Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

malalady
1. jan 2010

ahojte baby.. 🙂 prajem vám všetičko dobré do Nového ročiku.. 😀 tehulkám nech dorazia do úspešného konca 🙂 a snažilkam nech si nájdu už na teste // 😵 😵 😵 😵 😵 😀

anielik
1. jan 2010

ahojte,

tak vsetko dobre v NOvom roku, deticky a manzelikovia nech posluchaju a zdravicko neh sluzi. Snazilkam zelame rychlo // a tehulkam krasny a rychly porod.

Vsetkym posielame pusinky Matko a Misko 🙂

kulinan vitaj medzi nami, ako mas stare dietatko? odkial si?

zuzpidka
1. jan 2010

ahojte.
taktiež želáme všetkým všetko dobré do Nového roka.
kulinan, vitaj. sme zvedavé, tak nám napíš o sebe niečo viac. a kľudne sa môžeš aj ty nás pýtať. 😉
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

melory
1. jan 2010

lilu no to teda vyrastla a poriadne 🙂
tiez vam zelam vsetko dobre do noveho roka a uzijeme si posledne chvile materskej s drobcami. nech si najdete pracu co vas bude naplnat a bude aj sypat poriadne peniaze.
zelam vam aj zdravie, lebo jeho nikdy nieje dost.
no aj tak je najdolezitejsia laska, ci uz rodicovska a ci manzelska, ale aj tak je nadolezitejsia laska k sebe samej a Bohu.

melory
1. jan 2010

takze ja sa pomaly sama zo seba vysomarim a idem dalej 🙂

kulinan
1. jan 2010

Ahojte.
Volam sa Lucia, byvame v čadci,ale pochadzam kusok od teba anjelik, byvala som v Tomašove. Mam jedneho syna Filipka,narodil sa 10,aprila, vtedy na velku noc 😉
mam fajn manželika, mame firmičku a spolu robime,maly chodi od septembre do školky,a robime všetko pre druhé babatko 😀 , tak uvidime, len nie barana pretože filipko je stráááásne tvrdohlavy,vzdorovity a zlaty samozrejme. Som rada že môžem popísať. Ako dopadol oslava Noverho roka? 😝

zuzpidka
2. jan 2010

ahojte.
kulinan, u nás oslava nového roka dopadla veľmi dobre. boli sme u známych a ja som s Rastíkom okolo 23,15h. od nich odišla domov, lebo Rastík sa bál ohňostroja. cesty boli prázdne tak sa mi super jazdilo. šéfko/môj manžel/ s Dadkou prišli domov až včera doobeda. čím sa zaoberá vaša firmička? držíme ti palce, aby sa vaše snažilkovanie čoskoro podarilo. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
2. jan 2010

Všetko dobré do roku 2010 😵

maaja
2. jan 2010

ozaj, malalady, a stale nevies co budete mat ??

kulinan
2. jan 2010

Ahojte,
Zuzpidka, manžel je zlatnik, pred dvoma rokmi sme si otvorili zlatnictvo,vyraba a opravuje šperky. Je to jeho zaluba od mlada, potom si dorobil školu,dlho to robil pomimo,predtym robil 11rokov na železnici, no zahodil to zahlavu a začal podnikat. Ja s nim,pomahala som mu len tak ako sa dalo, od septembra ma zamestnava. Je to fajn,vyhovuje nam to spolu robiť,nemame žiadnu ponorku,sme take typy odlišne a doplname sa. Furt je o čom sa rozpravat 🙂
Kedy sa ti narodil Rastík? Pracuješ, či "dovolenkuješ"?

luminkasp
2. jan 2010

vsetko dobre v roku 2010 aj od nas 😵

malalady
3. jan 2010

maaja ešte stále nist ☹

salajcatko
3. jan 2010

ahojky
dodatočne aj my prajeme krááásny, zdravučký, úspešný rok 2O10 nech sme všetci spokojní 🙂

kulinan vitaj, aj moja malá je 1O apríla 🙂 a veru tiež je riadny baran 😉 a druhá,staršia je 21 apríl, je už býk, ale môžu si ruky podať 😵

maaja
3. jan 2010

malalady, tak uz sa nechaj prekvapit na ten den D 😵 😀

malalady
4. jan 2010

🙂 si myslíš majuška,že ja to vydržím? xixiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 to by som jaká musela byt trpezliva heheeeeeeee 😀 😀 😀

maaja
4. jan 2010

malalady, to bolo samozrejme zo žartu ... ja snad nepoznam nikoho kto by vydrzal dokonca 🙂 ja som tiez priklad toho, ze uz teraaaaaaaaaaaaz chcem vediet .... ciste len zo zvedavosti ...
a ako to ze este neviete ? co sa babo vzdy zle otoci ???ň
nam povedali ze pri troche stastia uz aj v 16 tt vedia povedat - idem totiz na 3D UZV

manka
4. jan 2010

Ahojte. Stastny novy rok plny lasky zelame.

maja..este k tej mojej otazke...zaciname rozmyslat nad druhym...

My sme Silvestrovali na chate pri Lucenci. Detsky silvester. Vsetci povinne s detmi. Vyborny napad a vyborne bolo

salajcatko
5. jan 2010

ahojky
maki,náhodou moja dobrá kámoška vydržala až do konca 🙂
čakali prvé a vraj na každom uzv sa ich pýtali lebo bolo vidieť,ale odolali 😵
a teraz 1.1.2010 sa im narodil chlapček menom Nio 🙂
ja som tiež mala v pláne vydržať ale už na prvom sone kde sa dalo vidieť som nevydržala 😀 😝

salajcatko
5. jan 2010

že maki..jasnačka že to malo byť Maji 😉

zuzpidka
6. jan 2010

ahojte.
ja som tiež nevydržala a zvedavo sa pýtala na pohlavie pri obidvoch deťoch.
my máme od včera návštevu za návštevou.
prajem pekný zasnežený deň. 😉 🙂

melory
7. jan 2010

ahojte...dnes "hekli" azet 🙂

zuzpidka
7. jan 2010

Mel, prosím? to vážne? 😕

maaja
8. jan 2010

manka, tak nerozmyslajte ale delajte !!! 😵

maaja
8. jan 2010

všetky v snehu ???
u nas teda riadne navalalo ;)
akurat ze stavat snehuliaka nemozem, sankovat sa nemozem, ani sneh odhadzovat nemozem, musim si davat pozor aby som sa nesmykla ... ale neva, aj tak dobre ... Marek si sneh uziva ;) az tak ze ho unavilo a teraz spi 🙂

luminkasp
8. jan 2010

maja, hlasim, aj u nas snezilo 😎

zuzpidka
8. jan 2010

ahojte.
tak u nás dnes lialo. sneh sa roztopil a všade je blato a voda. tak sa teším, akí zajtra prídeme z vonku. 😠
prajem dobrú noc. 😉 🙂

melory
9. jan 2010

zuzpidka ano, mam doma vypisy hesiel aj vsetky info. IGIGI je king 🙂 😵

melory
9. jan 2010

tu prslao 8 hodin v kuse, je tu kasova zmes, ktora hned premoci vsetky topanky. neda sa ist ani von s detmi, len tak na chvilu, kym nepremoknu, velka skoda. hugo sa tesil na sankovacku a nic z toho. ja idem dnes na cvicenie a vecer mame party u nas doma s priatelmi a ideme zapijat novy rok spolu.

ingrid78
9. jan 2010

Ahojte kamosky,
vsetkym prajeme krasny a uspesny Novy rok, hlavne zdravie...
My sme sviatky travili na chalupe, a super som si oddychla, lebo nasi boli s malou a ja som len spala.
Momenalne som priserne nervozna,v pondelok nas caka velky den, Kajka ide do skolky. Ona je v poho, ale ja som na pokraji nervoveho zrutenia, vobec to nemam v hlave usporiadane tak, ze ju mam dat cudzim ludom, proste to nechcem, a keby sa to dalo vratit, tak zostanem doma az do septembra. Je teraz tak hrozne zlata... ☹
Tak nam drzte palce a myslite nan nas, nech to zvladneme

zuzpidka
10. jan 2010

ahojte.
Inka, neboj, neublížia jej tam. bude jej tam dobre, uvidíš. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre