Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzkafuny
22. mar 2010

Veronika... všetko naj... Mne je Zuzka tiež baran, ale dá sa s ňou super výjsť... to jetaký POKLAD nad POKLADY 😵 zato Mišiak v&strája aj za ňu 😀

malalady
23. mar 2010

ahojte 🙂 no tak moj Tobík už má dneska 3ročky.. 🙂 juj ako to utieklo ☹ sa ani nenazdáme a už budeme mat školákof 🤐

manka
23. mar 2010

malalady gratulujeme!! a zase budes mat aprilovku 🙂

zuzpidka
25. mar 2010

ahojte.
nová verzia koníka, tak idem pokukať.
máme sa dobre, sme celý deň vonku a čas beží. ☹
malalady tiež sa pripájame ku gratuláciám. 🙂

malalady
25. mar 2010

manka 🙂 ano aprilofka bude kočka malinka 🙂 😀 a dakujem za Tobuliatka

zuzpidka aj Tebe dakujeme 😉

juj baby už by som najradčej mala po tom 🙂

veronika13
25. mar 2010

Tobíkovi, všetko najlepšie 🙂

Dneska je samizdá narodeninový deň pre viacerých, tak takto hromadne všetko najlepšie 😎

manka
25. mar 2010

Tak hromadne vsetkym marcovym aprilovciatkam vsetko najlepsie 🙂

luminkasp
25. mar 2010

aj ja sa pridavam ku gratulaciam 😉

mounty
26. mar 2010

ahoj lumi. Daj nove fotky s brusenkom, uz musi byt pekna bambulka 😉 ci chlapec?

luminkasp
26. mar 2010

mounty, dala som v utorok, takze posledne dve su aktualne 😉 a bude to chlapec

vy sa ako drzite?

maaja
26. mar 2010

boooze, lumi a kde mas brusko ??? ved ja pri tebe vyzeram jak tri slony - doteraz som myslela ze len jak dva ... ale ked tak pozeram tvoje fotky ...
ja ani nemam ziadne fotky ☹ ale v nedelu ma marek narodkovsku oslavu, tak snad ma niekto odfoti 🙂

luminkasp
26. mar 2010

maji, ja som mala tyzden crevnu chripku a jedla som len ryzu a banany, kedze mi dr povedala, ze ako tehu mi na to nemoze nic predpisat, musim vydrzat kym same prejde, este stale nie som uplne fit, tak ale uz jem vsetko, som dlhsie nevydrzala, takze ja som trosku schudla, mam teraz +5kg, bola som vcera na poradni. No a dnes na gynde mi povedali, ze drobec vazi uz 700gr¡¡¡

my by sme chceli ist tento tyzden na rybacku celodennu a nejaku procesiu do granady, kedze je velka noc, tak ak nas niekto odfoti, tiez prilozim aj nejake nove fotky.

a som zvedava na tvoje fotky, poslednu bruskatu, co som videla na fb si bola nadherna tehulka, sa mi velmi lubila 😉

luminkasp
28. mar 2010

maji ako, tak uz mate po oslave? kde mam hladat foto, tu ci na fb?

anielik
28. mar 2010

ahojte, tak aj my po oslave..skoda ze nevyslo lepsie pocko, neva matko sa ja tak tesil.. ako dopadli vase oslavy?

mounty
29. mar 2010

Nuz my sme sa boli uz treti kratnakazit kiahnami a decka zase nic..........ja by som bola taka rada keby to dostali este pred skolkou aj skolou.........maju vsak super imunitu, najma Niki je nezmar, nic sa nanho nelepi. Co je super ale pri tych kiahnach nee.........brusko mas dake malinke Lumi 😉

veronikap
autor
29. mar 2010

ahojte, všetkým oslávencom želáme len to naj! 😵
my máme oslavu na veľkonočnú nedeľu, inak to nevyšlo 😝 tak som zvedavá, aké bude počasie, aby sa mohli deti hrať aj vonku..
inak konečne sú zdraví obidvaja, stále boli nejako prechladnutí, soplaví, kašľaví... Zinku som nechala ešte tento týždeň doma, do škôlky pôjde až po Veľkej noci.. aj keď sa stále pýta, že kedy už pôjde o škôlky. .
Marek už sedí s pomocou ručičiek, zlatý je.. ale strašne rýchlo vyrástol... dnes som tu mala kamarátku, ktorá má tiež Mareka, staršieho o 5 dní a ten už štvornožkuje.. tak ten náš Marek mohol na ňom oči nechať, že čo to robí 😀

zuzpidka
30. mar 2010

ahojte.
všetkým oslávencom želáme všetko najlepšie. 😵

luminkasp
30. mar 2010

mounty, pri tere som ho mala este mensie 😉

ingrid78
30. mar 2010

Ahojte baby,
Mounty ak chces, my mame prave 2. den kiahne, takze nakazlivost asi vysoka.
Som z toho na nervy, lebo 4 tyz sme boli doma koli kaslu a teraz dalsie 3 tyz. s kiahnami. ☹
Vsetkym oslavencom blahozelame

luminkasp
30. mar 2010

ingrid, asi vam bolo smutno za materskou 😉 , skore uzdravenie

zuzpidka
30. mar 2010

Inka, Kajke želáme skoré uzdravenie a tebe pevné nervy. 😒 😉

ingrid78
30. mar 2010

Dakujem. A veru za materskou mi je velmi smutno. odkedy chodim do prace, tak vobec nic nestiham, na nic nemam cas a som hrozne unavena. Keby som mohla hned som doma aj rok este

veronika13
30. mar 2010

tak treba Kajke súrodenca, nech vám neni smutno 😉

melory
31. mar 2010

ahojte, dnes som huga nedala do skolky, ze pojdeme von a hla prsi od rana

veronika13
31. mar 2010

musíš vymyslieť náhradný program 😉

zuzpidka
31. mar 2010

ahojte.
tak aj u nás prší od rána. Rastík a aj ja sme ako oťapení, nič sa nám nechce, ale aj tak som sa prinútila a upratala a práve som rozložila žehlenie a idem sa pustiť do toho. 😒

zuzpidka
31. mar 2010

Rastík je nejaký soplavý a aj zachrípnutý, tak sa liečime. ☹
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
1. apr 2010

Hugovi všetko najlepšie k meninkám 🙂

zuzpidka
2. apr 2010

tiež želáme Hugovi všetko najlepšie k meninám. 🙂

anielik
2. apr 2010

aj my sa priapjame k hugovi...vsetko len to naj

a baby citali ste co s stalo malalady ...prisla o malinkku nelinku :((( strasne ☹ ☹ ☹ ☹

https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/april-2010-kto-tu-je-este-s-tymto-terminom/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre