Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
11. sep 2009

Veronikap, Marek je kráááááááááááááásny. tak si to užívaj. 😉 🙂

luminkasp
12. sep 2009

a my ideme dnes oberat hrozno

veronika, zinka s marekom su spolu nadherna dvojka 😉 🙂

melory
13. sep 2009

ahojte, my sme vcera jarmokovali, uz od rana som vedela, ze to bude narocne a aj bolo. kmytala som ako dracica. vedeli ste, ze dve deti uz stoja 50eur kolotoce, ked im ozaj vyhoviete\? ja som si ani nic nestihla vybrat, ale chcela som sobotu dat uplne len detom a aj to vyslo. hugo si kupil jarmocne masozravu rastlinku, od tatinka dostal balon {samozrejme ten najvacsi za 10eur}, od maminky lizatko. bolo to mile....ako chodili...akoby sme im ublizovali, lebo oni mali na jarmoku rozhodne ine plany 😉)))))) a kolotoce? tie iste dookola, ziadna zmena....."po nas v tom niesu"

veronika to uplynulo casu, co sme sa stretli na jarmoku.....co? malinky je statny, ziadny chrustik. podoba sa mi na teba ....aj ked ocka otvorene som este nevidela.....ale je velmi pekny. a zinka? to je 100% baba. uz teraz taka dospela posobi.

zuzpidka ked pojdeme na vychod, ozvem sa, ale fakt.....!

maajka boli ste na jarmoku? neprides si zacvicit v stredu?

veronika13 teba tu uz ani nevidim....a po miriamke sa dokonca zlahol net, ci co.

podte kuk na facebook.....na aplikacie sa tam najskor vykaslite, aby vas neodradili.

zuzpidka
13. sep 2009

ahojte.
Mel, kľudne sa zastavte. nielen vy, ale aj pre ostatných to platí. 😉

luminkasp
13. sep 2009

babulky, fakt sa prihlaste na fejsa 😉

zuzpidka
13. sep 2009

tak som sa na váš podnet zaregistrovala na facebooku. som Zuzana Knežiková.

mounty
13. sep 2009

Ahojteeeeeeeeeeee, sme uz dole v BA, tak po dvesto rokoch som aj na kompe, uz vas ani nejdem citat spatne, ale gratulujem vsetkym novym clenom, oslavencom narodenin a menin a vobec, nam matkam vseobecne 😉

zuzpidka
14. sep 2009

ahojte.
tak u nás je dnes po daždi, pod mrakom a Rastík je už druhýkrát prezlečený. boli sme trošku na dvore, tak sa hral na Boba staviteľa a pomáhal ocinovi. tak bol celý od piesku, cementu atď. 😒 😀
prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
14. sep 2009

ja mam den pracovny ... a moji dvaja chlapi doma gazdujú sami 😎 ani nevolali doteraz 😕

mounty
14. sep 2009

hlasim ze nas Niki je bez plienok, len na spanie mu davam a do auta na dlhsie cesty, obcas aj hlasi, ale vacsinou ho dam ked vidim ze sa chyta za gate 😅 uz len ta rec, jajajaj, to mu trvaaaaaaaaa. Snad sa do skolky buduceho roku ale rozhovori 😒

mounty
14. sep 2009

hm, tusim sme zase posledni s tym oducanim 😠 ale nevadi, aj tak som sa musela pochvalit, lebo pri dvoch detoch vam poviem ze je to fuska ustrazit, vsak maminky viacdetne 😉

veronikap
autor
14. sep 2009

mounty, nám sa podarilo naučiť zinku bez plienok tesne pred narodením malého.. ale na noc jej dávam.. už sa síce budila suchá, ale ako sme sa vrátili z pôrodnice, tak do rána má tu plienku plnú.. ale neriešim to zatiaľ.. teším sa, že sme cez deň úplne bez, aj keď niekam ideme... a hlavne, že si už aj sama na ten nočník sadne, nemusím sa jej pýtať, či nechce ísť cikať..

ja začínam mať problém ukecať zinku aby sme išli niekam von.. normálne odmieta, že ona chce byť doma... včera to bola cca pol hodinová prehováračka, aby sa obliekla a išli sme niekam... 😖 dúfam, že sa to rýchlo zmení, lebo doma scvoknem 🙄

ale faktom je, že je to úplne iné pri dvoch deťoch 😀 človek už veľa vecí berie s nadhľadom a s oveľa väčším kľudom... a vôbec všetko mi príde také prirodzenejšie... a to nehovorím o tom, že dnes večer idem normálne na manikúru 😀 ocino už v pohode postráži 😝

zuzpidka
14. sep 2009

Veronikap, tak si to uži. zaslúžiš si to. 😀
Dadka dnes doniesla letáčik z centra voľného času v Moldave, kam chodí do školy, tak sme tam našli rôzne krúžky čo by ju zaujímalo. ja som si tam našla Jogu. chcela by som sa prihlásiť, tak uvidíme. tiež mi už začína doma šibať. 😠

melory
14. sep 2009

zuzpidka, ja som sa ti na fb ozvala, odporucila som ti maaju, veroniku13, luminkusp a miminku 😵

zuzpidka
14. sep 2009

mel, zatiaľ som tam nič nedostala. kde to mám hľadať?

maaja
14. sep 2009

jaka sabotaz s tym fb ;)
idem kuk co ste tam popisali

luminkasp
15. sep 2009

zuzpidka, aj ja som si ta pridala na fcb, nezartuj, ze nic nemas 😎

zuzpidka
15. sep 2009

luminka, kukám ale fakt zatiaľ nič od teba nemám. ☹

luminkasp
15. sep 2009

zuzpidka, len si pekne otvor mail, sak tam musis mat nase ziadosti o priatelstvo, ved nebud taka tajnostkarka😀

zuzpidka
16. sep 2009

ahojte.
Luminka, tak Mel, Maaju, Veroniku13 a Miminku už mám, ale teba nie. fakt mi zatiaľ nič nedošlo.pozerala som mail a nič. ☹ 😠

luminkasp
16. sep 2009

zuzpidka, ved mi nevrav, ze som si niekoho ineho pridala 😉 , som lubica miklusicakova, skus ty 😎

manka
16. sep 2009

ahojte tiez po sto rokoch

ja ze idem pozriet ako sa mate, ci uz niekto caka druhe a deticky su uz aj na svete. gratulujem!

neviete dokedy trva rodicovska? 3 roky od nastupu na matersku alebo 3 roky ked dovrsi dieta? dakujem 🙂

maaja
16. sep 2009

manka, ja myslim ze je to dane vekom dieťaťa - 3 roky

luminkasp
16. sep 2009

ja myslim, ze je to vekom dietata, nie?

zuzpidka
16. sep 2009

Luminka, idem ťa skúsiť pohľadať. 😉

mounty
16. sep 2009

ahojte, pred dakym casom som vam pisala o kamoske co ma tri deti caka trojicky. Vjej mene sa chcem podakovat vsetkym(zuzulik) za prejavenu empatiu a financny prispevok na opatrovatelku. Uz musi lezat, tak denna pomoc je nutna. A viete co? Caka tri baby 😉 tak im bude veru veselo doma, iba jeden chlapcek ☹ ale vraj su dievcata zivotaschopnejsie.....pre nieco ine vam ale pisem v tejto suvislosti: ak by niektora mala postielku a bude ju mat iba v pivnici odlozenu, tak moja kamoska bysi rada pozicala na prve roky tri postielky, kedze najmensia v ich jednej este spinkava. Bude to aktualne od decembra ked sa maju princeznicky narodit, tak ak niekoho poznate alebo chcete a mozte aj vy pomoct, napiste mi do IP, ja vam dam na Valiku kontakt. VDAKA

Teraz k nam: Niki miluke skrabatzemiaky a mrkvu, kazdy den si pyta ze chce pucovat, tak je to sranda kukat na neho ako sa trapi, musim ho cvaknut 🙂 a Johanka chuda dnes dostala svoje prve ATB ☹

manka, k tej rodicovskej: mne sestra vravi ze do troch rokov dietata

zuzpidka
16. sep 2009

Luminka, tak som ťa našla. vďaka.
Mounty, my ešte postieľku používame, ale radi by sme pomohli. 😉
baby, akurát sme sa s Mel bavili o stretku. bol by záujem? kto by sa pridal?

veronikap
autor
16. sep 2009

ahojte 🙂
zuzi, my by sem sa radi stretávali, ale záleží na tom cca kedy.. a hlavne kde... liptov je pre nás ďaleko, keďže už nemôžem zobrať nikoho so sebou autom, pre mňa samú s dvoma deťmi to je dlhá cesta..

mounty a čo je Johanke, že má ATB? ☹ 😨
náš malý chytil asi od Zinky soplík... behala tu tri dni s tečúcim noštekom a teraz aj Marek nejako "chrčí" keď leží v postieľke.. sa v noci na to aj zobudil.. odsávať mu nešlo nič (klasickou odsávačkou).. a odsávačka na vysávač mi príde pre tak malé bábo "drastická"... uvidíme ako sa to bude vyvíjať ďalej..
pritom sme dnes boli na prevážení a úplne som sa na to zabudla lekárky spýtať.. lebo malý plakal ako o život (zobudili sme ho) a Zinka do toho stále niečo rozprávala.. 😅 😝

zuzpidka
16. sep 2009

Veronikap, a ocino by konečne s vami nešiel? aj jeho by sme radi spoznali. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre