Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

anielik
6. dec 2009

za nami pride Miki 😀 😀 😀 nas tato sa rozhodol ze bude robit pre deticky 😲

zuzpidka
6. dec 2009

ahojte.
všetkým prajeme sladkého Mikuláša. 😉 😀
u nás už bol a bol dosť štedrý, tak do Vianoc sa nekupujú žiadne sladkosti. aj ja som fasovala adventný čokoládový kalendár. 😝 😀

veronikap
autor
6. dec 2009

ahojte 🙂 neverím, že aj miriam sa tu ukázala! 😀 😀
u nás už jeden mikuláš bol, Zinka bola z toho úplne hotová, že kde sa zobrali v tej čižme sladkosti (má takú veľkú látkovú na okne).. 😀
no a teraz keď sa zobudí, ideme po Mikuláša k babine
tak pekný deň ešte 😵

ingrid78
6. dec 2009

Ahojte, my sme konecne vyzdraveli a uzili si prijemny miklassky den s Miriamkou a Sarinkou. Baby sa strasne vyblaznili a boli strasne zlate, tak super tancovali, no na zjedenie boli. Kuk album 😉

zuzpidka
7. dec 2009

ahojte.
tiež som zostala šokovaná z toho, že tu čítam Miriamka. 😀
Inka, baby sú zlaté. kočky ako lusk. 😝 😀
prajem pekný deň. 😉 🙂

salajcatko
7. dec 2009

ahojte babenky moje
tak ja už zarezávam, doma padám únavou, a začínam druhú šichtu 😒 ☹
Vedela som, že raz príde ten čas, kedy pôjdem znova do práce..ale ani neviete ako rada by som vrátila čas a ostala ešte doma ☹

andreafa
8. dec 2009

ahojte kocky moje zlate 🙂
pamatate si ma este? strasne dlho som tu nebola, lebo vobec nic nestiham. uz dva mesiace byvame s kajkou vo svojom vlastnom krasnom bytiku 😀 😀 takze som na nu uplne sama, tak si to asi viete predstavit...
dufam, ze sa mate dobre a pokladiky su zdrave a posluchaju. moja kajuska je zlate, poslusne dievcatko, tak sa z nej tesim, i ked tym, ze uz skoro dva roky pracujem je toho casu bohuzial malinko.
uzivajte si posledne mesiace materskej, lebo potom je to uz o nicom. neustale nahanacky, nestihacky, stresy..
😒 ☹ 😠
salajcatko, viem co prezivas, aj ja by som rada vratila ten cas a bola len s malinkou.... ale ako?
gratulujem vsetkym tehulkam, je to super, ze sa takto rozrastate 🙂 😵
ostatnym krasne Vianoce a Stastny rpk 2010... 🙂
Pridala som nejake foto mojej princeznej 🙂

mounty
8. dec 2009

ahojte, ak sa pamatate niektore, tak som vam pisala o mojej kamoske co cakala trojicky. DNES sa male princeznicky vykotulali na svet a su v poriadku. Monika(1900), Karolinka a Pavlinka (2100). Vdaka vsetkym co ste na ne obcas mysleli, prosim drzte im palce a poslite modlitbicku nech su v poriadku........dik

zuzpidka
8. dec 2009

ahojte
Mounty, modlitbičku posielame princezničkám.
my sme boli ešte niečo nakúpiť na Vianoce a teraz nedávno sme prišli. vypila som si kávičku a idem k mojím deťom.
prajem pekný deň. 😉 🙂

melory
8. dec 2009

ahojte, rada vidim stare tvare 🙂
baby kolko by ste boli ochotne zaplatit dietatu za hodinu keramiky s tym, ze vyrobok vypalia a daju ?? prosim vas o nazor.

maaja
8. dec 2009

salaj, to casom najdes rezim a bude vsetko ok ;)

maaja
8. dec 2009

ozaj, ja mam oddnes tehu knizku a 16.12. idem na prvy UZV 😉

mounty
8. dec 2009

10 euro bez mihnutia oka ak ma dieta fakt talent a budu sa mu individualne venovat...

maaja
8. dec 2009

melory, co ja viem ??? asi zalezi tak celkovo o com ten keramicky kruzok je ...
kolko x do tyzdna je, do akej miery je "seriozny", teda co to tomu dietatu da, kto to organizuje, ... a tak celkovo ...
ja absolutne netusim co by nejaky kruzok pre deti mohol stat ... ani neviem kolko by som ja platila vlastnemu dietatu za nejaky kruzok ...
ja by som si povedala nech daju oni cenu a tak by som posudila ...
co ja viem - len tresknem - 40 Eur mesacne ???? 😕

melory
9. dec 2009

baby dakujem vam, zacinam sa v tom trosku uz rozhliadat realne.
teraz maju deti v skolke nabity program, dnes idu do divadla, zajtra na radnicu robit tvorive dielne. kazdy den nieco. stelka straaasne zlata, akurat vstala {bude po mne spachtoska} aj ked ja sa teraz ako mam deti moc nevyspim. vzdy sa nieco v noci vyvrbi.

ingrid78
9. dec 2009

Dobre ranko. Mel kedy ide Stelka do skolky? Mi hovor o rnnom vstavani, uz 3. tyz. mi budik zvoni o 7.00 a ja nic, len po nom buchnem a spime s malou do 9. alebo 10.tej. Musime sa nejeko premoct, lebo neiem ako budeme vstavat v januari, ale mame s tym fakt problem, lebo ja strasne rada spim 😉
Strasne by som ten nastup do skolky odlozila,tak si to teraz uzivame ☹

melory
9. dec 2009

stelka pojde najpravdepodobnejsie do skolky v septembry, ak by sa mi trafila praca a mali volne miesto v skolke, riadielka mi prislubila aj skor.

zuzpidka
9. dec 2009

ahojte.
Mel, Danielku teraz zaujala práca servítkovou technikou. boli sme cez víkend u kamošky, ktorá to robí a Dadke sa to veľmi zapáčilo, tak skúsime či nám to pôjde. Rastík zase rád kreslí, tak uvidíme či ho to bude baviť aj naďalej.
Rastík pôjde do škôlky asi až v máji, keď si skôr nenájdem prácu. zatiaľ sa nečrtá nič, tak sme doma. tiež sme spachtoši.
prajem pekný slnečný deň. 😉 🙂

melory
9. dec 2009

moji teraz vylacaju farby na sklo 🙂

melory
9. dec 2009

moji teraz vytlacaju farby na sklo 🙂

zuzpidka
9. dec 2009

Mel, aj to sme skúšali a celkom nám to išlo. skúšame teda ďalšie techniky. 😉

zuzpidka
9. dec 2009

včera som si na skúšku kúpila Popradský čaj Pozitívna myseľ. vrelo odporúčam, mne veľmi chutí. 😉

veronikap
autor
9. dec 2009

ahojte 🙂
ja sa už teším na obdobie, keď bude Zinka trošku väčšia a budem ju môcť do nejakých tvorivých dielní dať... aj učiteľky v škôlke stále hovoria, že je šikovná.. maľovanie, vystrihovanie, lepenie, včera piekli medovníky.. ju takéto "ručné práce" strašne bavia .. aspoň teraz má také obdobie 😅

čo sa spania týka, tak nás posledné dni chodí zinka budiť ráno o pol 8 😀 Marek vstáva tak o 8...
teraz chodí do škôlky tak raz do týždňa, ale aj tak je to fuška, prísť tam cca presne na 9tu.. si neviem predstaviť, že by sme takto chodili každé ráno a ešte aj skôr.. to je výhoda toho ďalšieho dieťaťa, ďalšia materská, nemusieť sa každé ráno naháňať 😀 aj keĎ tento týždeň to máme perné.. v pondelok sme museli ísť ráno s marekom na krv, včera škôlka, dnes homeopatka, zajtra návšteva, v piatok pôjde zinka asi výnimočne zase do škôlky, lebo budú ozdobovať medovníky, čo včera napiekli, tak tam chce ísť (čiže zase vstávať) 😝
tak pracujúcim maminám želám veľa síl a trpezlivosti 😵

anielik
9. dec 2009

ahojte,

aj ja skusam malovat na sklo...este som to nerobila tak trosku vymyslam 😉

matko je teraz mega hrozny...absolutne neposlucha, ale sme doma, je naprd pocasie a my se este aj chori.. takze je to tazke...
my vstavame vsetci o 8mej 🙂

veronika to je aka homeopatka? detska ci aj dospelacka? deli sa to vobec tak? ja nejaku hladam pre seba 😉 dik

veronikap
autor
9. dec 2009

anielik, to je klasická internistka, ktorá sa venuje aj homeopatii.. mám na ňu veľmi dobré referencie, tak sme tam išli.. zatiaľ musím povedať, že veľmi milá, Zina nechcela odtiaľ ani odísť, cítila sa u nej veľmi dobre.. ona lieči aj deti, aj dospelých

idem hodiť jedno foto, čo sa mi dnes podarilo cvaknúť.. a náš Marek konečne krásne dvíha hlavičkuuuu!! 😵 😵 😅

zuzpidka
9. dec 2009

Veronikap, tak to ti teda vyšlo. sú veľmi zlatučkí. 😀
prajem dobrú noc. 😔

melory
9. dec 2009

baby tak vam zavidim tu vonu babatka 🙂

malalady
10. dec 2009

ahojte baby.. 🙂 prajem krásne dobre ránko🙂

janamed
10. dec 2009

maminky musim sa pridať k mel, aj ja vam závidim tie male klbička zlatučke a tu vôňu babätka 😵 škoda že nám deti tak rýchlo vyrástli...

veronika13
10. dec 2009

obe ste ešte mladé a krásne, môžete si tie voňavé bábätka ešte dovoliť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre