 2009

veronikap, aj zinka bola velka, nie? aspon dlha, si to tak pamatam, tak brat ju nemoze zahanbit 😉

veronikap
autor
31. aug 2009

to teda áno lumi... 54 cm a 4350 g... tak uvidíme, či ju Marek predbehne alebo nie 😎 😀

malalady
31. aug 2009

veronika fiha vy ste boli ale velkýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀

luminkasp
31. aug 2009

keby si ho prenasala ako zinku, tak urcite ano 😉 , sak ty si k nam prisla z marcoviek 😎

a kedy to uvidime tvoju aktualnu bruskatu foto?

luminkasp
31. aug 2009

davate detom uz normalne mlieko?

veronikap
autor
31. aug 2009

lumi, aktuálne foto ešte nemám, včera som na to zabudla, 🤐 tak dúfam, že to dnes napravím 😅

ja dávam normálne mlieko od dvoch rokov, polotučné Rajo,klasické, nie trvanlivé.. zinka má strašne rada kakavko a to pije každé ráno a večer cca 2 - 2,5 dcl..

melory
31. aug 2009

maajka veru...ved vies, ze oni sa okolo turistov vedia tocit 😉
stelka moc nema rada mlieko, ale zato vela zje.
doma mame sojove susene, tak ked tak to.

zuzpidka
31. aug 2009

ahojte.
ja dávam Rastíkovi trvanlivé polotučné mlieko asi od roka a pol. on mi sušené vôbec nechcel piť.
Veronikap, normálne sa mi dnes snívalo, že sme ťa išli pozrieť do pôrodnice. mali sme cestu cez Bratislavu, tak som ti volala a ty že už máte Mareka, tak sme vás išli pozrieť. 😀 ráno som chcela hneď tu napísať, ale až teraz som sa tu dostala. tak sa drž. 😉
šéfko ťahá vzadu elektriku a ja idem upratovať.
prajem pekný deň. 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre