Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
22. okt 2009

prihlasila som sa do lit sutaze, ak si chcete precitat, koho mate medzi sebou 😀 😎 , tak mozete tu:

www.mamtalent.sk

najdete ma v poezii, autor lubica miklusicakova, mam tam zatial iba 4 basne pod nazvom lumi 😉

zuzpidka
22. okt 2009

Luminka, básne sú krásne. budeme ti držať palce. 😉

luminkasp
22. okt 2009

dakujem, rada pisem 😵

veronika13
22. okt 2009

mounty, odfotila si? aj mužíkovi sa to pozdáva 🙂

veronikap
autor
23. okt 2009

dobré ránko 🙂 my dnes ideme druhý krát do tej škôlky, tak som si normálne musela dať budík, aby som si stihla ešte vlasy umyť a vychystať nás načas... 😀

lumi, ty sa nezdáš 😉 veľmi pekné, držím palce, aby si v tej súťaži uspela 😵

zuzka, ďakujeme 😵 aj keď mi je jasné, že už keď sa to bude robiť, tak niektoré veci asi nebudú tak, ako si predstavujem.. uvidíme

luminkasp
23. okt 2009

mam prvy komentar, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tesim 😵

zuzpidka
23. okt 2009

ahojte.
Veronikap, niektoré veci sa aj u nás menia a riešia za jazdy. tiež sme si naplánovali niektoré veci ináč a museli sme urobiť kompromisy. ale aj tak je život v dome so záhradou lepší ako v paneláku. my by sme už nemenili. 😉
u nás dnes prší od rána, tak sme dnu. ☹
prajem pekný deň. 😉

veronika13
23. okt 2009

zuzpi, ešte k tomu traktoru som chcela, že dnes som ho videla v letáku tesco, stál o čosi menej ako v dráčiku, myslím, že 50€. Tak môžte pozrieť tam 😉

lumi, tak ty máš básnické črevo? pekneee 🙂

luminkasp
23. okt 2009

veronika, ja som vzdy vela pisala, na strednej som bola sefredaktorkou a pisala som aj do novin 😉

zuzpidka
23. okt 2009

Veronika13, tak ti za info ďakujem, ale už sme kúpili to z Dráčika. na ten v Tescu sme prišli už neskoro a má takú radlicu bagrovskú vzadu, tak ten by bol lepší. no čo už. nevadí, naučí sa na tomto a niekedy nabudúce bude iný. 😉

mounty
23. okt 2009

kuk, bager je v Nikinkovom albume...........

luminkasp
23. okt 2009

bager je supis, mounty 😉

zuzpidka
24. okt 2009

ahojte.
ja som dnes upratovala a trápila sa s Dadkou. doniesla zo školy v piatok dve poznámky, že nemá domácu úlohu dva týždne. mala v piatok ostať po škole ju urobiť, ale my sme mali neodkladné povinnosti, tak sa to presunulo na pondelok. takže sa nám zlajdáčila a musíme rázne zakročiť. má tresty, tak sa z toho spamätáva. 😠 nervy na dranc z nej už mám. 😠
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

veronika13
24. okt 2009

zuzpi, tak to sú už iné starosti, keď chodia deti do školy, máme sa na čo tešiť 😒 najmä teraz, keď sú požiadavky v školách stále vyššie a vyššie

zuzpidka
24. okt 2009

Veronika13, tak tie požiadavky na školách sú fakt veľmi vysoké. decká majú čo robiť, aby to zvládli. 😒

mounty
24. okt 2009

veru tak, sestrina prvacka sedi kazdy den aj hodinu len nad pisanim!!

veronika13
24. okt 2009

strašné ☹

zuzpidka
24. okt 2009

učíme sa už vybrané slová po "b". 😒 my sme dnes sedeli nad úlohami od 15,00 do 17,20h.. 😒

zuzpidka
24. okt 2009

idem už k deťom. dobrú noc. 😔

luminkasp
24. okt 2009

no, zuzpid, treba kazdy den skontrolovat a prestane lajdacit, neboj 😉

babulky, uprimne myslim, lepsie vysoke naroky, ako flakacky v spanielsku, cest skolam vynimkam 😉

luminkasp
25. okt 2009

tak konecne sme sa dostali na pocet prispevkov 11 000 😉

pridala som dalsie basne, ak si ich chcete niekto precitat 😉

veronika13
25. okt 2009

luminka, krásne... chcela by si to aj vydať?

zuzpidka
25. okt 2009

ahojte.
Luminka, keby som ju denne nekontrolovala a denne sa s ňou neučila, tak by to bolo ešte horšie. lenže ja nič nezmôžem, ak si ona nepoznačí všetky domáce úlohy. 😒
ináč sme boli traktor do Dráčika vrátiť a kúpili sme ten z Tesca, ktorý má bagrovskú radlicu vzadu a za ňou vlečku.
prajem pekný zvyšok večera. 😉 🙂

luminkasp
26. okt 2009

verca, rada by som, to bol vzdy moj sen 😉

zuzpidka, tak potom netusim a nemoze ti uc zakruzkovat, co mate robit?

zuzpidka
26. okt 2009

ahojte.
Luminka, to teda nemôže, lebo by to potom chceli aj ostatní rodičia. už sme skúšali, či nám nemôže cez internet posielať domáce úlohy, ale to niekedy nedošli, tak sme to zrušili. takže len takto naučiť zodpovednosti našu drahú dcérenku. 😒 ☹
nejaká som nachladená, tak si asi poobede zdriemnem s Rastíkom.
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
26. okt 2009

lumi, to by sa podľa mňa zlajdáčila ešte viac... ja to poznám podľa môjho brata, ten má tiež problém si poznačiť úlohy, lenže pri ňom robí veľkú chybu moja mama, lebo ona mu ešte aj knihy chystá, tak sa mladý ani nemusí namáhať... takže len prísne a dôsledne na nich, kým sa to naučia

zuzpidka
26. okt 2009

Veronika13, ty presne vieš o čom hovorím. 😒

veronika13
26. okt 2009

zuzpi, ani sa nenazdáme a budeme to riešiť všetky 😅

zuzpidka
26. okt 2009

Veronika13, svätá pravda. 😀

veronikap
autor
27. okt 2009

ahojte, tak vy už školu riešite? 😀 no to som aj ja veľmi zvedavá, ako nám to pôjde... 😝
zatiaľ "riešime" škôlku, Zine sa tam tak páči, že až som prekvapená.. asi jej ten kolektív chýbal.. teda kolektív, tam je tak max. 5 detí a 2 učiteľky.. 😀 a máme už aj prvého frajera.. učiteľky hovorili, že hneď na pohľad veľká láska 😀 a keď som bola po ňu, tak sa na rozlúčku ešte aj stískali 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre