Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
29. nov 2009

😀 ja som ani netusila ze dneska je prva adventna nedela !!!
cely vikend som len tak "odžila", hrozne mi je špatne ... ja nechapem, či som tehotna alebo neviem čo mi je 😀

luminkasp
30. nov 2009

no, maja, este ze som to napisala, ale sak aj tebe musi byt obcas zle, ne iba mne 😎

maaja
30. nov 2009

hi hi, lumi, diky 😎
lenze mne uz zle nebyvalo a zasa sa mi to vratilo ☹

anielik
1. dec 2009

pekny uprsany dnicek,

co porabate? ja som stale chora :( uz ma to nebavi :(((( Chlapci to odomna nedostali tak to sa tesim

a matu sa dnes aj vcra pokadil do plienky/slipov 😠 😠 😠 pomooooooooooooooooc ako ho to naucit

veronikap
autor
1. dec 2009

ahojte 🙂
Zina spí, Marek sa "rozpráva" s kolotočom v postieľke, tak som si sem na chvíľku sadla.. 🙂
včera sme boli v poradni a výsledkom je 62 cm a 6210 g 😵
aj nás očkovali, zatiaľ to znáša veľmi dobre, tak klop, klop..

my sme boli dnes doobeda vyzdvihnúť darček pre babinu.. dali sme jej vyrobiť fotku na plátne, jedna sa jej veľmi páči, tak ju má teraz ako obraz.. vyzerá to super, len škoda, že je trošku tmavšia, tak tam nie je tak vidno Zinine modré okále

maji, mne sa to stalo teraz prvýkrát, že adventná nedeľa za nami a ja ešte nemám žiadnu výzdobu vytiahnutú, adventný veniec je tiež ešte v pivnici.. ale to je asi tým, že ledva registrujem dni, nieto ešte aký je dátum.. 😅 😝

no chlapisko sa už ozýva, tak si ideme čítať
pekný deň ešte

mounty
1. dec 2009

ahojte, ja som tu na dlhacoch vysnorila plavanie raz do tyzdna za 3 eura...........taaaaaaaaaaaaaaak sa tesim, ze budeme s Nikim chodit 🙂

my sme si boli vcera po kiahne u tety, dve deti jej maju, tak som zvedava o tri tyzdne co bude, bude bodkovany Nikinko pod stromcekom na fotkach 😀 ked ich dostaneme tak sa prihlasim hned v prvy den, ak by mal niekto zaujem sa od nas nakazit 😉

zuzpidka
1. dec 2009

ahojte.
Mounty, škoda že ste tak ďaleko. došli by sme si po nich. lepšie je keby ich mal teraz v zime, ako v lete. Dadka ich mala cez letné prázdniny po prvom roku v škôlke. bol to horor. všetci na kúpalisku a my bodkovaní doma. 😒

mounty
1. dec 2009

zuzpid, len este nie je iste ze to chytia, lebo vlani mali sestrine dve mladsie deti a Niki to nedostal, a to boli stale

veronikap
autor
1. dec 2009

kati, my by sme mali záujem, ale keby ich vedela chytiť len Zina.. Marek je predsa len ešte veľmi malý.. 😝

inak, dnes sme si už začali robiť vianočnú atmosféru... upiekla som medovníky, ktoré pôjdu na stromček, zajtra budeme zdobiť.. ocino doniesol krabicu s výzdobou z pivnice a Zinka sa vytešuje zo svojho stromčeka, ktorý má v izbičke.. kúpili sme jej taký malý 90 cm.. keĎ bude úplne hotový, vyfotíme 😉

tak dobrú noc 😵

veronika13
1. dec 2009

ahojte, my zdobíme až po MIkulášovi a piecť začnem tiež asi vtedy. Mounty o kiahne by záujem bol, len my sme sa ešte nevymotali z tých vyrážok čo má od septembra, ustúpili o 90% ale stále sú. Tak neviem čo by to bolo, keby sa to skombinovalo s kiahnami 😖
My sa pôjdeme kúpať asi vo štvrtok, už sa tešííím, lebo sme strašne dlho neboli a zakaždým, keď ideme okolo Riško sa tam pýta 🙂

anielik
1. dec 2009

kati super cena, my chodime 2x do tyzdna... a uff ale matko to miluje a misi tiez..takze kaslem na prachy, niede ich naskrabem
aj my chceme kiahne, posli 😀 aspon by sme nemuseli ist na vychod 😉 k svokre 😲

vyzdoba? a naco, matu ju "upravi" a o to nemam zaujem. a nas upratany byt ostane v rovnakej podobe asi 2 hodiny...sa na to mozem, ale v pondelok sa idu umyt okna 😲

zuzpidka
2. dec 2009

dobré ránko
tak aj Rastík "dozdobí" moju výzdobu. už boli prvé úspešné pokusy. jeden adventný veniec si to zlízol. ☹
prajem pekný deň. 😉 🙂

melory
3. dec 2009

veronika13 vsetko najlepsie k narodeninam.

anielik
3. dec 2009

aj my sa pripajame, vsetko naj a chlapci posielaju pusinky 😉

luminkasp
3. dec 2009

veronika 13 ma dnes narodky? ja viem, ze je decembrovka, ale nie je az trosku neskor, niekde blizko mna?

verca vsetko naj 😉

veronika13
3. dec 2009

lumi, každý rok som tretieho 😀 Ďakujem baby, ste zlaté 😵

luminkasp
3. dec 2009

no, ja az 24 a sa mi zdalo, ze ty si 21., ale ta 21 je ten rodziel dni medzi nami 😀 😀 😎 😎

mounty
4. dec 2009

lumi, 22 je moj muzik a aj veronikin Boris tusim 😉

veronika13
4. dec 2009

môj 23. 😀

luminkasp
4. dec 2009

no proste december je nabity 😎

maaja
5. dec 2009

fiha, tu sa to nejak nepohlo ☹

maaja
5. dec 2009

boooze, mounty, to uz ma Johanka 9 mesiacov ??? ved to ti uz aj chodit zacne ;)

veronika13
5. dec 2009

jej Maji, už si 11t a to ja som pri Riškovi len zistila, že som tehu 😀 predtým som nejaký čas tušila

maaja
5. dec 2009

cooo ? to sa da ??? zistit to ak neskoro ???
ja som vedela uz v 4 tt !!!

veronika13
5. dec 2009

ako vidíš dá 😀 prvý mesiac som mala normálny menzes, príznaky žiadne, druhý mesiac už bol menzes iný, vtedy som už mala podozrenie

maaja
5. dec 2009

aha, no mne uz ked na druhy den meskalo, tak som nejak zatusila, ze by !!! mne totiz nikdy nemeskalo, ani den ...

veronika13
5. dec 2009

mne tiež nie

anielik
6. dec 2009

ahojte,

zelame krasneho MIKULASA 😉

miriamka12
6. dec 2009

Ahojte, aj my sa pripajame a prajeme krasneho Mikulasa 😵

veronika13
6. dec 2009

podobne, my sa ho chystáme pozrieť okolo 15-tej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre